Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie przyjadę na wasze spotkanie bo nie mogę dłużej czekać aż przestanie ciągle padać .Szkoda wakacij. Jutro jadę gdzieś w cieplejsze strony i pewnie posiedzę tam do końca lipca. 

Ale napewno będę w Lemborku.

 Mam nadzieję że wielu z was też się tam wybiera. 

Z przykrośćią proszę o wykreślenia mojego nicka z listy.  

Życzę wam wszystkim miłej zabawy  , i do zobaczenia w Lęborku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

No to w następny weekend się widzimy toot.gifnawiniemy whip.giftroszkę scooter.gif a później jak to STALONE mówi yes.gif

ZAJĘCIA w GRUPACH cheers.gif

P.s. MAm nadzięję że moja ,,ZACNA,, będzie już poskładana , bo to co dzisiaj ujrzałem crybaby.gifnie napawa optymizmem wallbash.gif

Odnośnik do komentarza

aaaa to inna manka,a już miałem czarny scenariusz :lol:

Jurek, wiesz dobrze, że honda się nie psuje !scooter. Rafał robi z Zacnej Tą Lalę !piwko

Odnośnik do komentarza

Siema,

Chciałem poinformować,że dołączyć może do nas jeden nowy kolega z żoną. Poznany dzisiaj. Resztę na temat nowego kolegi w późniejszym czasie. Ma AN 650. Chciałbym wiedzieć na temat noclegu czy da radę gdzieś w najbliższej okolicy go znaleźć??

Odnośnik do komentarza

Niby tak: ale ja trochę choruję więc myślę oby tylko była w miarę pogoda :lol: Rafał a co ty zmieniasz w swej piękności? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Proponuję, aby każdy określil się w jakim mieście i punkcie masta będzie dolączal, żeby niepotrzebnie nie czekać.Ja, najprawdopodobniej z Lechem i Spinką będziemy w Olsztynie przy dworcu glównym (Mc Donald) ok. 9.45

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, po kilku telefonach, doszedłem do wniosku, że trzeba podsumować temat:

Dzień 16.07:

1.Zbiórka uczestników w Olsztynie, McDonald,ul. Dworcowa godz.9.45;

2.Przejazd Olsztyn - Mrągowo (Plac Rocha) - odległość 60 km, ul.Mragiewiusza -Warszawska godz.10.50-11.00;

3.Przejazd do Giżycka, odległość 44 km - stacja paliw Lotos, ul.Obwodowa-Białostoska, godz. 11.40-11.45;

4.Przejazd do Olecka - odległość 57 km - stacja Orlen ul.Wojska Polskiego -11 listopada, godz.12.45-12.50;

5.Przejazd do Suwałk- odległość 34 km - parking przy parku ul.Kościuszki-Mickiewicza-Hamerszmita, godz. 13.30-13.35;

Wspólny przejazd do Bachusa.

W wszelkiego rodzaju jedzenie i napoje proszę zaopatrzyć się indywidualnie.Istnieje możliwość zabrania zakupów do samochodów.

Nocleg mamy ze śniadaniem,istnieje możliwość odpłatnego korzystania z restauracji Bachusa, potrawy z grilla i ogniska każdy przygotowuje dla siebie.

To chyba na razie tyle.

Ps.Żeby było jasne, nie jestem żadnym organizatorem tego spotkania. Ja założyłem tylko temat, rezerwację noclegów robił kolega Boochos, reszta to spontan. Kwaterowanie odbędzie się z uwzględnieniem kolejności zgłoszeń, żeby nie było pretensji.

Pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani klledzy i koleżanki z Warmińsko Mazurskiego, będę i jestem z Wami myślami, szerokości i samych miłych chwil ioraz satysfakcji z podróży, moja rehabilitacja jeszcze długo potrwa, do czasu aż pewnie stanę na nogi i będę mógł być razem z Wami na razie samochodem, a jak będę już pewnie trzymał się na nogach to w przyszłym roku razem pośmigamy po naszych drogach pozdrwiam Was Doktorek :)

Odnośnik do komentarza

Parking w Suwałkach o którym mowa będzie całkowicie niedostępny.Ogólnie całe centrum będzie zabite - największa w mieście impreza Blues Festival.

Skromnie proponuje jako punkt zborny mój prywatny parking pod moją kamienicą też przy ulicy Kościuszki zlokalizowaną na wprost drogi do Gawrych Rudy :)

Wyjadę po was do Bakałarzewa i razem wlecimy do Suwałk.

Odnośnik do komentarza

Witam

Panowie - proszę o deklaracje kto wybiera się skuterem, a kto w 4 kółkach.

Dobrze żeby się w sobotę nie okazało, że !scooter będzie 4 a samochodów 8

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...