Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WRZESIEŃ w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny miesiąc czas zacząć, choć tak na prawdę to wolałbym go jeszcze nie rozpoczynać.

Z każdym kolejnym miesiącem uciekają nam letnie i ciepłe dni kiedy to możemy w sprzyjających warunkach kulać nasze 2oo.

Ale spoko, we wrześniu mają być jeszcze ciepłe dzionki i wierzę że uda nam się zorganizować jakiś grupowy wypad. Oczywiście w towarzystwie członków Grupy Zachodniopomorskiej.

We wrześniu, a dokładniej za 3 dni, podejmujemy skuteromaniaków z mazowieckiego. Musimy zatem wytężyć wszystkie swoje siły i zmysły by kolegów przyjąć godnie, by sławili w kraju naszą gościnność i chcieli jeszcze kiedyś wrócić w nasze strony.

A zatem, na wrześniowe, co raz krótsze dni, życzę wszystkim dużo słońca i ciepełka, by kulanie naszych maszyn było przyjemne tak jak w letnie dni ... i jak najmniej deszczowej aury ...

I oczywiście s z e r o k o ś c i ...

Na zakończenie mojej wrześniowej mowy, chciałbym podziekować wszystkim którzy w miesiącu sierpniu oddali swój głos na fotografię mojego skutera wystawioną do konkursu w temacie Skuter Sierpnia 2014.

Raz jeszcze wielkie dzięki, bez Waszych głosów nie było by zwycięstwa.

Miesiąc wrzesień uważam za otwarty ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    33

  • Urbi

    22

  • ArtCho

    21

  • KriSSo

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzesień jest najbardziej suchym miesiącem w naszym pięknym kraju i w sumie jednym z najprzyjemniejszych, jeżeli chodzi o jazdę w kurtkach- ciepło a nie za ciepło, sucho i przyjażnie- czyli- na maszyny

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, faktycznie czas pędzi nieubłaganie i już mamy wrzesień...

Miejmy nadzieję, że prognozy minimi1 się sprawdzą i będziemy mogli cieszyć z jazdy na naszych skuterach przez cały, najbliższy miesiąc, a może nawet uda nam się jeszcze zorganizować kilka wspólnych przejażdżek...

Tymczasem, przed nami pierwszy wrześniowy spot czwartkowy, podczas którego odwiedzi nas trzech kolegów z Warszawy...

Spotykamy się standardowo o godz. 18.00 pod Pleciugą wraz z gośćmi z Mazowsza, którzy bardzo spotkać się z nami, poznać nas i nasze miejsce spotkań oraz uczestniczyć w naszym regionalnym spocie. Na spotkanie Warszawiacy dotrą w asyście azjona, który odbierze ich z Zajazdu, w którym zarezerwowali nocleg.

Po oficjalnym przywitaniu i zapoznaniu się, około godz. 18.30 wyruszymy wszyscy na wspólną przejażdżkę do Wołczkowa, do Zajazdu Pod Lipami - spokojnego miejsca, w którym będziemy mogli usiąść, spokojnie porozmawiać w kameralnym miejscu, czegoś napić się lub coś przekąsić - jak ktoś będzie miał ochotę - a nawet zjeść kolację...

Po tej części towarzysko-kulinarnej spotkania, przejdziemy do ostatniego etapu czwartkowego spotu - wspólnej wycieczki z cyklu "Szczecin Nocą" - po warszawsku "RSBN". Naszym kolegom bardzo zależałoby na obejrzeniu uroków naszego miasta "nocą". I tutaj wielka prośba do wszystkich kolegów o złożenie deklaracji, kto chciałby i może wziąć udział w tej wieczornej przejażdżce po Szczecinie...?!

Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam, zarówno do uczestnictwa w spocie, jak i wieczornej przejażdżce, tym bardziej, że ma być ładna pogoda...

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

tutaj wielka prośba do wszystkich kolegów o złożenie deklaracji, kto chciałby i może wziąć udział w tej wieczornej przejażdżce po Szczecinie...?!

Bardzo serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam, zarówno do uczestnictwa w spocie, jak i wieczornej przejażdżce, tym bardziej, że ma być ładna pogoda...

Do zobaczenia.

i spot i golonka i przejażdzka

Odnośnik do komentarza

Ludzieee ! Zwariowałem !!!

Mam interneta !

Czy to nie piękne ?

:D

No ... spoko ... loooooz ...

A już myślałem że kitajce zablokowali Ci dostęp do neta ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy,

pogoda nam sprzyja i na najbliższy czwartek są również bardzo przyjazne prognozy, więc mam nadzieję, że uda nam się spotkać na pierwszym, wrześniowym spocie w dużym gronie, tym bardziej że dotarły do mnie informacje, że swoją obecnością zaszczycą nas koledzy, których nie gościli ostatnio na naszych spotach oraz nie uczestniczyli w życiu naszej społeczności BUrgmanii, a mianowicie są takie osobistości jak: Maciek zwany burgifanem - który już prawie uporał się z remontem i przeprowadzką, a także stęskniony za nami Maciej ZRX zwany mechanikiem, któremu z różnych powodów nie udało się zaliczyć żadnego spotu w tym sezonie letnim oraz dawno już nie widziany, mocno zapracowany oraz zaangażowany w obowiązki rodzinno-wychowacze, młody tata - Maciek zwany Volfem... - BRAVO chłopaki, bardzo się cieszymy, że znów się z Wami spotkamy, bo my również już za Wami tęskniliśmy...

W takim razie do zobaczenia 4 września, zwyczajowo o godz. 18.00 pod Pleciugą.

P.S. Przypomnę jeszcze, że również w naszym spotkaniu uczestniczyć będą, przebywający w naszym mieście na gościnnych występach, koledzy z Warszawy, w osobach: Piootr, irasko, Sobier oraz Alfi - czekamy na Was Burgmaniacy pod Pleciugą o godz. 18.00.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nadejszła wiekopomna chwila... :(

Wiem, że to nie idzie jak ciepłe pieczywko w piekarni koło kościółka na Krzekowie, więc być może zanim znajdzie się chętny, to się poprawi... Póki co, jak znacie kogoś, albo sami macie chęć, to proszę bardzo:

http://www.forum.burgmania.net/topic/20688-sprzedam-zadbana-honde-sw-t600-2011-pierwsza-rej-2012/

Odnośnik do komentarza

jak problemy miną pewnie Zacną odkupi :)

miałem takie zdarzenie - kupiłem od goscia Seata Toledo , ale on go tak kochał , że po 6 latach odkupił go ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I już mamy czwartek - dzień naszych cotygodniowych spotkań i przed nami pierwsze wrześniowe spotkanie...

Jak ktoś wcześniej powiedział, pogoda została zamówiona, nawet wieczór ma być dość ciepły ok.15oC... :-), więc do zobaczenia o 18.00...

Widzimy się pod Pleciugą...

Pozdrawiam

jak problemy miną pewnie Zacną odkupi :)

miałem takie zdarzenie - kupiłem od goscia Seata Toledo , ale on go tak kochał , że po 6 latach odkupił go ode mnie :)

Co będzie w przyszłości...?! na pewno się kiedyś dowiemy..., pewnie będzie Honda..., ale chyba jednak Artur będzie ewoluował i w garażu postawi już inny model tej zacnej marki... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za słowa współczucia. Taki lajf... Ale póki co nie umieram (mam nadzieję...), nie wyjeżdżam i skuter mam. A jak skutera nie będzie, to wiecie, że w garażu stoi Honda (!) Varadero 125. Też jeździ, trochę wolniej i w obecnych warunkach wygląda trochę obciachowo (na 125-ce może jeździć każdy...), ale co tam. Plan jest taki: w "wiaderku" trzeba wymienić napęd (z gruba 500 zł). Jak sprzedam zacną, to wysupłam tę kasę na napęd i zaanektuję synowi motur. I będę jeździł :-)

Co do planów? Wiadomo, że nie odzyskam tego co straciłem (jeśli sprzedam SW-T), ale mam całą jesień i zimę na przemyślenia. Póki co nie ma pewności, czy do przyszłego roku sytuacja aż tak się poprawi, że będę coś kupował, ale jak Wojtek pisze - myślę, że będzie to raczej Honda (pewnie byłaby to Integra, ale nie sądzę, że finanse na to pozwolą).

A może zdejmę SW-T z tablicy ogłoszeń? Taki scenariusz też przewiduję...

Odnośnik do komentarza

Qurcze ... mam nadzieję że nigdy nie będę musiał pozbywać się skuta ... Artur, będzie dobrze, pogoda się zmieni i szybciej niż się spodziewasz dosiądziesz Integry ... :)

A dzisiaj ... wiem, spędziliście miłe popołudnie z chłopakami z mazowieckiego, do ostatniej chwili myślałem że uda mi się do Was dojechać ... niestety, wyszło inaczej ...

Udało mi się natomiast, tuż przed zachodem słońca pokulać skuta wokół komina ...

04.09.1.jpg

04.09.2.jpg

04.09.3.jpg

04.09.4.jpg

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, zapodaję temat:

chodzi mi po głowie przyszły czwartek, spotkanie u mnie na wsi, zrobilibyśmy sobie ognisko. To jest w Tanowie, Artur wie dokładnie gdzie, jak będzie problem, to przyjadę pod Pleciugę po Was i tyle. Volf załatwi drewno, ja daję plac, każdy kiełbaskę przynosi oczywiście we własnym zakresie, jedyny problem jaki zostaje, to kije do tych kiełbasek, będzie trzeba coś pomyśleć. Co szanowne grono na to ?

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super pomysł i bardzo dobra wiadomość. Kije - polecimy do lasu (rzut beretem) i postrugamy, żaden problem :D. Byle pogoda była.

Odnośnik do komentarza

A o której godzinie planowane jest ognisko?

Bo chętnie bym posmażył kiełbaski we wspólnym gronie ale ... co dzień to szybciej zapada zmierzch i do siebie na wies musiałbym wracać już po ciemaku ...

A jazda po ciemaku jest co raz nmiej bezpieczna ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj piątek, już po wczorajszym czwartkowym miłym i udanym spotkaniu...

Pogoda dopisała, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania - na spotkanie pod Pleciugę przyjechało 14 albo 15 skuterów, postaliśmy pod Pleciugą, porozmawialiśmy, a bardzo miłą niespodziankę sprawił nam swoja obecnością wooferei, który pojawił się na spocie w formie "plecaczka" biletego.

Na drugą część spotkania do Zajazdu w Wołczkowie dojechały jeszcze trzy, w tym dawno nie widziany Volf i dwóch nowych kolegów na Burgmanach 125 - bardzo się cieszymy, że dołączyliście do nas.

Na trzecią część spotu - wspólną wieczorną przejażdżkę po Szczecinie, dotarł również nieobecny w tym sezonie, Maciej ZRX...

A już na trzecią część spotkania wyjechało chyba prawie 20 skuterów...

Dziękuję za bardzo fajny wspólny spot i pozdrawiam serdecznie.

Fot. 1.

Przyjechaliśmy na drugą część spotkania do Zajazdu pod Lipami w Wołczkowie.

image3.jpeg

Fot. 2.

image4.jpeg

Odnośnik do komentarza

Uwaga ... będę się chwalił ...

Dzisiaj wziąłem udział w małym konkursie telefonicznym na antenie radia Stargard. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie dostałem dwa bilety na maraton filmowy Sin City (dwa filmy) w kinie Helios.

Tak więc dzisiejszy wieczór spędzam w kinie ... sesns ma trwać do północy ...

Sam się dziwię jaki ze mnie farciarz ... :)

Odnośnik do komentarza

Urbi dzięki za wyróżnienie, super było, bardzo fajna paczka z Was, na pewno się pojawimy nie raz. Szacun za nie dyskriminowanie 125 cc, i pozdrówka dla wszystkich maxi skuterowych maniaków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...