Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

A ja zadam pytanie szanownym Białołękowiczom. Jaką macie technikę jazdy ul. Mehoffera (od Modlińskiej do Choszczówki)? Jestem zmuszona często jeździć tamtędy i odpada mi tyłek na tych niemiłosiernych dziurach. Wcześniej jeździłam 50/h, ale teraz odkryłam, że jadąc 80, skuter "przelatuje" góra i mniej telepie. Jeździcie tam szybko, czy wolno? Chyba, że nikt tam nie jeździ... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ano niestety ta droga to masakra. Śmigam tamtędy na sobotnio-niedzielne spacery w okolicach Zakątka Dzik (czy jakkolwiek się to nazywa). Śmigam by 4oo i plomby próbują same wylecieć z zębów.

Co do Twojego pytania to skłaniałbym się do wolniejszego przejazdu i odpowiedniego wybierania drogi (choć to ciężkie w tym przypadku) - poprostu szkoda sprzętu. Alternatywnie sugeruję jazdę (1) ul. Klasyków i w okolicach kościoła w lewo w Fletniową; lub (2) Klasyków, i za torami kolejowymi w lewo w Wałuszewską i dalej Polnych Kwiatów. Niestety - jest dalej, ale obie drogi są sympatyczne i w lepszym stanie niż wspomniana Mehoffera.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam na Chszczówce i jeżdżę Mehoffera dosyć często, jakoś nigdy tam na licznik nie patrzę :lol: A ze względu na opisane przez Ciebie dziury wolę jeździć ul.Klasyków

Odnośnik do komentarza

No tak, czasami korzystam z tego objazdu, ale jak np. złapie mnie deszcz jadę Mehoffera, żeby było szybciej. Nie wiem, czy wiecie, dlaczego ta droga tak wygląda... To wina rozbudowy oczyszczalni Czajka. Mieli zbudować droge techniczną, a rozwalili zupełnie drogę obok oczyszczalni - nie istnieje juz, a teraz rozjeżdżają Mehoffera. przewalają się tam ciężarówki z różnymi syfami.

Odnośnik do komentarza

A nie mielibyście ochoty w najbliższy piątek zamiast kulania, wyskoczyć gdzieś na Białołęce na piwko czy dwa?

Moja dusza usilnie domaga się khatarsis, poza tym skoro już przy temacie "Dzikiego Dzika"... :lol:

Odnośnik do komentarza

miód na moje.. oczy ;) czyli pić do misia z teczki nie będę :D

Poczekajmy jeszcze na chętnych i wybierzemy jakieś lokum, będące wypadkową naszych odległości ;)

Odnośnik do komentarza

Jak uporam się z robotą wsiądę na skuta i zrobię rekonesans. Chyba, że macie jakieś sprawdzone "murki". Potrzeba nam i piwa i żarła !piwko

Mi niestety zamknęli Beczkę pod blokiem, a fajna knajpka była ;)

Odnośnik do komentarza
A nie mielibyście ochoty w najbliższy piątek zamiast kulania, wyskoczyć gdzieś na Białołęce na piwko czy dwa?

No to co, pozostalo mi życzyć Wam udanego wieczoru i dużo gości ;)

Ps. I pamiętać szlifa można zaliczyć bez 2oo ;) (wiem coś o tym)

Hej ja zaraz też odpalam, ale !piwko

Odnośnik do komentarza

Niestety, wygląda na to, że Tarchomin w piątki kładzie się spać o 21-22, albo słucha dicso polo do 23, albo śpiewa karaoke w namiotach do białego rana.

Stanęło więc na "dzikiego dzika zakątkowego" ok. 20.30. !piwko

Odnośnik do komentarza

Ja dzis raczej odpadam, chyba ze mi sie cos zmieni.

Ale moge wam zaproponowac knajpe ktora jest otwarta praktycznie do ostatniego goscia.

Jak jedziecie modlinska w strone Jablonny i jest rozjaz na legionowo i centrum jablonny, na swiatlach trzeba skrecic w prawo i zaraz w lewo, jechac wzdluz obwodnicy az do pierwszego skrzyzowania (jakies 500m). Na skrzyzowaniu jest knajpka.

Zazwyczaj dosc pustawa ma tez ogrodek dania typowo grilowe (nic wyszukanego). Ma ten plus ze piwo jest duzo tansze niz w dzikim (chyba 6zl). Dla pijacych przystanek autobusowy (Buchnik) jest na przed rozwidleniem jakies 100m tam gdzie sie zjezdza z obwodnicy autobusy to 723, 731 nocny N63

To chyba nie jest duzo dalej od was niz choszowka.

Odnośnik do komentarza

Hm.... z pewną dozą nieśmiałości zapytuję, czy ktoś ma się ochotę dzisiaj kulnąć w tej iście wiosenno-syberyjskiej aurze ? !V:). Ratusz godz. 20.00. Propozycja traski - okolice Jabłonny z postojem na herbatę/kawę w McLegionowo

Odnośnik do komentarza
Paweł wiem, że obecnie każda godzina wczesniej = cieplej. Ale fizycznie nie dam rady na 19.00 !V

Ja też bym preferował 20:00 i mam nadzieję, że w końcu uda mi się dojechać ;)

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...