Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co obserwuję to grupa "forumowiczów" z Białołęki rośnie z siłę. Proponuję się spotkać w najbliższy piątek 28/05 i poznać się w realu. A przy okazji możemy się kulnąć po okolicy (przykładowa traska Białołęka-Chotomów-Zapora Dębe-J.Zegrzyńskie-Białołęka ;) ). Proponuję spotkanie pod urzędem gminy Białołęka główne wejście ok. 21.00 i jakieś 20-30 min później "kulanko". Ktoś chętny ? (ekipa spoza Białołęki mile widziana).

ps. rpp jakby co to znajdzie się miejsce "na plecaka", tylko "beret" zabierz :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Jak żona łaską nie poskąpi,

to na kulańsko monk wystąpi ;)

Tylko po 18ej może być zamknięty wjazd pod ratusz, co by nas nie pogonili. A jeśli pogonią, to na BP możemy się spotkać.

Odnośnik do komentarza

Chętnie zapoznam się z Wami na żywo. Jak tylko będę mógł to podjadę. Problem tylko będzie z dotrzymaniem Wam kroku, jako że skuterek jest na dotarciu...

No i tak liczę, że może akurat wypaść mi w okolicach piątku pierwszy przegląd 300km także skuterek może będzie akurat w serwisie.

No ale na pewno miło by by było zapoznać się na żywo

Odnośnik do komentarza

Grynek dasz rade ja lubie wolna jazde, najwyzej koledzy na nas poczekaja na zaporze, o ile nie zgubia sie w legionowie (przebudowy drogi)

Odnośnik do komentarza

Luzik ścigać się nie będziemy (tym bardziej, że w Legionowie droga w przebudowie ;);))

@grynek2 "ciś" mechanika coby Ci sprzęcik w piątek oddał i wpadaj

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że są dwie szkoły docierania silnika:

-jazda na ograniczonych obrotach. Długa metoda. Powszechna.

-jazda na wysokich obrotach. Krótka metoda. Mniej powszechna.

Oczywiście, nic nie sugeruję, do drugiej metody, potrzebna jest i wiedza i umiejętności niepospolite.

Zapraszamy ;)

P.S. szaleć nie będziemy, aktualnie jeżdżę bez szyby przedniej, więc ciężko jest utrzymać siebie na dwóch palcach przy 140..

Odnośnik do komentarza
Jak nie bedzie padalo to przybede.

Ja też się postaram wpaść, to ci może ksiażkę w koncu oddam ;)

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza

Zacny pomysł tylko z czasem słabo. W domu remonty i moja piękniejsza strona krzywo patrzy na moje wyjścia w celach rozrywkowych. Dzisiaj to ja mogę się kulnąć z domu do Castoramy i z powrotem ;)

Już dzisiaj zapisuję się na powtórkę pod koniec czerwca. Remonty powinny być już zakończone więc i o rozrywkę łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Proponuję się spotkać w najbliższy piątek 28/05 i poznać się w realu.

Ale kolo mnie niema Reala....jest tylko Biedronka... ;)

;) sorki ale nie moglem się powstrzymać ;)

Jak ululam do snu juniora do tego czasu to i ja się zamelduję. ;)

Odnośnik do komentarza

@alex, zawsze może zabraknąć materiałów na remont i możesz być tak wspaniałomyślny, by nawet późną piątkową porą wybrać się po te brakujące ;)

trochę kreatywności ;)

Odnośnik do komentarza
Proponuję się spotkać w najbliższy piątek 28/05 i poznać się w realu.

Ale kolo mnie niema Reala....jest tylko Biedronka... ;)

;) sorki ale nie moglem się powstrzymać :P

Jak ululam do snu juniora do tego czasu to i ja się zamelduję. ;)

Markotek luzik - za każdym razem jak mam zamiar napisać "w realu" to odrazu się zastanawiam, jak szybko pojawi się hasło typu "u mnie tylko Biedronka czy inna Castorama" ;);) .

Odnośnik do komentarza
@alex, zawsze może zabraknąć materiałów na remont i możesz być tak wspaniałomyślny, by nawet późną piątkową porą wybrać się po te brakujące ;)

Nie ma takiej opcji, niestety materiały wszystkie już są. Teraz uratować by mnie mogło tylko zawalenie się ściany. Wiem, wiem, możecie to załatwić ;), ale wtedy to będę jeszcze potrzebował noclegu na dłużej ;)

Odnośnik do komentarza

magart dzięki za pamięć :-) ale może uda się w tym tygodniu odebrać skuta (w sumie nie bardzo w to wierzę ale trzeba być dobrej myśli).

Jeśli mi się to uda to postaram się podjechać - jak nie to pewnie będzie jeszcze okazja bo nie chcę komuś robić problemu jako plecak :-)

Odnośnik do komentarza
o ile nie będę miał pogrzebu w piątek to Będziecie mieli Wizytację z Ursynowa ;) w mojej skromnej osobie ;)

Glub nie ściemniaj, że z Ursynowa bo 3/4 dnia siedzisz na Targówku ;);)

Odnośnik do komentarza

28.05.2010 to widzę że to piątek 21:00 też spoko

Jak przekonam babę żeby jechać na wieś w sobotę rano a nie w piątek wieczorem

to bym chętnie się z wami brykną na przejaszczkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...