Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

@[ozz1, halski]

jak się Wam ciut przeciągnie i nadal będziecie mieli ochotę na kulańsko, to zawsze możemy się lokalizować na telefon :)

Tak tylko najgorsze jest to, że w sobotę mam na rano :)

Może następnym razem.... B)

Odnośnik do komentarza

No chyba że spotkanko pod Lidlem coby o starych polakach pogadać - to i w kapciach mogę podejść :blink::):).

W każdym razie śledzę poczynania aury i ruchów na forum :unsure:

Odnośnik do komentarza
oj, kąpielówki mam w praniu :blink:

..wygląda na to, ze molo pozostanie nadal niezdobyte :)

byle do wiosny Panie Sąsiedzie, byle do wiosny :unsure:

Odnośnik do komentarza

he,he widzę że ja jako jedyny sobie pokulałem. 32 km drogi do domu to był niezły hardcore. Czasem miałem wrażenie że płynę na skuterze wodnym :) Poza tym byłem mile zaskoczony nową oponą na przedzie, w sumie ani razu nie odczułem aquaplaningu wjeżdżając w wodę w koleinach i duże kałuże.

Odnośnik do komentarza
he,he widzę że ja jako jedyny sobie pokulałem. 32 km drogi do domu to był niezły hardcore. Czasem miałem wrażenie że płynę na skuterze wodnym :P Poza tym byłem mile zaskoczony nową oponą na przedzie, w sumie ani razu nie odczułem aquaplaningu wjeżdżając w wodę w koleinach i duże kałuże.

Halski ja też śmigałem tyle, że po 22 w stronę domu. Ciekawie było w tunelu przy zesłańców jak mi buty (oparte na podnóżkach) zalało , woda sięgała tak wysoko że ciąłem wodę jak motorówka.

A przy Os.Potok nie dało rady już przejechać, więc była wycieczka przez centrum.

To się nazywa przejażdżka z przygodami. !OKK

Odnośnik do komentarza

na szczęście kierowcy 4oo byli na tyle mili że jadąc pasem obok mnie wyjeżdżali z koleiny że by oszczędzić mi dodatkowej kąpieli bocznej !OKK ale ogólnie kulanko w takich warunkach to fajne doświadczenie :P

Odnośnik do komentarza
na szczęście kierowcy 4oo byli na tyle mili że jadąc pasem obok mnie wyjeżdżali z koleiny żeby oszczędzić mi dodatkowej kąpieli bocznej :P ale ogólnie kulanko w takich warunkach to fajne doświadczenie :P

Wiesz co ja po tym (zdjęcie) miałem pewne obawy !OKK Ale mój Burek jest dzielny i wody się nie boi.

b73f60b6bda6f84d1df261d4b1c7de57,34,1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...