Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Rudy_56 Jeśli coś masz innego,to podrzuć.Propozycje mile widziane:) !OK

Dokładnie, jesteś autochton, to podrzuć coś ciekawszego !YES w fajnym miejscu

Odnośnik do komentarza

Byłem dzis w "Nad stawem"- prawie urwałem koło w aucie - "bo kawałek szutrem trzeba jechac", poza tym Pan w recepcji powiedział, że na jeden nocleg to mu się nie opłaca i w ogóle przeprasza. Pojechałem więc ok. 500m dalej do miejsca o nazwie " U jawora":DSC05668.JPG

Niewielki ośrodek znajduje się pomiędzy jeziorem Wigry i Okrągłe (jak na foto).

W przewidywanym terminie mają jeszcze 3 pokoje: 2 "apartamenty" 4-5 osobowe oraz 1 pokój 3-4 osobowy. w każdym jest łazienka i wc. cena od osoby to 55 pln +22 pln za śniadanie. możliwosc przygotowania ogniska !piwko za min. 100pln lub 20 pln od osoby(jesli jest więcej niż 5 osób :lol:) Widok z pokoju:

DSC05662.JPG

Adres strony toU jawora. Do środy ewentualnie te miejsca są wstępnie zarezerwowane. Jeśli zdecydujecie się to proszę o sygnał....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Plan macie zajefajny. Załączam zdjątko z wczasów z córka i Burgermanem i jego plecaczkiem na skuterach, mnie niestety nigdzie nie widać bo zawsze robię zdjęcia.

DSC00724.JPG

Stańczyki polecam !OK Sam chętnie bym się wybrał na suwalszczyznę ale w ten termin mam już zajęty.

Temat obserwuję bo nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

A może jednak? siemik? mam coś w planie,lecz to już w drodze ustalimy,czy chętni będą do wejścia w las,i obejrzenia jeziorka,którego no bynajmniej kiedyś nie było na mapie,rzekomo.Piękne jak dla mnie miejsce w lesie i na bagnie..Warto zobaczyć stąd propozycja trasy,gdzie będziemy jechać i coś oglądać-zwiedzać,a nie tylko jazda.No i co najważniejsze wspomnienia z jazdy. !scooter

Odnośnik do komentarza

Z tego co widać ośrodek !OKK Kwestia tylko czy po środzie mamy sami rezerw. czy kol. ,,boochos,, ogarnie temat do końca !tut

we środę wieczorem sprawdzam listę i we czwartek jadę zaklepac. !V

P.S. załączony link U JAWORA już działa - w moim wcześniejszym poście. !OK P.S.2 Pokoje w realu określam - cytując nowobogackiego ruska z dowcipu, który po zwiedzaniu ERMITAŻA wychodząc powiedział do żony:SKROMNIE ALE CZYŚCIUTKO :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lipiec mam napięty jak cięciwa przy kuszy Krzyżackiej.Akurat mam urlop. Ty Bartheez5 doskonale wiesz że weekend mam tylko jeden w miesiącu ale na pewno zaliczę mazury po urlopie, nawet na dwa dni.

Pozdrawiam Siemik

Na mazurach zaznaczyłem w nawigacji najkrótszą drogę i nie żałowałem mimo że poruszaliśmy się drogami w większości szutrowymi ale widoki nie zastąpione i nie do zobaczenia jadąc głównymi.Polecam bo tak naprawdę nikomu z was nigdzie się nie będzie spieszyć. Moja propozycja dla was to taka abyście nie rezerwowali sobie nic w punktach wyznaczonych bo będziecie w większym stresie myśląc tylko o tym czy zdążycie dojechać.Lepiej jest znaleźć sobie kilka alternatywnych miejsc na trasie i nie spiesząc się robić to na co ma się ochotę.Ja zawsze w razie potrzeby mam OFF-a na komary i namiot z bidrony za "dwa pięćdziesiąt"

Odnośnik do komentarza

!tut UWAGA!UWAGA! !tut

Tknięty przeczuciem zadzwoniłem przed chwilą do "U Jawora" i okazało się, że rano ktoś im zaliczkował za długi pobyt 09-22.07. więc rezerwacja moja w tym miejscu przepadła !sciana !guns . Mam jednak dwie inne alternatywy :

1. Przez płot z "U Jawora" znajduje się kwatera agroturystyczna - posiadają w interesującym nas terminie wolne miejsca - 14. Są to pokoje w tzw wysokim podpiwniczeniu, na jednym poziomie: 1x4osobowy, 2x3osobowy, 2x2osobowy za 35 PLN/osoba (bez rachunku) :D . Na tym poziomie są 2 łazienki z WC (na te wszystkie pokoje). Śniadanie i ognisko na wcześniejszych warunkach bo są to sąsiedzi i korzysta sie z zaplecza "U Jawora"

2. Około 500 metrów dalej znajduje się kompleks BACHUS. Również w tym terminie posiadaja wolne miejsca: w 4 pokojach typu studio czyli dwupoziomowych - na dole TAPCZAN! na górze dwa 1 osobowe tapczaniki. Ceny: 50 pln/osobę, śniadanie 15 pln/osobę, ognisko 20 pln/osobę. W tej chwili są 4 takie pokoje czyli 16 osób...

Proszę o info czy rezerwować( we czwartek umówiłem sie na zaliczkę), ile miejsc i w którym ośrodku z tych dwóch.Bachus znajduje sie nad jeziorem OKRĄGŁE widocznym na zdjęciu z lotu ptaka zamieszczonym w moim wczorajszym poście.

Odnośnik do komentarza

Masz wolną ręke,wybierz fajne miejsce.

A całą resztę załatwimy sami dobrymi humorami.

Już jest nas 13,także myślę że trzeba rezerwować wszystkie miejsca.

Pozdrawiam *stalone*

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No siema brać W-M !!!w00t.gif

Oczywiście MAKIEGO proszę też wpisać na zacną listę!!

Pozdro wszystkim i do szybkiego obaczyska.

P.S.

Mamy u siebie nowego MAXI na Burgim 400- może też go zaszczepię do naszego kulania.Jutro dam odpowiedż.thumbup1.gif

Odnośnik do komentarza

Dziś wieczorem podjechałem skutem do "Bachusa" - to jest plac główny

DSC05690.JPG

Wstępnie zarezerwowane miejsca to 4x 4-5 osobowe pokoje(na górze mogą by 2 lub 3 tapczaniki)

DSC05683.JPG

a na dole jest dwuosobowy tapczan. Pokoje te znajdują się w nowym skrzydle osrodka - każdy pokój przypomina osobny domek -

DSC05679.JPG

gdyby było zimno w każdym jest kominek !OK oczywiście każdy pokój z prysznicem !zeby i WC whist

Bodajże w jednym czy dwóch pokojach jest też taras

DSC05687.JPG

z którego rozpościera się widok na zalesioną dolinę i jezioro

DSC05689.JPG.

Pan właściciel wskazał miejsce na ognisko również

DSC05684.JPG

Bardzo żałuję, że nie będę mógł z Wami pojeździc !scooter oraz posiedziec przy ognisku !piwko.

Czaro69 !tut - proszę abyś do jutra, do wieczora wpisał ostateczną listę to we czwartek zarezerwuję na hasło -BURGMANIA- mogę na takie??? :rolleyes: - bo nie wiem na czyje nazwisko skoro mnie nie będzie... :lol:

Odnośnik do komentarza

Aktualna lista będzie wrzucona dziś w nocy..Jak na razie wyraziło akces 16 osób, więc może pomieścimy się jakoś. Hasło Burgmania jest jak najbardziej !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Czaro ty spać nie możesz ???? :thumbsup:

Widzę że temat mniej więcej ogarnięty !OK

Kwestia jeszcze Trasy kulanka !scooter . Moja propozycja jest taka żeby konkretnie dogadać się co do godziny i miejsca gdzie ruszamy , co chcemy zobaczyć i w miarę wcześnie dolecieć do tego ośrodka :teehee: żeby na spokojnie bez pośpiechu i nerw. rozpocząć pełną integrację !piwko

JUREK ogarniaj trasę !tut

P.s. Weź pod uwagę że to będzie pierwsze dłuższe kulanko mojego plecaka !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam! Witam!

Wyrażam wielkie chęci pokulania i jak najbardziej z plecaczkiem. Jednak czy będę mógł, to wyjdzie w późniejszym terminie - niestety praca, szkolenie i jakiś dalszy wyjazd z plecakiem. Ale jeszcze raz jestem za wypadem! Co i jak wie Bartheez5 bo czasem razem kulamy!

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Moplic,dobrze by było ładnie wyglądać , w czasie kulania.

Jak tam projekt koszulek ?

!bicz , !piwko wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...