Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wspólne śmiganie w lipcu


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że co do trasy nie ma co gdybać i ogarniać,lecimy przed siebie,no prawie bo będziemy robić częste przystanki,proponuje ze na swoim terenie ja będę prowadził,aż do Giżycka,potem możemy się zmienić z kimś kto zna lepiej okolice Giżycka niż ja,itp a w Suwałkach to już brać nas zgarnie,taki myślę:) Na pewno polecimy z Mrągowa na: Świętą Lipkę,Kętrzyn Gierłoż, ( Mrągowo ) Ryn,Giżycko i Suwałki.Przez Mrągowo jedziemy na Giżycko i dalej na Suwałki ta trasa uważam jest ciekawsza.Co wy na to? Zawsze można coś zmienić, !YES

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Z tego co tu widać trzeba będzie wracać 2 razy do Mrągowa :) Można by od razu pokulać w kierunku Suwaliszek i zahaczyć Stańczyki po drodze , biorąc pod uwagę fakt że zataczamy kwadrat wracając do Mrągowa i później w kierunku Suwałk wg, Jurka to dnia może być za mało !tut

Odnośnik do komentarza

Witam,

tradycyjnie, aktualna lista jest na 1 stronie. Przypominam,że listę chętnych zamykamy dziś o 24.00 :)

Co do proponowanej trasy...

Może zróbmy takie założenie !tut

nie jeździmy bez sensu, aby tylko spalić paliwo, a za tą kasę możemy kupić !piwko !piwko Proponuję zrobić parę punków zbornych, tak aby kolejni uczestnicy dołączyli do grupy po drodze.... !YES

I punkt zborny - Plac Rocha Mrągowo;

II punkt zborny - Giżycko;

III punkt zborny - Olecko i dalej razem w trasę do Suwałk..

To moja propozycja i jest oczywiście do dyskusji

Co Wy na to Panie i Panowie???

Odnośnik do komentarza

Witam.Chędnie dołącze w Suwałkach razem ze swoim plecaczkiem .Tak więc jeźli można proszę dopisac Roman + Anna.

Witamy właściciela najlepszej Suzi w okolicy !piwko

Romek, już Was dopisuję !OKK

Odnośnik do komentarza

Proponuję pierwszy punkt zbiorny w Olsztynie na Mc Donald przy dworcu dla jadących z zachodu ku wschodowi.... !vampire

Odnośnik do komentarza

Popatrzyłem na listę chętnych i mamy zapisanych 20 osób !w00t

Boochos, pomieścimy się tam, czy szukamy innego lokum?? !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Koledzy więc lecimy na Giżycko i Stańczyki i potem dalej.Zbiórka na Placu Rocha w Mrągowie będę czekał.

Romku,zajefajnie !tut !OKK ze tez się piszesz ..

Odnośnik do komentarza

Przeliczcie dokładnie jak z liczbą osób.

Jeśli zapadła decyzja, że śpimy w okolicy Gawrych to zawsze w obwodzie jest duuużo większy ośrodek tzw. były warszawski z domkami. W Suwałkach rzecz jasna, że przejmuje was ja.

Odnośnik do komentarza

Jestem na liście , co mnie cieszy , ale!

Właśnie mam małe ale.

Nie wiem czy będę miał co z synem zrobić . Więc jest małe 10% że mi termin nie podejdzie i co w tedy?

Będę mógł potwierdzić dopiero po przyjeździe do PL. czyli 1-2 lipca.

Czy jest to możliwe ?

A i jeszcze jedno . O której mniej więcej zbieramy się w Mrągowie?

Tam mam do was najbliżej , ale mimo wszystko będę potrzebował parę godzin(480km.)

Odnośnik do komentarza

Jestem na liście , co mnie cieszy , ale!

Właśnie mam małe ale.

Nie wiem czy będę miał co z synem zrobić . Więc jest małe 10% że mi termin nie podejdzie i co w tedy?

Będę mógł potwierdzić dopiero po przyjeździe do PL. czyli 1-2 lipca.

Czy jest to możliwe ?

A i jeszcze jedno . O której mniej więcej zbieramy się w Mrągowie?

Tam mam do was najbliżej , ale mimo wszystko będę potrzebował parę godzin(480km.)

Jarek, jeśli nie dasz rady to trudno..

Myślę,że w Mrągowie powinniście być najpóźniej na 10-11.Potem jeszcze 120 km do Suwałk i trochę zwiedzania, więc się troszkę zejdzie !piwko

Hehe, Jurek, byłeś pierwszy !OKK

Odnośnik do komentarza

Stalone przepraszam, że tak wyszło z koszulkami, ale po Malborku dni mi się skurczył i nie wiedziałem w co ręce włożyć. Dziś po robocie zarzucę temat koszulek z projektem itp. Pozdrawiam.

A,co do kulania, abym był w domu to się dostosuję.

Odnośnik do komentarza

Boochos, weź pod uwagę to gospodarstwo agroturystyczne:KLIK

20 osób może mieć cały dom za 500 PLN, oczywiście bez wyżywienia.Ale jest kuchnia i chyba można zamówić jedzenie u właściciela.Myślę,że jest to najtańsza opcja.Pomyśl i daj znać co i jak,pozdrawiam

No, niestety ;) Dzwoniłem i nie ma miejsc w tym terminie.Ale po sezonie można tam zawitać, jest tanio i dobrze !OK

Odnośnik do komentarza

Boochos, weź pod uwagę to gospodarstwo agroturystyczne:KLIK

20 osób może mieć cały dom za 500 PLN, oczywiście bez wyżywienia.Ale jest kuchnia i chyba można zamówić jedzenie u właściciela.Myślę,że jest to najtańsza opcja.Pomyśl i daj znać co i jak,pozdrawiam

No, niestety ;) Dzwoniłem i nie ma miejsc w tym terminie.Ale po sezonie można tam zawitać, jest tanio i dobrze !OK

Właśnie dzwoniłem - ale pan mi odpowiedział, że ktoś już dzwonił - a to Ty.... !zorro

Dziś miałem zaliczkować w ośrodku "Bachus" - myślę, że 20 osób spokojnie tam będzie miało nocleg - tak mi mówiła właścicielka. !tut Proszę o info do 15:00 czy rezerwować. !tut Jak szukam w innych miejscach to problemem nie jest liczba osób tylko - rezerwacja na 1 noc- w samym środku sezonu !placz1 , myślę, że z czasem będzie coraz trudniej !placz

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, coraz trudniej znaleźć nocleg na 1 dobę...

Napisałem maila do Gościńca SUMOWO KLIK z pytaniem o możliwość naszego przyjazdu i otrzymałem następującą odpowiedź:

"JEST MOŻLIWOŚĆ POBYTU W PODANYM TERMINIE

NOCLEG 70ZŁ

ŚNIADANIE 20ZŁ

OBIADOKOLACJA GRILLOWA 30-50ZŁ W ZALEŻNOŚCI OD MENU

PARKING 5ZŁ

KONTAKT 604190168"

PS.cena przeliczona na 1 osobę (140 PLN w wersji bogatej) Także sam nie wiem !TAZ Drogawo !bicz

Boochos, podlicz dokładnie czy 20 osób się zmieści, czy dostaniemy jeść wieczorem i rano itd.i ile to kosztuje na uczestnika??

Jeśli, nikt nie ma innych pomysłów i propozycji, to chyba trzeba do godz. 15 podjąć decyzję i zrobić rezerwację w Bachusie, później możemy obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Bochoos ,Czaro!!!! Ja myślę że nie ma co kombinować jak właściciel tego ,,Bachusa,, powiedział-a że damy rade i się zmieścimy to nie ma czego tu wymyślać !tut

A to co ty CZaro podrzuciłeś to faktycznie chyba jakiś Allinclusive :lol:

Także myślę Ze Bachus niech pozostanie !OKK

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z ustaleniami pojechałem dziś do "Bachusa" i zarezerwowałem nocleg 16/17.07.2011. - hasło - BURGMANIA. Musiałem to przeliterowac, ale jak właścicielka przeczytała potem sobie głośno to westchnęła, cytuję: "...hmm, motocykliści... ;) " ale raczej miło niż z oburzeniem.

Zaliczkę zapłaciłem, kwitek-dowód zostawię Rudemu56, który będzie Was witał na "naszej ziemi"

DSC05692.JPG

Cena za osobonoc - 50 PLN + śniadanie - 15 PLN - tak zamawiałem. Ognisko zorganizują, tylko jest prośba aby 5 dni wcześniej do niej zadzwonic i ustalic czy chcecie tylko ognisko i prowiant we własnym zakresie czy oni mają też przygotowac coś do jedzonka i !piwko . Telefon do "Bachusa" : 087 563 92 59

Oczywiście zamówiłem na 20 osób. !gora

Żałuję, że tym razem nie spotkam Was i nie poznam, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna okazja. Życzę dobrej pogody w czasie odkrywania uroków suwalszczyzny :lol: . Z chęcią obejrzę fotki, które koniecznie musicie potem wrzucic !V . Pozdrawiam - Szymon-boochos

P.S. Przeczytałem inny wątek nt.koszulek w-m, mam nadzieję, że będę mógł taką zamówic :) - jako bliski sąsiad warmińsko-mazurskiej krainy? :boat:B)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rezerwację ,bo już się bałem, że nie znajdziemy rozsądnego noclegu :)

Masz u mnie !piwko !piwko

Z zaliczki rozliczymy się po spocie, jeśli Ci to pasuje. Jeśli nie dasz rady poczekać, daj znać, zrobimy ściepę :)

Odnośnik do komentarza

Z zaliczki rozliczymy się po spocie, jeśli Ci to pasuje. Jeśli nie dasz rady poczekać, daj znać, zrobimy ściepę :)

Rudy 56 bedzie z Wami więc ustaliłem, że przejmie od Was i przechowa tą zaliczkę do czasu mojego powrotu - chyba, że wynikną jakieś nieprzewidziane okoliczności i zabraknie PLNów na produkty pierwszej potrzeby - !piwko - to ewentualnie też można będzie wykorzystać... :)

Odnośnik do komentarza

No to jesteśmy jakby nie było już umówieni. Mam tylko nadzieję że ta prężna grupa się nie skurczy :) Tak więc ja będę czekał około 11-ej na placu Rocha w Mrągowie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...