Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przyjadę trochę nieskoro, a nie uciekać jak się przywitam ha ha no i grzecha-72 nie wycyckajcie bo to ziomal przecie i dla mnie zostać musi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    497

  • Anton

    345

  • Patryk

    299

  • arturo-bb

    266

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Forsa zawsze się przyda,np.na frytki dla Joasi.

no kurde ;) a nie żałować mi proszę bo po pracy przyjeżdżam od razu, bez obiadu to wygłodniała jestem ;)

ps. kenobi Ty se grabisz chopie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spotkanie. Jak zawsze było miło i wesoło. Nie wiem czy zauważyliście że odkąd Roztomili przesiadł się na ..................., nie sypie już dowcipami - chyba wydoroślał i spoważniał.

20140403_182730.jpg

do następnego

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i ja już w domciu.

Jak co tydzień (fajnie być emerytem :)) - dziękuję za spot.

A był on na wagę ....... europejską (?).

grzech-72 trochę nawalił, no ale przy pierwszym spotkaniu miał prawo. Ja też w tym czasie byłem nie sobą. Tyle ludzisków, tyle nowości, tyle frydek, no i w ogóle.

Dlaczego nawalił?

Obiecał mi podać rozmiar konfekcji i po prostu zapomniał. Zdaża się, jednak w tym momencie blokuje to całą wysyłkę zamówienia, bo nie chcę robić tego x razy :)

Tak że Grzesiu - dawaj proszę dane!

Gdy już będę miał wszystko - wrzucę Was do jednego "korespondencyjnego kosza", by nie "zaśmiecać" forum i wszystkiego się tam dowiecie co i jak. OK?

EDIT

@Patryk - chyba (roztomili) jest mu teraz smutno, że jest jakiś taki "inny".

Jednak gdy byłem dziewczynką, również nie potrafiłem/-łam się znaleźć w społeczeństwie.

Teraz jest mi dobrze! :)

Roztomili co prawda na innej "równoległej" - ale ja go rozumiem! żadnych wiców! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i ja dotarłem

Dziękuję za przemiłe spotkanie w co raz to wiekszym gronie .

aż sie boje pomyśleć ile ludzi zjedzie za tydzień do Chudowa i czy sie wszyscy pomieścimy :) - i tak trzmać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja już nie chcę sobie grabić,obiecuję poprawę i że to było przedostatni raz :chair: . (bo nie dostanę już nalepki). :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszytkich. Do domu dotarłem spokojnie. Chciałem podziękować wszystkim za bardzo miłe spotkanie i ciekawe pogaduchy. Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witejcie roztomili , jak zawsze było miło , dużo ludzisków starych i nowych . Do dowcipów to nie ta atmosfera .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanie :)

A co do Andrzeja - to nie przejmuj się, że teraz inny jesteś ;)

Widać jednak, że skuter masz gdzieś w podświadomości bo nawet V-Stroma przerabiasz pomału podświadomie na niego - na początek malutkie owiewki ale jak poczekamy to wkrótce będzie nie do poznania - Suzuki V-Strom skuter - taka Integra by Andrzej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za miłe spotkanie, złamałam co prawda postanowienie Wielkopostne nie jedzenia słodyczy.... :confused: ale cóż , dziękuję bardzo za poczęstunek.

Miro71: Anton tak sobie wziął do serca wskazówki Patryka, że chodził, sprawdzał, prawie robił pomiary czy równo, opieprzał, przestawiał...nawet Joasia, która przyjechała niestety samochodem chciała się ustawić u rzędzie wg zasad :clapping:

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze super towarzycho jak zwykle za krótko , no i szkoda, że nie poznałem grzecha-72 wymijałem Cię na światłach w Żorach . A cha niech żałują Ci co nie dotarli np:Krys70no i ten co ma najbliżej i rzadko nas odwiedza Miro71 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

....................................

widać że wskazówki Patryka w temacie " Zasada parkowania"

....................................

nie poszły na marne :clapping: :clapping:

................................

Miro71: Anton tak sobie wziął do serca wskazówki Patryka, że chodził, sprawdzał, prawie robił pomiary czy równo, opieprzał, przestawiał...nawet Joasia, która przyjechała niestety samochodem chciała się ustawić u rzędzie wg zasad :clapping:

..................

Ordnung muss sein. (tłumacz google)

Teraz wiadomo czemu Anton tym się zajął.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ordnung muss sein. (tłumacz google)

Teraz wiadomo czemu Anton tym się zajął.

Masz rację! :) A wujek google dobrze tłumaczy :) :) :) No prawie że dobrze (dopuszczalne).

Moja skleroza postępuje coraz to dalej.

Wczoraj zapytałem moją żonę:

- jak ja się nazywam?

- a na kiedy to potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nawet Joasia, która przyjechała niestety samochodem chciała się ustawić u rzędzie wg zasad :clapping:

no jak Prezes zasady ustala to nawet szefowa się podporządkowuje :) ... tylko troszku za dużo od przodu wystawałam i obawiałam się, że jakiś TIR mi nosek przytrze ;)

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze super towarzycho jak zwykle za krótko , no i szkoda, że nie poznałem grzecha-72 wymijałem Cię na światłach w Żorach . A cha niech żałują Ci co nie dotarli np:Krys70no i ten co ma najbliżej i rzadko nas odwiedza Miro71 pozdrawiam

@ Jaki40 wiem ze do mnie nie pijesz tylko chcesz mnie pozdrowic;-) ale zawsze jak ja jestem obecy to Ciebie nie ma a bylem juz 4-ry razy ..... dwa w realu i dwa wirtualnie :~》

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kamizelki.

Sorry - ma ktoś jeszcze jakieś "ale" co do zamówień?

Ja zamówienie już wysłałem. Jednak dzisiaj otrzymałem od zamawiających dwie korekty. OK - normalka.

Tylko jeżeli ja już tą korektę wyślę do producenta, to nie chciałbym, by Grupa śląska wyszła na .... bez komentarza.

Korektę wyślę jutro wieczorem (weekend). A więc czekam.

EDIT.

W ten czwartek (10.04.14.) kamizelek nie będzie. Są (producent) zawaleni robotą. Nawet mi jeszcze nawet kalkulacji nie posłali :(

Odnośnik do komentarza

Jak spoglądam na prognozę pogody to na czwartkowe przekazanie "CUSIA' w Chudowie ma być bardzo brzydka pogoda.Co prezes wybierze zamek,namiot czy szałas. Wypadało by zamek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

CUSIA dokarmiamy, dopieszczamy itp.

Niestety nie damy rady dziś Go przekazać :down: sorki

Musimy się Nim nacieszyć - jeszcze :msn-wink:

Ale na 100% w przyszły CZWARTEK WIELKI pod wieloma względami będzie, życzenia sobie złożymy, może jajcami podzielimy

a może i śmigusa zaliczymy....o Patryk może obiecaną( w tłusty czwartek) tacę zabiorę :Jumpy:

Bez względu na pogodę albo w Chudowie... albo w Szałasie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...