Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel oby nie lało,dziś w Mrągowie leje:( a ogólnie,lecę na Maxi !OKK !scoot

Osoby jadące na Suwalszczyznę,przez Mrągowo ( spotek na Rocha ) podaję mój nr tel: 669330222 do kontaktu w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno info o 14 w Suwałkach rusza z centrum tego parkingu który jest podany w głównym wątku specjalna parada motocyklowa - może weźmiemy udział ?

Zawsze jestem sam na maxi - pokażmy, że jest nas więcej w regionie.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jurek - myślę że wiesz gdzie jest stacja Lotos i Giżycku i poprowadzisz grupę !scooter . Jeśli nie - daj znać na PW. Tam jest spokojniej i więcej miejsca na spotkanie się niż na stacji "Biłas i synowie". Postaramy sie czekać na Was z żoną od 11.30.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Myślę ze damy radę,zostawiłem tu w razie co nr mój tel: Więc jak coś dzwon.A ogólnie zwarci gotowi ? jutro ruszamy na Suwalszczyznę! !scooter !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

NOOO!!! Bracia warmińsko-mazurscy !!

Ja juz zwarty i gotowy.Pogoda na necie mówi że będzie OK . jutro dopięcie spraw domowych i heja ho na WIGRY!!

My z Ełku wyjeżdżamy o 11.30 i na orlenie w Olecku planujemy zawitać ok.12.00.

A więc czekajcie na Nas-albo odwrotnie.Do obaczenia jutro!!thumbup.giftongue.gifthumbup.giftongue.gif...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy będę... jestem zrypany jak koń po westernie...

Okaże się rano...

Krzyś trzeba być twardy a nie mnientki :D - ruszaj tyłek i w drogę !V

Odnośnik do komentarza

Dokładnie,Krzysztof wsadzaj tyłek na swoja piękna i heja !scooter

Dizel kilka postów wyżej jest mój nr.tel: zapisz sobie go,i dzwon bo nie wiem czy ty będziesz w Mrągowie czy nie? Mamy czekac czy nie?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Siemiki od wczoraj niszczą infrastrukturę budowlaną w Ełku :D

Bartheez5 dzięki za nocleg i za kolację.

Do zobaczenia za niedługo.

Odnośnik do komentarza

Hehehe siemiki niszczą? to Rafał powinien was tam na 24 przytrzymać :D Grupa z Ornety jest już w Olsztynie i czekają tam na resztę,ja jeszcze w domku,ale już powoli,kawke spiję i tez będę się pakował:)

Melduję że dojechałem cały i zdrowy,dzięki serdeczne za super spot,oraz że mogłem was co po nie których poznac:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywiście grupa Ełcka ok.godz.16.45 też była już na miejscu.Dojechaliśmy cali i zdrowi.

AAAALLeee !!!ohmy.gif kartacze w Gołdapi były wyśmienitetongue.giftongue.gif.

Pozdrowionka tym co zasiedzieli się u Bachusa!! Miejmy nadzieję że- Spinka się odnalazła!!

No i dzięki za wspólne spotkanie.

Odnośnik do komentarza

My, też przed chwilą dotarliśmy do domku...

!tut Dziękujemy za wspólne spotkanie:

Bartheez-owi i Asi, Moplic-owi i Magdzie, Stalone i Bożenie, Avanturnikowi i Wandzie, Bargaczowi i Eli, Lechowi i Spince, Romanowi i Ani, Dizlowi i Anecie, Jurkowi_Mwo, Makiemu, Danielowi, Siemikowi i Sylwi, Oli, KrzysiowiUrban za super zabawę !tut

Kilka fotek:

Wchodzimy do wody czy nie Drogie Panie?

16180131.jpg

Tak się bawi Burgmania - Grupa Warmia i Mazury

16180163.jpg

Stańczyki zdobyte

16180195.jpg

16180215.jpg

Do następnego razu !piwko !piwko

Ps. Boochos, dzięki za rezerwację Bachusa, szkoda, że nie mogłeś być z nami !piwko

Odnośnik do komentarza

Giżycko melduje przybycie na miejsce o 18.30

To nasze pierwsze !scooter w tak licznym gronie. Cieszymy się że mogliśmy Was wszystkich poznać i miło spędzić z Wami te dwa dni pełne wrażeń.

Mamy nadzieję, że tak jak i my nikt się nie nudził i taka już będzie "nowa świecka tradycja" spotkań w rodzinnym gronie.

Pozdrawiamy serdecznie i z niecierpliwością oczekujemy podobnej "ustawki" w najbliższym czasie !OKK

PS. Wanda bardzo się cieszy że dała radę pokonać trasę na równi z innymi na silniejszych maszynach, że nie była to impreza "typowo samcza" i płeć piękna z którą zawarła nowe znajomości uczestniczyła w spotkaniu bardzo licznie i aktywnie !OKK

Odnośnik do komentarza

Suwałki tez od 17 30 w domku.Dzięki wszystkim za udany zlocik, i do zobaczenia na następnym !scooter i !piwko !piwko .Pozdrawiamy Anna i Roman

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak MAKI nadmienił scooter.gifscooter.gifscooter.gif z Ełku dotarły bez przygód.

Szkoda tylko że tak Szybko minęły te dwa DNI, no ale cóż w doborowym towarzystwie czas mija szybciutkocheers.gif

DZIĘKI WIELKIE ZA MIŁE SPOTKANIE i DO NASTĘPNEGO RAZUtoot.gif

P.s. Jak Bargacz z Lechem zajrzą do naszego pokoju to podejrzewam do piątku nie wyjadą cheers.giftyle zostawićcrybaby.gif

Odnośnik do komentarza

Serdeczne podziękowania za wspaniałe spotkanie.

O 19 zjechaliśmy cali i zdrowi do domku.

Pozdrawiamy całą brać maxiskuterową.

Sylwek i Bożena

Odnośnik do komentarza

Ja dotarłem do domu o 20tej Ola odstawiona do Malborka cała i zdrowa .

Dzięki wszystkim za zajefajne spotkanie w tak licznym gronie , szkoda tylko że tak krótko i liczę na to że szybko powtórzymy spota W-M :)

Do zobaczenia ....... !V

PS. Pozostałym na placu boju życzę wytrwałości :lol2:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To piszę ja Spinka :D

Ok. godzinki 17 w poniedziałek dotarliśmy(prawie suchą stopą) do Olsztyna.

Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie i świetną zabawę.

Do następnych spotkań.

Odnośnik do komentarza

Ps. Boochos, dzięki za rezerwację Bachusa, szkoda, że nie mogłeś być z nami !piwko

Cała przyjemność po mojej stronie, a w zasadzie - NIEcała, bo nie udało mi się z Wami poznać tym razem. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja. Widzę na fotkach, że spotkanie udało się znakomicie!!! Chyba daliście Rudemu56 koszulki, które zamówiłem...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...