Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Szkoda że mnie nie było...nowe twarze,pogoda super, (frytki) - a Buras w garażu :msn-cry: , i ja na szlakach spółki KŚ... :frusty: Pozdrawiam Was wszystkich. !starwars

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za kolejne spotkanie, jak zawsze atmosfera wspaniała.

Tak sobie wczoraj obserwowałem i doszedłem do wniosku, że nasza ekipa jest chyba najweselszą i najgłośniejszą w Chudowie :)

Grupie Korsykańskiej, jeszcze raz życzę szczęśliwej podróży i wielu pozytywnych wrażeń z wyprawy.

Miło było Was poznać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
kenobi nie żałuj ..... frytek nie było ;)

Frytek nie było...ale grabie były?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko :) Anton do Opola pojedzie bo nie pomaga mi się pakować , chciał się zająć tym czego nie zabieram z sobą ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kamizelka do nabycia w firmie JAGATEX

Tylko trzeba zaznaczyć że ma być z dodatkowym znakiem BURGMANII ma plecach i ewentualnie z Nickiem na piersi.

Inne gadżety jak nalepki czy koszulki to na zlocie ( no czasami nalepki w Chudowie na Czwartkowych spotach są dostępne)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aby dostać nalepki trzeba postawić frytki :msn-wink: (na miejscu spytać się Patryka, komu) i nie nagrabić sobie u Szefowej. Znam grabie z własnego doświadczenia...

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mi się podobać...szefowej nigdy nie miałem więc to będzie moja pierwsza czyt. mój pierwszy raz : )

Z racji tego, że aktualnie pozyskałem nowe wozidło trza będzie się pokazać i wlepe wkleić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak Roni ( nie mylić z RONInem :Jumpy: ) ma nas zaszczycić swoją obecnością to nietakt było by go zostawić samego :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA!!!!!!!!!!!

Z Grupy Łódzkiej jutro wyjeżdżają na Śląsk (na razie) 3 skuty.

Zaprosiłem ich do siebie na kawę. Od godziny 16:00!.

Dlatego odważę się zaproponować zmianę jutrzejszego, naszego spota - z Chudowa do Górek Wielkich.

Nie mam zamiaru nikogo "gwałcić", ale miło będzie spotkać się w większej grupie.

Kawy powinno wystarczyć, frytki Seba 500 przywiezie (frytkownica i stary olej - jest!), jeden prosiak już zabity, a drugi czeka na strzał!

Po ciacha do ciastkarni pieszo 400 m. :) Chlebek rozmrażam, albo nie - kupię jednak świeży :)

Jakaś sałatka do rożna by się przydała.

I co Wy na taką propozycję?

PS.

Moją ślubną wygoniłem na tą okazję. Nie będzie marudzić :) :) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak Roni ( nie mylić z RONInem :Jumpy: ) ma nas zaszczycić swoją obecnością to nietakt było by go zostawić samego :blush:

Arturo, luzik!

Zapytałem bo będę jutro w okolicy Tarnowskich Gór i mógłbym zachaczyć o Chudów. Do Antona ciut daleko, chociaż jeśli jest propozycja spania to kto wie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jak jutro ktoś się pojawia to przyjadę na spotkanie.

O której robimy? Może wcześniej niż zwykle?

Seba - jeszcze jeden, może być mały.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to gdzie się spotykamy? Propozycja Antona jest git. Jakby ktoś jechał wiślanką bym sie przyczepił np. w Żorach,bo nie znam drogi do GW. (Jakaś zbiórka grupy, gdyby więcej osób jechało-Żory?Chudów?godzina?)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To jak jutro ktoś się pojawia to przyjadę na spotkanie.

O której robimy? Może wcześniej niż zwykle?

Seba - jeszcze jeden, może być mały.

Halo Patryk, prawdopodobnie przeoczyłeś:

>Z Grupy Łódzkiej jutro wyjeżdżają na Śląsk (na razie) 3 skuty.

Zaprosiłem ich do siebie na kawę. Od godziny 16:00!.

Dlatego odważę się zaproponować zmianę jutrzejszego, naszego spota - z Chudowa do Górek Wielkich.<

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , skoro spot u Antona i zacni goście to i ja będę . Kenobi nie wiesz jak trafić do Antona , użyj jasnej mocy , albo zaczekaj na trasie Wiślanej

np. w barze Szaszłyk na parkingu ( naprzeciwko naszego Szałasu ) przed Żorami będę jechał około 17 00 , wcześniej nie dam rady bo jestem w pracy .

Gdyby ktoś jeszcze się dołączył to zapraszam w imieniu Antona .

Odnośnik do komentarza

Ja mogę jechać do Antona ale to teraz co ??? szlak trafi frytki ! chyba że wszyscy jadymy do Antona to wezmę ciasto jakieś .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...