Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kolegom.

Porośba do czaro69,jaki dokładnie jest koszt od osoby w waiancie 1.

Ja zdecydowanie jestam za 1.

My nie będziemy mieli za dużo czasu w sobotę.

Zakwaterowanie ,prysznice ,poprawianie oka i paznokcia to zajmuje czas.

Decyzja jednak należy do większości.

Odnośnik do komentarza

Witam

Właśnie - jakie są aktualne ceny poszczególnych wariantów. Jak na razie lepszy wydaje się wariant 2 z własnym jedzonkiem.

Odnośnik do komentarza

A miało być tak pięknie.... !placz1

Dzwoniłem do Bachusa i okazało się, że możemy dostać kolację lub obiadokolację..Niestety, chyba zostaje nam !tut wariant 3.

Pani nie zapewni nam obsługi przy grillu i ognisku. Nie ma tylu pracowników :) Zatem mości Panie i Panowie, peklować karkówkę,kupować kiełbasę itd. Brykietu i węgla na grilla też nie ma, musimy być niczym harcerze. Wszystko sami. !TAZ

Koszt obiadokolacji:

żurek;

karkówka w sosie chrzanowym;

ziemniaki (frytki);

surówka

to 20 PLN od osoby.

I jeszcze jedno, proszę podać, kto jeszcze chce nocować. Bo trzeba pomyśleć o spaniu.Mam na myśli osoby nie umieszczone na liście w 1 poście

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wariant 1 !OK

Panowie, po moim telefonie do Bachusa warianty są już nieaktualne....Chyba, że ktoś z naszych przebierze się za kelnera !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tak to wyszło ,to najlepszym rozwiązaniem będzie na 3 punkcie zbornym w Olecku,ustalenie listy zakupów.

Nasz kolega DIZEL jedzie *400* jak się zgodzi to zapakujemy mu do bagażnika trochę wegla i karkówki !YES

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to że łatwo nie będzie - trzeba się zorganizować i może zróbmy tak : karzdy kupuje co lubi , spotykamy się w jakimś miejscu i oczywiście mogę zabrać wszystko na pakę lub robimy wsólne zakupy np w Olecku . Ja pewnie nie nadąże za wami ale na pewno będę jechał przez Mrągowo a potem na Suwałki więc czekam na propozycję co i jak . Tak myślę że trzeba temat ogarnąć wcześniej bo po śmiganiu 200 nie będzie już czasu na zakupy , lepiej go wykorzystać na miejscu !piwko aby pogadać oczywiście :)

Odnośnik do komentarza

Proponuję zrobić zakupy w Olecku,tam też reszta grupy ma się z nami spotkać,i była by okazja do zrobienia zakupów. Proszę co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

...może zróbmy tak : każdy kupuje co lubi , spotykamy się w jakimś miejscu i oczywiście mogę zabrać wszystko na pakę lub robimy wsólne zakupy np w Olecku .

Dokładnie tak, niech każdy ma jakieś drobne zakupy ze sobą, grube rzeczy kupimy po drodze !piwko !piwko

Panie, Panowie!

A co z obiadokolacją proponowaną przez Bachusa? Zamawiamy czy sobie darujemy? Można by w sumie jakiś obiadek na spokojnie zjeść, bo z grillem trochę czasu się zejdzie :)

Odnośnik do komentarza

Czarek sądzę że trzeba wybrać albo albo . Jeśli wybierzemy obiadokolację to bez sensu jeszcze gril . Ja jestem za grilem , zrobimy zakupy po drodze i wyjdzie taniej i pewnie smaczniej a i czasu nie będzie nam nikt odmierzał :) .

Odnośnik do komentarza

Proponuję,że nic nie zamawiamy.. Kto będzie głodny skorzysta z restauracji...Jestem jak najbardziej za grillem i wspólnym !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Zakupy w Olecku i tyle z tym jechać ??

Suwałki to moim zdaniem lepsza opcja, ewentualnie mam zawsze auto w obwodzie jak będzie tego więcej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Jeżeli chodzi o jedzenie to wolałbym gotowe ale się dostosuję. Mam pytanie. Czy w pobliżu jest możliwośc załapania jakiegoś noclegu? Lechu i Spinka rozważają przyjazd na nasze spotkanie.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Zakupy w Olecku i tyle z tym jechać ??

Suwałki to moim zdaniem lepsza opcja, ewentualnie mam zawsze auto w obwodzie jak będzie tego więcej.

Grupa MAXI !scooter z Ełku woli jednak Olecko, ja osobiście też wolę.. !YES .Damy radę !OK

!tut

Spinka,Lechu, info poszło na PM

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem wcześniej,i jak napisał czaro69 uważam,że w Olecku możemy zrobić zakupy,w sumie to żaden myślę problem?

Odnośnik do komentarza

do mnie 1 sztuka? a zamawiałem dwie:) Mam tez nadzieje ze Zacna jest zwarta i gotowa do jazdy,w towarzystwie Suzii? !tut !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Jeśli wszystko pójdzie nie po mojej myśli to ja i Sylwia spędzimy weekend razem z wami, o nocleg się nie martwię bo będę wanem a jedzenie to pikuś.

Proszę tylko o pełne namiary na miejsce docelowe jak również pośrednie gdzie się spotykacie bo muszę ustalić trasę i wybrać najkorzystniejszą dla 4oo.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że chętni ciągle przybywają !OKK

Sylwia, Grzesiu zapraszamy na wspólne pogaduchy !piwko !piwko

LINK do Bachusa

Zadałem sobie trudu:

Współrzędne GPS (WGS 84)szer/dł:

1.Format hdddomm.mmm': N 54 01.068 E 23 01.863

2.Format hddd.ddddo: N 54.01768 E 23.03086

3.Format hdddomm'ss.s" N 54 01 04.2 E 23 01 51.5

Teraz trafisz Grzesiu?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Dzięki za namiary. Troszkę się po zmieniało i będę jaszcze z jedną osobą płci żeńskiej :) Czyli ja i dwie dorosłe i fajne kobitki.Spanie będę załatwiał na miejscu tak że Czaruś nie wyrywaj sobie ostatnich włosów :D no chyba ze masz już w zmienionym kolorze.

Odnośnik do komentarza

Spanie będę załatwiał na miejscu tak że Czaruś nie wyrywaj sobie ostatnich włosów :D no chyba ze masz już w zmienionym kolorze.

Grzesiu, zmieniony kolor to już mam kilka lat, ale wczoraj się obciachałem :)

To nasze małe grono urosło do 26 osób !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...