Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Patryk, CUŚ nie będzie tego jadł - przecież to jakieś sztuczne żarełko ;)

Trzeba dać mu cuś prosto z natury (przecież nie chcemy go otruć) ;)

kosz-z-warzywami.png

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No i dziś pogoda dała plamę,a ja jeszcze większą-dniówka od 14.00 do 23.00. Buuuu... :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry: ( a może ktoś za mną będzie płakał? :confused: , albo hehehe dobrze mu tak :Jumpy: -hmmmm...)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i dziś pogoda dała plamę,a ja jeszcze większą-dniówka od 14.00 do 23.00. Buuuu... :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry: ( a może ktoś za mną będzie płakał? :confused: , albo hehehe dobrze mu tak :Jumpy: -hmmmm...)

Niebo z Toba placze :),czy to nie wystarczy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja sobie grabie i Szefowa łezkę za mną roni :clap: (szacunek),a tu Taki z frytkami wyskakuje! :fish: Potem to ja grabie sobie... :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i grabie się przydały ;) uffff ja to chyba na jakiś odwyk powinnam się udać ;)

Marcinowi dziękuję za frytki i za to, że zadbał żebym cukru nie jadła ;) Pawłowi za to, że pozwolił się grzać ;) a wszystkim za miłe chwile i wiedzę mechaniczno-elektryczno-klimatyzacyjną ;)

do następnego :)

Odnośnik do komentarza

Oj tam, przecież wiadomo że cukier nie jest zdrowy co innego czekolada czy ciacho :) teraz wiem że nie tylko ja lubię słodkie " przekąski " więc na następny czwartek trzeba coś zorganizować :).Więc do następnego :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przekazanie Cusia robimy w Chudowie,

a gdzie czwartkowe spotkanie?

to już sprawa tych, którzy jadą na spotkanie czwartkowe.

W czwartek będzie słonecznie.

Pogoda.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i gdzie w czwartek?-pytanie tendencyjne i profilaktyczne. Zamotałem się ,już wiem...

Odnośnik do komentarza

To dopiero dziś się działo . Grupa naszych zapaleńców była pod zamkiem najliczniejsza i najlepiej zorganizowana . Klawo jak cholera jak to mówi Egon . Ja mogę życzyć wszystkim jeszcze raz kolorowych jajeczek , rozczochranych owieczek , rozkicanych króliczków wszystkim tych co znam i nowo poznanych .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I następne czwartkowe spotkanie zaliczone!

No to ja już jestem w domciu. Ale krótko przed domem to mi trochę d**a jednak zmarzła :(

Wszystkim dziękuję za tak liczne przybycie, jak i nawet tym na 4oo :)

Szczególne podziękowanie za pracę włożoną w wypieki, gotowania jajek (solenie też!), pieczenie babeczek, drukowanie chorągiewek i wszystko to - czego nie wymieniłem - a należało by! :)

Zdjęcia z dnia dzisiejszego są TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No no Grupa Śląska rośnie w oczach :)

Bardzo fajne spotkanie, "nowi" spoko .

Więc nic mi nie pozostaje jak podziękować za przemiły spot.

Dzięki i do zobaczenia.

P.s

Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i było super !

Pierwszy raz w tym sezonie wspólnie w Chudowie w dodatku w towarzystwie CUŚ-a :)

Podziękowania dla Antona za załatwienie i dostarczene kamizelek.

Specjalne podziękowania należą się osobom, które włożyły wiele trudu w przygotowanie wypieków, jajeczek i wszystkich innych wspaniałości.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że niemogłem być z Wami dziś ale musiałem pracować.Wszystkiego najlepszego wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich kleżanek i kolegów z klubu składa Zenek z Wiesią

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i grupa rooośnie jak na drożdżach(tak jak dzisiejsze wypieki).Smalczyk pycha,ciacho no i atmosfera. Anton zapunktował na 10000000000000000000000000ptk. za kamizelki (dobrze że mamy TAKIEGO RÓWNEGO PRZYJACIELA_ale poleciałem wazeliną...) Było super i pozdrawiam. Smacznego dyngusa i mokrych jajec. Niech Moc będzie z Wami. !starwars

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

,,,,, Anton zapunktował na 10000000000000000000000000ptk. za kamizelki (dobrze że mamy TAKIEGO RÓWNEGO PRZYJACIELA_ale poleciałem wazeliną...) .....

OJ Tak - aż d**ę ściska :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...