Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, trochę już czasu minęło po mocnych wrażeniach w Malborku, zatem wracamy do meritum "rozruszania" naszego regionu....

Na ostatnim naszym wspólnym kulaniu !scooter !scooter padła propozycja zdobycia Suwalszczyzny !piwko !piwko.

Zatem Mości Panie i Panowie, pomyślcie gdzie, kiedy, jak itd..............

Zasugeruję tylko,że powinniśmy w planach uwzględnić Jurka z Mrągowa, który wraca do PL 7 lipca. !YES

!tut Sądzę,że realny i słuszny termin, to weekend 15-17 lipca. To tyle jak na teraz, czekam na Wasze pomysły i propozycje. !OKK

Pozdrawiam Wszystkich !piwko !piwko

Aktualna lista chętnych - termin 16.07-17.07:

1.Czaro+Ada;

2.KrzysUrban;

3.Bartheez+Asia;

4.Jurek_mwo;

5.Jarek_PL;

6.Bargacz+Ela;

7.Stalone+Bożena;

8.Dizel+Aneta;

9.Maki;

10.Avanturnik+ Wanda;

11.Moplic+plecaczek;

12.Roman+Anna;

Odnośnik do komentarza

No i Tak jak wcześniej było wspominane,Suwalszczyzna czeka !YES Propozycja moja.Ruszamy tak jak Ostatnio,Mrągowo-Święta Lipka-Kętrzyn-Mrągowo-Giżycko,i kierunek Suwałki,ale: proponuję ta trasę,taką a nie inną gdyż,będziemy coś zwiedzać,na Koniec zostawiamy Suwałki i tu Proponuję Klasztor na półwyspie Wigierskim.Co wy na to? Dodam ze mogę Być przewodnikiem co byśmy mogli zwiedzać. Dawać tu propozycje. !scooter

Odnośnik do komentarza

Suwalszczyzny nie za wiele w tym widzę whist

Klasztor jak klasztor 30 minut zwiedzania i można dalej ruszać.

Jak tylko będziecie w regionie zjawiam się i ja.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

,,Jurek,, jesli będziesz naszym przewodnikiem w opcji trasy którą podałeś dla mnie jak najbardziej !OKK

Termin w który można by się wstrzelić myślę 16.07-17.07 biorąc pod uwagę 2 dni ale to kwestia dogadania w zależności ile os. by zostało !tut

No i ostatnia sprawa MÓJ plecaczek oświadczył że też chce !scooter !scooter

No i jakiś nocleg wypadało by ogarnąć

Lista kto by się pisał OTWIERAM !tut

Odnośnik do komentarza

No i ostatnia sprawa MÓJ plecaczek oświadczył że też chce !scooter !scooter

Brawo dla Żonki, reszta plecaczków powinna brać przykład !scooter !scooter

Możesz dopisać nas na listę:

Ada

czaro69

A propos: czy ktoś zna jakiś nocleg w pobliżu Suwałk, abyśmy tam mogli przenocować i zrobić biesiadę !piwko !piwko

Pozdrawiamy !OKK

Odnośnik do komentarza

A propos: czy ktoś zna jakiś nocleg w pobliżu Suwałk, abyśmy tam mogli przenocować i zrobić biesiadę !piwko !piwko

Pozdrawiamy !OKK

Wita Was Suwalczanin. Na początek - może takie miejsce Wam się spodoba:noclegi. Mogę podjechac i zorientować się co do ceny i rezerwacji. O jakiej liczbie osób można mysleć pytając o nocleg? Mogę dowiedzieć się w jeszcze kilku miejscach... Czy wyzej podany termin jest juz ostateczny? - bardzo bym chciał zapoznac sie z Wami w realu - ale będę w kraju dopiero 18.07. !sciana Pozdrawiam.-Szymon-boochos

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to chyba weekend 16.07-17.07. najbardziej by pasował większości.

Termin nie jest ostateczny !tut nie mniej jednak dla mnie reszta weekendów odpada !NOT

OK- ponimaju. Szkoda wielka dla mnie !placz. Ale jesli chodzi o noclegi - to jak najbardziej mogę pomóc - na ile osób szukać? Jeśli chodzi o zwiedzanie suwalszczyzny, to oprocz klasztoru w Wigrach - jest tam rownież tzw Dom Papieski - czyli pokoje w ktorych nocował JP II w czasie pielgrzymki, po drugiej stronie jeziora jest muzeum Wigier - w Starym Folwarku. Bardziej na północ od Suwałk są bardzo malownicze wiadukty kolejowe we wsi Stanczyki (patrz moje zdjęcie-propozycja w wątku skuter maja)z bodajże XIX wieku - na których zresztą można wykupić skok na bunge i polatać !TOMCAT W czasie powrotu można przejechać przez wieś Smolniki i zatrzymać się w punkcie widokowym, z którego to miejsca rozpościera się wspaniały widok, który można też zobaczyc oglądając początek "Pana Tadeusza" A. Wajdy z niejaką Bacledą-Curuś-Farell !tut (widok sielski-anielski z lecącymi bocianami !winkiss ). Z bardziej "obowiązkowych" atrakcji można też zahaczyć o Studzieniczna pod Augustowem - wspaniały stary kościółek z pomnikiem JP II wychodzącym z jeziora. Są tez atrakcje typu rejs statkiem ze szklanym dnem czy przejazd kolejką wąskotorową przez Wigierski Park. No i oczywiście najważniejsza, a raczej najnowsza atrakcja Suwałk to - UWAGA! UWAGA! - wczoraj otwary !TAZ market OBI!!!! !w00t he he he Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

abyśmy tam mogli przenocować i zrobić biesiadę !piwko !piwko

Pozdrawiamy !OKK

Czy byli by chętni z okolic Lublin Zamość czyli południowo - wschodnia część Polski aby dołączyć do biesiady organizowanej w postach powyżej ?

!scooter :D;):D !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja postaram się być elastyczny,co do zwiedzania, wszystkie propozycje są brane pod uwagę,dodam ze lubię tamte okolice,i za dzieciaka spędzałem tam wakacje:) No i najważniejsze,mam nadzieję ze za parę godzin,pojawi się nowy !scooter na forum z Suwałk Oczywiście na b yłej mojej Suzii !placz1

Odnośnik do komentarza

Proszę Szanownych Państwa o wpisywanie się na !tut listę chętnych naszego śmigania do środy włącznie !tut, gdyż musimy pomyśleć o noclegu..A nikt nie będzie rozmawiać, jeśli nie będzie znana liczba uczestników...Pamiętajcie, że to środek sezonu i może być z tym problem !NOT

Nad stawem wydaje się ok !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Noooooooooooo to JUREK pochwal się na co padł wybór !scooter !scooter

Nie zamierzasz chyba trzymać nas do końca w niepewności jak KrzyśUrban !TAZ

A propos Listy Czaro ja zacznę

1. Czaro+Ada

2.KrzysUrban

3.Bartheez+Asia

4.Jurek_mwo

KTOOOOOOOOOO Jeszcze !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Hmmm długo myślałem nad tym,w sumie nic jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie będzie tez to 400cm z Suzii,choć nie powiem ze myślałem nad Zacną :)tyle ze nie bardzo co jest do wybrania. Na razie postawiłem na buraska..

Suwalszczyzna niech się obudzi!! Mazury nadjadą !scooter

Odnośnik do komentarza

Proszę Szanownych Państwa o wpisywanie się na !tut listę chętnych naszego śmigania do środy włącznie !tut, gdyż musimy pomyśleć o noclegu..A nikt nie będzie rozmawiać, jeśli nie będzie znana liczba uczestników...Pamiętajcie, że to środek sezonu i może być z tym problem !NOT

Nad stawem wydaje się ok !piwko

Jeśli do środy- wieczór będzie już zamieszczona ostateczna lista chętnych, to we czwartek podjadę do "Nad stawem" i dam informację na forum co do możliwości noclegu- 16/17.07.

Odnośnik do komentarza

Tu też może być fajnie i na pierwszy rzut oka trochę taniej: !OKK

KLIK

Pomyślimy, wszystko zależy, gdzie chcemy pojechać i ile osób zadeklaruje chęć uczestnictwa !piwko

Odnośnik do komentarza

Pomyślimy, wszystko zależy, gdzie chcemy pojechać i ile osób zadeklaruje chęć uczestnictwa !piwko

Dokładnie- "Nad stawem" jest tuż przy jeziorze Wigry i przy Parku Wigierskim, a " Sumowo" to północna suwalszczyzna - szczerze mówiąc nie byłem w tym miejscu nigdy ale z chęcią zajrzę i powiem jak się sprawy mają...

Odnośnik do komentarza

Czy termin podany na początku ( 15-17 lipca) jest już pewnikiem?

Bo jeśli tak to najprawdopodobniej z chęcią do was dołączę.

Dam znać do środy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...