Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

[...] Żeby być z Wami w Berlinie, musiałem przesunąć rocznicę ślubu o 1 tydzień. [...]

Ale o tydzień "do tyłu"? Nooo, to się będzie działo na polskiej Burgmanii...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może gdzieś była informacja albo przespałem .....

Komu, ile, do kiedy za zlot trzeba zapłacić?

Odnośnik do komentarza

Na razie to 10 euro dla Organizatorow, jak to wyjdzie z kempingiem, nie wiem. Na razie tam dzwonilem, maja wolne miejsca w terminie, moze byc nawet 15 namiotow. Za pare dni tam podjade i wszystko uzgodnie i obejrze, ale przed 01.04 i tak jest tam wszystko zamkniete, wiec na razie, nie ma to wiekszego sensu !wchair ...

Edit: czekam wlasnie na dane konta przeznaczonego na wplaty... i podam je w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No właśnie z tymi wpłatami to trochę lipa. PKOBP za przelew do Niemiec pobiera prowizję 120 zł. !wchair

Może da radę zrobić jeden przelew dla całej grupy, a my porozliczamy się indywidualnie. !wchair

Odnośnik do komentarza

Dostalem maila z danymi konta do przelewu (zaiksowalem pewne miejsa, pelne dane tylko na PW) :

xxxxxx xxxx

Kreißsparkasse Duderstadt

Kto nr.: xxxxxx

Blz.: xxxxxxxx

IBAN: DE8426051260000018xxxx

BIC: NOLADE2xxxx

Verwendungszweck/tytul przelewu: Großrollertreffen 2010 – Name und Anmeldenummer/Imie i swoj numer zameldowania na zlocie np. moj jest: 147 ...

Teoretycznie moge udostepnic swoje polskie konto i wszystkie wplaty w wysokosci 40 PLN bede kierowal w wysokosci 10 EUR na powyzsze konto. Moge na poczatek zalatwic te przelewy dla organizatorow ,"deadline" dla tych przelewow bylyby na moim koncie 06.04 -> wszystko co przyjdzie pozniej odsylam z powrotem.

Chcialbym tez rownolegle sprawdzic jeszcze warunki rezerwacji miejsca na kempingu i przedplat z ta rezerwacja zwiazanych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teoretycznie moge udostepnic swoje polskie konto i wszystkie wplaty w wysokosci 40 PLN bede kierowal w wysokosci 10 EUR na powyzsze konto. Moge na poczatek zalatwic te przelewy dla organizatorow ,"deadline" dla tych przelewow bylyby na moim koncie 05.04 -> wszystko co przyjdzie pozniej odsylam z powrotem.

Właśnie o tym chciałem z tobą pogadać przy jajeczku.

Szacunek !OK

Odnośnik do komentarza

Spoko :lol: , wszystkich zainteresowanych prosze o wyslanie mi PM, odesle odpowiedz z moimi danymi konta na ktore prosze wplacic 40 PLN.

Wezcie tez pod uwage, ze do 5 kwietnia nie pozostalo duzo czasu, a pomiedzy sa jeszcze swieta, w ktore nie bedzie mnie pod kompem :lol: .

Na przelewach prosze umieszczac imie, nazwisko i numer zlotowy BigScooter...

Odnośnik do komentarza

Pierwsza "transza" od osob ktore wplacily poszla... Mareczek, Lucjan73, Antoniaczek i Maja, Pawel883 oraz Orzech maja zaplacone :lol: .

Odnośnik do komentarza

do ekipy z Warszawy mam pytanie. Muszę już teraz planować urlop więc pytanie czy ruszamy w czwartek (i gdzieś kimamy) czy piątek (strzał na raz)? I czy wracamy w niedzielę (strzał na raz) czy będziemy kimać gdzieś i powrót będziemy w poniedziałek?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja planuję wyjechać w czwartek po pracy lub piątek rano.

Jeśli w czwartek to:

-dociągnąć ile się da czyli np. do granicy tak co by pozostała 100 na zlot

-piątek spacerkiem na zlot

Jeśli w piątek:

-gnam ile fabryka dała na zlot

Taki mój plan a co z tego wyjdzie to inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza

Witam, jak ktoś będzie miał po drodze to zapraszam do mnie, można zanocować i ruszyć na zlot. Z Trzebnicy na autostrade będzie ze 30 km a potem to 2,5 - 3 godz. i jesteśmy na miejscu :blink:

Odnośnik do komentarza

Kasa wpłacona.Na 99 % będziemy mogli zostać do końca zlotu.

Początkowo miała to być tylko sobota ale wszystko idzie w dobrym kierunku i będziemy mieli z kim zostawić swoje pociechy !happybth, także nockę zaliczymy.

Coś mi się kojarzy, że przy zgłoszeniu zaznaczyłem tylko sobotę więc mam nadzieje, że w sobotę o półnacy mnie nie pogonią. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
do ekipy z Warszawy mam pytanie. Muszę już teraz planować urlop więc pytanie  czy ruszamy w czwartek (i gdzieś kimamy) czy piątek (strzał na raz)? I czy wracamy w niedzielę (strzał na raz) czy będziemy kimać gdzieś i powrót będziemy w poniedziałek?

Ja mam zamiar wyjechać w czwartek, w Słubicach hotel, małe pifko, i rano po śniadanku spokojnie śmignąć do Berlina. Powrót może być na raz, chociaż będę przygotowany na wolny od pracy poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
do ekipy z Warszawy mam pytanie. Muszę już teraz planować urlop więc pytanie  czy ruszamy w czwartek (i gdzieś kimamy) czy piątek (strzał na raz)? I czy wracamy w niedzielę (strzał na raz) czy będziemy kimać gdzieś i powrót będziemy w poniedziałek?

Ja mam zamiar wyjechać w czwartek, w Słubicach hotel, małe pifko, i rano po śniadanku spokojnie śmignąć do Berlina. Powrót może być na raz, chociaż będę przygotowany na wolny od pracy poniedziałek.

Ja podobnie,ale dokładnie bede wiedział pare dni wcześniej

Odnośnik do komentarza
do ekipy z Warszawy mam pytanie. Muszę już teraz planować urlop więc pytanie  czy ruszamy w czwartek (i gdzieś kimamy) czy piątek (strzał na raz)? I czy wracamy w niedzielę (strzał na raz) czy będziemy kimać gdzieś i powrót będziemy w poniedziałek?

Ja mam zamiar wyjechać w czwartek, w Słubicach hotel, małe pifko, i rano po śniadanku spokojnie śmignąć do Berlina. Powrót może być na raz, chociaż będę przygotowany na wolny od pracy poniedziałek.

Ja podobnie,ale dokładnie bede wiedział pare dni wcześniej

My również mamy takie plany.

Odnośnik do komentarza

Nastepny przelew zrobiony, Grzegorz76, Dzialkowiec, Dizel, Worlan, Morwa37, DAMIANIBEATA x2, Abach wlasnie zaplacili za zlot !OK . 6+8=14 osob.

Odnośnik do komentarza

Czy mamy ochote na jakies "objazdowki"?

Sa podobno dwie mozliwosci, jedna na kolach, a druga statkiem turystycznym w centrum po berlinskich rzekach i kanalach...

Wkrotce bede mial info jak dlugo one trwaja i ile maja kosztowac...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzechu, listę trzeba aktualizować.

Wiedziałem, że Pleban nie puści samotnego Abacha w taką podróż. :(;)

:(;) !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...