Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Białołęka i okolice


magart

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za wspólne kulanko by night. Makrotek widzę, że fotki jednak wyszły whist . Spotkanie policji :D na stopniu wodnym Dębe oraz "start na czerwonym" przed obwodnicą Jabłonny - bezcenne :lol::D .

Rzeczywiście w drodze powrotnej szarańcza wzięła górę nad dyscypliną whist:D wszystkiemu winny Glub - uciekł do lasu jak partyzant (niby na Ursynów) i emocje w szyku wzięły górę :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • monk

    43

  • magart

    39

  • ptaku_1

    34

  • Glub

    21

Top użytkownicy w tym temacie

"start na czerwonym" przed obwodnicą Jabłonnej - bezcenne  :D  :lol:  .

Nie Jablonnej tylko Jablonny

Dobra, dobra - nie bądź taki Słodowy - już poprawiłem whist:Dwhist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Spotkanie policji  :D na stopniu wodnym Dębe ...... bezcenne  :lol:  :D  .

Tak w kwesti wyjaśnienia, gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi whist .

"Banda" gości w kamizelkach odblaskowych stojąca wieczorem na tamie wzbudzała pewne zainteresowanie i sprawiała, że niektórzy kierowcy dość gwałtownie zwalniali widząc nas i nie mając pewności o co chodzi :Dwhist .

ps. @magart, chyba Miodek a nie Słodowy :D :D .

Odnośnik do komentarza
oraz "start na czerwonym" przed obwodnicą Jabłonny - bezcenne  whist  :lol: .

Oj tam każdemu może się zdarzyć :D

Odnośnik do komentarza

Gruncik ze byo przyjemnie, trzeba powtorzyc wypadzik.

Moze tym razem do modlina na wieze widokowa w twierdzy. Kiedys tam polecialem z Pisklakiem ale wieza byla zamknieta, albo do Serocka na molo. Ewentualnie dluzszy wypad do Ciechanowa na zamek (ale to juz by zajelo troszke czasu).

Odnośnik do komentarza
ps. @magart, chyba Miodek a nie Słodowy !happybth !happybth .

Jakby na to nie spojrzeć obaj Panowie to szczególarze - każdy w swojej "branży" !happybth

Odnośnik do komentarza

dłuższy wypadzik fajnie ale już proszę jak będzie cieplej

muszę zmienić kask nic nie widziałem przez tą szybkę porysowaną zmywakiem :)

Jechałem z otwartą przyłbicą i pysk mi zmarzł :)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że podczas ostatniego wypadu na zaporę widziałem na którymś z Waszych sprzętów deflektor zamocowany za pomocą takich metalowych uchwytów bez regulacji. Interesują mnie te uchwyty - czy to element deflektora, może dokupione oddzielnie, a może robione na zamówienie? Może ktoś mi podpowie kto miał taki deflektor? :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam takowy !w00t i jeszcze 2 osoby w Wawie

Ten deflektor to typowy handmade :)

Uchwyty zrobił kolega z forum (o ile się nie mylę powstały tylko 3 komplety i więcej raczej nie będzie ;))

Szyby wycięte z poliwęglanu załatwiałem u znajomego a wyginałem domowym sposobem (duuuuży garnek + piekarnik) :)

Odnośnik do komentarza
Ten deflektor to typowy handmade !w00t

Uchwyty zrobił kolega z forum (o ile się nie mylę powstały tylko 3 komplety i więcej raczej nie będzie :))

Mhm, szkoda... Dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza

A moze w ten piatek bysmy gdzies polecieli, Zegrze albo inny Serock, twierdza modlin blisko ale o tej porze zamknieta !scooter Innych atrakcji z naszych okolic nie znam. Co Panowie na to?

Odnośnik do komentarza

hm.... pomysł godny rozważenia !OK !OKK . Co prawda mam plany na piątek, ale jeszcze nie do końca wyklarowane, więc jest szansa na wspólne kulanie.

Jak będę wiedział co i jak to dam znać bliżej piątku.

Może tym razem uda się pokazać Glubowi jak przez Dębe dojechać do Serocka i dalej na Ursynów !OK

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam. Będę albo w pociągu do Olsztyna lub Braniewa. [Mam wyjazd ze spektaklem]

Najlepiej by było gdybym jednak poszedł z S. na wesele jej brata ciotecznego !OKK

ale ktoś musi zarabiać pieniądze na nową Zacną !OK [w planach SWT400]

Edit: nie na Ursynów tylko na Wesołą !OK

Odnośnik do komentarza
ale ktoś musi zarabiać pieniądze na nową Zacną !OK [w planach SWT400]

Glub,

a nie pisałeś ostatnio o planach dotyczących kymco xcitinga 500? !OKK

Odnośnik do komentarza

Tradycyjna (bo drugi raz !OKK !OK !OK ) zbiórka o 21.00 przed wrotami Ratusza Białołęka, forsowanie zamkniętego szlabanu na parkingu i w trasę ok. 21.15. Kierunek molo Serock ?

Odnośnik do komentarza
ale ktoś musi zarabiać pieniądze na nową Zacną :) [w planach SWT400]

Glub,

a nie pisałeś ostatnio o planach dotyczących kymco xcitinga 500? :P

Tak było, ale mój bank się jeszcze nie zdecydował w kwestii kredytu a grzechu sprzedał go już.

Wiec teraz ogarniam kwestie zakupu swt400 w hondzie na raty.

Odnośnik do komentarza
ale ktoś musi zarabiać pieniądze na nową Zacną :) [w planach SWT400]

Glub,

a nie pisałeś ostatnio o planach dotyczących kymco xcitinga 500? :P

Tak było, ale mój bank się jeszcze nie zdecydował w kwestii kredytu a grzechu sprzedał go już.

Wiec teraz ogarniam kwestie zakupu swt400 w hondzie na raty.

Wieszco, to chyba bardzo dobry pomysł. Przynajmniej mi ta honda baaardzo się podoba!

:)

Odnośnik do komentarza
 

Wieszco, to chyba bardzo dobry pomysł. Przynajmniej mi ta honda baaardzo się podoba!

:)

Mi tez sie podoba choc jest jedna lipa z tymi podwójnymi swiatlami- jedno to mijania a drugie drogowe...

Jakby nie mogli tego zrobic na H4...

Odnośnik do komentarza
 

Wieszco, to chyba bardzo dobry pomysł. Przynajmniej mi ta honda baaardzo się podoba!

!YES

Mi tez sie podoba choc jest jedna lipa z tymi podwójnymi swiatlami- jedno to mijania a drugie drogowe...

Jakby nie mogli tego zrobic na H4...

No tak, te podwójne światła to faktycznie lipa. U mnie jest tak samo.

Chociaż z drugiej strony na pocieszenie Ci powiem, że Ty tego widział nie będziesz :)

a skuter jest naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Tradycyjna (bo drugi raz  :)  :)  :lol: ) zbiórka o 21.00 przed wrotami Ratusza Białołęka, forsowanie zamkniętego szlabanu na parkingu i w trasę ok. 21.15. Kierunek molo Serock ?

Mi pasuje !OK

Jeżeli nic mi nie pokrzyżuje planów to jestem !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...