Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Spotkanie kameralne ale jakże miłe, odbyło się jak co tydzień, cele spotkania osiągnięte :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie byłem z pewnych powodów na dwóch ostatnich spotach więc czas odrobić straty.

Do zobaczenia jutro w 66-ach

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie było i miło znów Was zobaczyć. Żałuję, ale w zimne doły w sobotę beze mnie, szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będzie ktoś dzisiaj?

Jak nic mi nie przeszkodzi to wybudzę burka ze snu zimowego i przyjedziemy razem do C66.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo chciałem przyjechać, ale Orzeł zameldował się u mnie o 18-tej i powiedział, ze dzisiaj spot u Worlana. ;)

Było nas dwóch i moja Halka. :)

Odnośnik do komentarza

A ja nie mogłem zakończyć machania pędzlem w połowie ściany :(... A zanim dojechałem do końca, to Wyście się pewnie już rozjeżdżali. I znowu tabliczka z nickiem odpłynęła przyszłość. :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanie, było bardzo gwarno i gorąco nic nie wspominając o licznej frekwencji ;) Super było was zobaczyć. :clapping:

20140220_193328.jpg20140220_193410.jpg

20140220_193354.jpg20140220_193311.jpg

ps. Worlan buuu, nieładnie liczyłem że zjem urodzinowego cukiereczka :chair:

Odnośnik do komentarza

Witajcie, na tym forum jestem zupełnie nowy, a chciałbym was poznać. Jak rozumiem spotykacie się co dwa tygodnie, czyli najbliższe wypada 6 marca. Jeżeli pozwolicie, odwiedziłbym was w tym czasie. Na razie jeżdżę 50-tką, ale to już kwestia czasu (mam przynajmniej taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...