Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Może i ja bym się pojawił i was wreszcie poznał  :)

Ale widzę że tu sami szybcy i wściekli się ustawiają  :)

No chyba że któryś z Panów ma linkę i mnie podepnie  !scooter

Oj tam szybcy i wściekli przecież pisałem że prędkość "a la lanser" whist.

Buuuuu.... a ja akurat nie moge

@ucienta - w takim razie odwołujemy kulanie :rolleyes:

...Spokojnie, nie będę na kacu i nikogo już nie będę widokiem motywował do samobójstwa

Ja się pytam czy Admin czyta jakie tu oświadczenia publikują whist:).

A zaprzyjaźniona Policja czyta i wyciąga wnioski :lol:whist Pozdrawiam Malbork :)

Odnośnik do komentarza
Jak mi sie wszystko ulozy to moze i ja przybede. Tylko gdzie bysmy jechali?

Ciągłe jazdy na molo w Serocku już mi obrzydły !scooter :P , może tym razem McWilanów (kawka, lody, spóźniona kolacja - co kto lubi whist ).

Powrót przez Centrum Wawy (np. Wilanowska, Niepodległości, Marszałkowska, Świętokrzyska, Krakowskie Przedmieście, ... itd, itd - podoba się ? :lol::):P

Paweł coś wymyślimy na miejscu :P

Odnośnik do komentarza

trasa ok dawno w tego typu lokalu sie nie stolowalem !scooter choc niedaleko wilanowskiej jest dosc obskurna buda z kebabami ktore uwazam za najlepsze jakie jadlem :lol:

Odnośnik do komentarza

...Spokojnie, nie będę na kacu i nikogo już nie będę widokiem motywował do samobójstwa

Ja się pytam czy Admin czyta jakie tu oświadczenia publikują :P:P.

A zaprzyjaźniona Policja czyta i wyciąga wnioski :lol::P Pozdrawiam Malbork !scooter

Hola, hola, miałem rano 0.0 na wrzoniowym alkomacie, a że inni wydzieli mnie nie wyraźnie, no to już chyba wina rutinoscorbinu whist

Odnośnik do komentarza

To jak z tym spotkaniem - szczególnie, że kroi się konkurencyjna impreza z pachołkami?

Bo jeśli się ogarnę to na 20:30 bym się pojawił pod urzędem.

Tylko może ktoś kto będzie na 100% niech da jakiś tel. do siebie (na PW) jakbym się nie wyrobił a miał jednak zamiar Was spotkać.

Odnośnik do komentarza
To jak z tym spotkaniem - szczególnie, że kroi się konkurencyjna impreza z pachołkami?

Bo jeśli się ogarnę to na 20:30 bym się pojawił pod urzędem.

Tylko może ktoś kto będzie na 100% niech da jakiś tel. do siebie (na PW) jakbym się nie wyrobił a miał jednak zamiar Was spotkać.

@rpp ja startuję o 20.30 spod urzędu w kierunku "slalomów" :):o:o opisanych w innym 'poście'

Odnośnik do komentarza

Ej Panowie jakie slalomy ??

Ja się pojawię pod urzędem gminy ok 20.30 ,także wyglądajcie na "nowego"

na kymcoku whist

Mogę być i wcześniej bo nie wiadomo jak się ustawiamy ??

Po przez te slalomy to sie pogmatwao i nie wiem o której się wypuszczacie !!

Odnośnik do komentarza

Ptaku, nie wziąłeś ani kiełbaski na grilla, ani aparatu z prawdziwego zdarzenia, to co ma być :) ..żartuję.

Jedyne zdjęcie, które jako tako wyszło. Niestety nasze kamizelki mają takie parcie na szkło, że wszyscy przy nich bledniemy i nas po prostu nie widać.

A na bezrybiu i rak ryba..

Pomimo obaw, czy aby wszyscy dojadą i wrócą, wszyscy dojechali i wrócili :)

..pewnie statystycznie prędkość uczestnika wycieczki oscylowała w okolicach 60km/h :)

Ok, w okolicach 67km/h

Dzięki za wspólne kulanko i do następnego :)

:rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Te 67km/h to momentami trzeba było moooocno zawyżyć :-)

Nie do końca, toż staliśmy na kilku światłach i zjedliśmy spory posiłek w McWilanowie.

A statystyka to uwzględniła :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawialem jak to mozliwe ze zamiesciles fotke o 22:04 jak ja parkowalem o 22:45. Mysle sobie nie moglem przecie jechac z tarcho do siebie az 45 min. A Ty cwaniaku w McD zamiesciles ta fote :rolleyes:

W drodze powrotnej stracilem prawie czucie w palcach.

Odnośnik do komentarza

Było bardzo fajnie was poznać :)

Dobrze że nie byłem jedynym nowym :)

Ekipa była silna i rozrywkowa :)

A ja zaraz w temacie V-max muszę zmienić swój rekord :rolleyes::)

No i wasze podpowiedzi odnośnie strojów na skuta bezcenne

Pozdro i dzięki.

Odnośnik do komentarza

Również było miło poznać kolegów :rolleyes:

Ja sie zastanawialem jak to mozliwe ze zamiesciles fotke o 22:04 jak ja parkowalem o 22:45. Mysle sobie nie moglem przecie jechac z tarcho do siebie az 45 min. A Ty cwaniaku w McD zamiesciles ta fote :)

Tak byliście zaabsorbowani tymi czisbu-hambu-inno-rgerami, że nawet nie zauważyliście :) ale smacznego :) Ja się nie doczekałem w kolejce na papu (tylu nas było..), więc zrezygnowałem.

A teraz już w temacie jutrzejszego dnia Jabłonny.

Ptaku twierdzi, że od 14.00 powinna być pyszna grochówka i pełno gratisów.

Plan imprezy również twierdzi, że po 20.30 ma być koncert deMono i koło 22.30 pokaz sztucznych ogni.

Ja bym się pisał głównie na grochówkę i ognie, ale otwarty jestem na więcej atrakcji.

Ktoś ma jeszcze ochotę na wspólny lansik?

Odnośnik do komentarza

Z tymi gratisami to przesadziles, twierdze tylko ze w zeszlym roku mozna bylo dostac grochowe i jakies torby ekologiczne na zakupy, mapy powiatu i zalewu zegrzynskiego, baloniki i inne pierdy :rolleyes:

T-maxow nikt raczej nie bedzie rozdawal, choc podobno Uhma ma wystawic jakis maly tor quadowy (ale to tylko nie potwierdzona plotka).

Odnośnik do komentarza

I nawet równo jeżdżą, gdy się nie manewruje cudzym czerwonym przyciskiem :)

Jeśli chodzi o lansik, to proponowałbym jakoś wcześniej (tak od 14.00?) bo potem pogodynka straszy opadami i pewnie większość czmychnie ku swym domostwom.

A teren imprezy całkiem kuszący, bo to pałacowe okolice :rolleyes:

P.S. Czy żółty i czarny to nie są królewskie barwy? Bo czarne i czerwone to chyba takie lekko mieszczańskie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S. Czy żółty i czarny to nie są królewskie barwy? Bo czarne i czerwone to chyba takie lekko mieszczańskie :)

Tak, tak jest napewno z tymi barwami. :rolleyes::)

Godzina 14 mi pasuje, gdzie się spotykamy ?

Odnośnik do komentarza
P.S. Czy żółty i czarny to nie są królewskie barwy? Bo czarne i czerwone to chyba takie lekko mieszczańskie :)

taaa i pewnie dlatego ferrari seryjne jest czerwone a żółty i czarny tylko na zamówienie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja jutro mam Bruna, i chętnie bym z nim pojechał, tyle że to raczej wycieczkowe tempo. Ale chętnie się spotkam na starcie, i już na miejscu żeby grupy nie spowalniać za bardzo.

Może dajcie ten watek na regionalne ???

Odnośnik do komentarza

A wątek nie jest obecnie w regionalnych? !happybth

Ja mogę i wrócić się pod C66 i stamtąd razem wyruszyć do Jabłonny, toż to tylko 7 skuterominut drogi !happybth

O 14 pod C66?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...