Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

monk, malina666, ptaku_1 (+ Antenka), zx_space dzięki za wspólne kulanie bereta w tak ciepłej atmosferze  !happybth

Legionowski kebab jak zwykle dawał radę  :lol:

Koncert na pustą rurę Yoshimurę w tunelu "Wisłostrada" bezcenne - pozostanie na długo w mojej pamięci - monk jeszcze raz gratki z tego nabytku  !happybth

Zx_space - Twój "gutek" jest w dechę  !happybth

Jeszcze raz dzięki

Dzięki !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda mi teraz że nie wpadłem do was !happybth Ale już niedługo będzie więcej okazji z racji zmiany miejsca zamieszkania !scooter

Monk poprostu brak słów... !happybth Wymiatacz ten wydech !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że nowy "wyfuk" Monkowego t-maxa został już oficjalnie zaprezentowany. !happybth

Bartek, a może wstawisz parę fotek i opiszesz swoje pierwsze wrażenia z jazdy z nowym kominkiem (i nie tylko) w Dziale ulepszone T-maxy.

No, nie daj się prosić !tut !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Widzę, że nowy "wyfuk" Monkowego t-maxa został już oficjalnie zaprezentowany. :ph34r:

Bartek, a może wstawisz parę fotek i opiszesz swoje pierwsze wrażenia z jazdy z nowym kominkiem (i nie tylko) w Dziale ulepszone T-maxy.

No, nie daj się prosić ;):D

Popieram Grzesia

Jak możesz zrobić małą prezentacje fotkową i zdać oficjalną relację z posiadania nowej zabawki przy skucie to bedzie miło

cena zakupu czas oczekiwania itd.

a tak poza tym to gratki za zakup :lol:

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za wspólne śmiganko :lol: Gutek to mała śliczna maszynka :ph34r:

Coś napiszę, tylko potrzebuję jeszcze trochę czasu, by objąć szerzej temat.

I dziękuję :D

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma ochotę na małe kulanko w najbliższy piątek 1/04 ? I nie jest to żarcik prima aprilisowy.

Tradycyjnie Urząd Gminy Białołęka przy Modlińskiej, godz. 20.00.

Odnośnik do komentarza
Ktoś ma ochotę na małe kulanko w najbliższy piątek 1/04 ? I nie jest to żarcik prima aprilisowy.

Tradycyjnie Urząd Gminy Białołęka przy Modlińskiej, godz. 20.00.

Małe przesunięcie na 21.00 :D

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że tu taka cisza bo wszyscy się z Tarcho wyprowadzili :kicking:

I to po tym jak nam piekny most otworzyli :batman:

Jeśli ktoś nowy by sie wprowadził dajcie znaka :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

ja często bywam na tarchomnie bo tam mieszkałem z rodzicami, teraz do nich wpadam. jakby ktoś chciał sie pokulać to można jakieś traski uskutecznić

Odnośnik do komentarza

Ja w weekend siedze w robocie :confused: Ewentualnie w ten Piątek wieczorkiem bardzo chętnie :clapping:

Fajno że ktos się tu odezwał, bo jakaś lipa skuterowa na tym tarchominie :fireman2:

Odnośnik do komentarza

nie lipa tylko ludzie zarobieni, poza tym troszku osob przesiadlo sie na biegowce. Wlasciwie ja w piatek tez chwile czasu moze bym znalaz (mozna by bylo facjaty poznac, bo jakos was nie kojarze)

Odnośnik do komentarza

Panowie jest tu kto ??

Może jakoś coś gdzies udało by nam się ustawić tak jak kiedyś na kulanko !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...