Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Biga

Czy byłaby możliwość wynajęcia w pobliżu jakiegoś 2 osobowego pokoju ?

Chodzi mi o jakiś nie za drogi hotel, motel z którego dałoby radę dostać się na teren zlotu pieszo.

Ja mógłbym jechać i spać pod namiotem ale dla mojej "plecaczki" nie wchodzi to w rachubę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

Takich szczegolow nie znam !happybth , nigdy nie bylem na tym kempingu. Na stronie zlotowej sa podane adresy jakis pensjonatow, ale w jakiej odleglosci znajduja sie od zlotu, tego nie wiem...

Prawdopodobnie przejade sie tam wiosna, to moze wyjasni sie tez sprawa z pobliskimi kwaterami :D .

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zajrzeć choć na jeden dzień, jako że mam zamiar przebywać w okolicach Berlina (Schoenefeld) w tym czasie, ale nie wiem jeszcze dokładnie ile wolnego będę miał i na ilu kołach się tam wybiorę (aktualnie planuje na 2) :P

Odnośnik do komentarza

Niby też się zarejestrowałem, poprawnie, ale mieli przysłać maila z dalszą instrukcją i nic nie przychodzi... Chyba, że mają takie opóźnienie "als Standard" :)

Odnośnik do komentarza

:)

154. Klaudiusz Z. (Klaud) 15230 Frankfurt (Oder) Suzuki Burgman 400 Burgmania.net Polen/Warschau www.burgmania.net

155. Agnieszka R. 15230 Frankfurt (Oder) Sozia von Klaud Burgmania.net Polen/Warschau www.burgmania.net

Odnośnik do komentarza

Co by Wam nie było smutno to i ja się dopisałem :lol::rolleyes:

O i tak mnie wpisali.

:lol::lol::D

157. Marek W. (Mareczek) Polen 15230 Frankfurt (Oder) Suzuki Burgman 650 burgmania Polen/Danzig www.burgmania.net

Odnośnik do komentarza

Aż tak wcześnie nie jestem w stanie planować, ale mając tak blisko jestem w stanie dojechać nawet na jeden dzień - chyba, że będę miał pewność to się zarejestruję. Międzyrzecz dla paru osób będzie niemal po drodze więc na odpoczynek, kawę i coś do... oczywiście zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:lol: Dopisałem się. Berlin jest bliżej Szczecina niż Warka i bardziej prawdopodobny jest mój przyjazd tam. No i cieszę się, że w końcu może spotkam znajomych z Burgmanii. !sciana
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kurcze Berlin to rzut beretem od Wawy chetnie bym pojechal ale mialem troche inne plany w terminie, czyli kolejny off road w Rumunii. Jeszcze podumam, ale te 10 skuterow zgloszone przez Berliner Bär to chyba bedzie w jednym z 4-5 rzedow skuterow !sciana

Odnośnik do komentarza

Nasi sąsiedzi z za Odry powinni być szczęśliwi że Zlot w Berlinie

odbywa się tydzień po Zlocie Burgmani i zawita do nich kilka skuterów a nie kilka dziesiąt.

gumamu3.gifgumamu3.gifCT_transport020.gif2druga.gif2druga.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nasi sąsiedzi z za Odry powinni być szczęśliwi że Zlot w Berlinie

odbywa się tydzień po Zlocie Burgmani i zawita do nich kilka skuterów a nie kilka dziesiąt.

gumamu3.gifgumamu3.gifCT_transport020.gif2druga.gif2druga.gif

Jeszcze dużo czasu więc myślę że zdecyduje się więcej osób niż było w Merl, napewno dla wielu będzie to egzotyka. !OK !OK ;)

Odnośnik do komentarza
:)

154. Klaudiusz Z. (Klaud) 15230 Frankfurt (Oder) Suzuki Burgman 400 Burgmania.net Polen/Warschau www.burgmania.net

155. Agnieszka R. 15230 Frankfurt (Oder) Sozia von Klaud  Burgmania.net Polen/Warschau www.burgmania.net

Dzięki Big, jesteś naprawdę Wielki i pomocny w sprawach niemieckich :)

Bezpośrednio po wpisie nas nie było, przysłali kilka dni później maila z info, ale my byliśmy już wtedy na końcu świata bez netu.

Tak patrząc na zainteresowanie wyjazdami za granicę, to moze w tym roku ktoś się skusi na Italię? Dzieje się u nich o wiele więcej (co zrozumiałe w tym "scooterlandzie"), a przejazd przez Szwajcarię z tymi dolinami, widokami... mniam!

Na 2010 jeszcze planów nie ogłoszono, ale tak wstępnie wyglądał rok temu kalendarz na 2009

http://www.burgman.it/forum/viewtopic.php?f=32&t=369

Zresztą samych klubów burgmaniaków jest u nich więcej - oddzielnie Burgman.it, oddzielnie Burgman650.it, oddzielnie www.burgman650italia.it - albo się nie mogą dogadać, albo po prostu taka ich ilość, że "dla każdego coś dobrego"...

A do tego kluby innych marek - od www.SilverWingClub.it po wszelkiej maści fora piaggowe czy innych marek, nie tylko wloskich...

Ehh, a dopiero niedawno czytałem sobie o wyprawie Maćka do Italii z 2006 roku ... http://www.burgmania.net/index.php?go=italia :)

Odnośnik do komentarza

Otrzymalem wlasnie info z Bigscooter dotyczace noclegow na kempingu, klub wynegocjowal 10% rabat na noclegi.

Dodatkowo, z tego co sie dowiedzialem, rejestracja na zlocie nie jest rownoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na kempingu !sciana ...

Trzeba tam dodatkowo dokonac rezerwacji, pomimo wyslania juz takowej na stronie zlotowej...

Odnośnik do komentarza
Lomatko, co za amatorszczyzna :P

No, tez bylem zaskoczony... Najwyrazniej staraja sie "zrzucic" dodatkowa prace na pojedynczych uczestnikow !sciana ...

Odnośnik do komentarza

Czy wpominali też, że trzeba z wyprzedzeniem rezerwować pisuar, toletę i prysznic? :P

No dobra, żartowałem :) ale rzeczywiście amatorszczyzna !OKK

Najgorzej to z tymi ręcznikami pod prysznicem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Abachu, na 100% jakaś Pani się tam Tobą zaopiekuje, taki młodzian jak Ty będzie dla nich atrakcją whist

Czy pamiętasz jeszcze te piękne niewiasty, ech aż łezka się kręci w oku !sciana :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. W ubiegłym roku z przyczyn nie zależnych ode mnie,musiałem odpuścić sobie wyjazd do Marl jednak w tym roku przyłącze się do uczestników wyjazdu do Berlina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...