Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Jak zlecicie mi załatwienie koszulek, to informuję, że tym razem będą w kolorze żółtym.  :D  :P  :)  :)  :)

To w takim razie ja nie jadę :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • Klubowicze
PS. Jak zlecicie mi załatwienie koszulek, to informuję, że tym razem będą w kolorze żółtym.  :D  :P  :)  :)  :)

Grzesiek mi odpowiada ja się już piszę raz L i raz S :)

Odnośnik do komentarza

PS. Jak zlecicie mi załatwienie koszulek, to informuję, że tym razem będą w kolorze żółtym.  :P  :)  :)  :)  :)

Pomysł bardzo dobry tylko ten kolor. Żółty jest kolorem do którego wszystkie owady lgną a szczególności komary, no chyba że w Berlinie takowych niema .m.gifm.gifm.gifKolor jako kolor jest . :)

PS.Na koszulkę już się pisze kolor taki jaki zostanie wybrany przez Was. :D

Odnośnik do komentarza
A gdzie ci uczestnicy zlotu ? Może listę warto zrobić. Orzech do roboty  :D  :)

Jutro, dzisiaj nie dam rady :P

Oj Ty biedny. Łączymy się z Tobą w ........ :) w bólu :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Oj Ty biedny. Łączymy się z Tobą w ........  :)  w bólu  :D

Czulem ze sie polaczylismy w bolu :)

Ok, lista powstanie w 2 poscie tego watku za minut kilka.

Edit: Lista powstala, w tym roku tylko osoby zarejestrowane :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzeszku "kochany" :) , wiedziałem, że na Ciebie można zawsze liczyć. :)

Odnośnie koszulek, to przyszedł mi do głowy szaleńczy pomysł. :D A może zrobimy koszulki w kilku kolorach z identyczną grafiką ? Np niebieski, żółty, pomarańczowy i czerwony. Nasza grupa byłaby kolorowa i wesoła. Będzie to trudne do zrealizowania, ale może warto pomyśleć o takiej opcji ?

Odnośnik do komentarza
(...)A może zrobimy koszulki w kilku kolorach z identyczną grafiką ?(...)

Tylko zeby nie byly wziete za kolory teczy flagi gejowskiej :):):D

tecza3.jpg

Burmistrz Berlina jest co prawda gejem, minister spraw zagranicznych Niemiec tez i pewnie jeszcze kilku innych z rzadu :) , ale nie przesadzajmy z tymi koszulkami :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@dr.Big, ten wątek jest o zlocie u naszych zachodnich sąsiadów, a nie o kolorach flagi gejowskiej i ilości gejów w niemieckich władzach. :):):)

:):D:P

Odnośnik do komentarza

A spoko, spoko :) ...

Temat byl o wielokolorowych koszulkach, jakis jednolity kolor dla wszystkich bylby super, ale zeby od razu latac jak malpy w cyrku w wielokolorowej garibaldce? :):):D

PS. Tez zamawiam 1 sztuke, jakichkolwiek kolorow by nie byla i z gory za nia dziekuje Worlan :P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
.... ale zeby od razu latac jak malpy w cyrku w wielokolorowej garibaldce? :P.......

Małpy w cyrku, to śmieszne, bardzo śmieszne :lol::lol::D

Bigu, a co to znaczy garibaldka?

PS. Tez zamawiam 1 sztuke, jakichkolwiek kolorow by nie byla i z gory za nia dziekuje Worlan :lol: .

Jakie zamówienie, o co chodzi, jakie koszulki ??? Ja nic nie wiem. :lol:

Odnośnik do komentarza

Garibaldka? Kiedys slyszalem takie okreslenie i bardzo mi sie spodobalo jako opis jakiegos kolorowego, czesto za malego i za krotkiego gornego okrycia.

Wiem, ze normalnie to nazwa jakiejs karcianej gry, ale bardziej zainspirowalo mnie jako okreslenie kolorowego i kusego kubraczka :lol: ...

A z zamowieniem przepraszam- zmylil mnie zeszly rok, faktycznie teraz doczytalem, ze nic nie zamawiasz :lol: .

Wydaje mi sie, ze wystarcza nam jako Grupie, jednakowe koszulki podobne do tych, ktore zrobiles do Marl?

Mi tam obojetne, moze byc i "garibaldka- kolorowy kasak" :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Worlaniku!

Dzięki za domeczek, jak sobie nie doskrobie to bardzo miło bym się zalogował w twojej chatce.

A koszulki tez poproszę, 2x L w różnych kolorach.

No i sie zarejestrowałem - nie kuma o co chodzi ale ptaszki odznaczyłem....

hm... czyżby 13-tka na liście miała być moja?

hm... co teraz w takim razie buchnie na autostradzie ... para..oliwa....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dajcie spokój z zamówieniami na koszulki. Nie można czegoś zamawiać, czego nie ma i nie wiadomo jak ma wyglądać. :P

Trzeba zacząć od:

- kolor

- wstępny projekt grafiki

- ilość

- uzgodnienie ceny z producentem

- i dopiero zamówienia !guns

Na wyjazd do Marl podjąłem się załatwienia koszulek, ale wcześniej wszystko było wspólnie ustalone i projekt zatwierdzony. Jak się później okazało to i tak producent dał ciała i nie było do końca dobrze. Teraz jest czas na dyskusję, jak mają wyglądać "garibaldki" (bardzo mi się podoba to określenie). :P Jak będzie wszystko jasne, to złożę zapytanie do producenta, podam cenę, wstępny projekt i będziemy zamawiać albo nie. Zamówienie powinno być najwcześniej na 1 - 1,5 m-ca przed zlotem dlatego, żeby możliwie wszyscy uczestnicy mieli te koszulki. Tak ja sobie myślę :P . Jeżeli to ja będę załatwiał, to do każdego uczestnika zlotu zwrócę się z pytaniem, ile sztuk i jaki rozmiar. :P

Odnośnik do komentarza
Witam,a czy już wiadomo co do opłat zlotowych??

Pozdrawiamy Shreki Trzy ;)

Shreku... tylko nie mów, że na zlot skuterowy pojedziesz CBR'ką :P

Nie róbmy siary :D:D

Siary to chyba nie będzie, bo z tego co widzę są już zarejestrowane Yamaha XVS1300 i CBF 600 oba jako Rollerfreunde, więc i Shreku by się łapał pod tym określeniem :(

A i może ja z Zołzą też, dajcie błądzącym szansę na poprawę :P;)

Bigu, jeśli byś już coś wiedział w temacie ewentualnego wynajęcia jakiegoś sensownego pokoju w pobliżu ww. campinu to prosił bym o info.

Wiesz starym to trzeba nieco luksusu :P .

Pozdrawiam

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
(...)Bigu, jeśli byś już coś wiedział w temacie ewentualnego wynajęcia jakiegoś sensownego pokoju w pobliżu ww. campinu to prosił bym o info.

Wiesz starym to trzeba nieco luksusu ;) .(...)

:D Podejrzewam, ze "jak zejda sniegi", czyli gdzies tak w marcu, jak zrobi sie cieplej, podjade tam, obejrze sobie wszystko z bliska :D i opisze to na forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 osób razem z podwójnym Biletem !happybth

Biletów nigdy nie za wiele, a tak naprawdę coś niemcy pomieszali i po moich prośbach jakoś nie ma chyba kto to naprawić (jadę z plecakiem i nie jest to mój cień).

p.s. już jest dobrze

Odnośnik do komentarza

Wejdz tutaj: Rejestracja na zlocie

Vorname Nachname * -> Imie Nazwisko

Nickname -> Nick

falls vorhanden (auch aus anderen Foren) -> jesli posiadany(rowniez z innych for)

Postleitzahl * -> Kod pocztowy

Ort -> Miejscowosc

Rollermarke/Rollertyp -> marka skutera/model skutera

ccm -> pojemnosc

Sozia/us?? -> Plecaczek

wenn ja, bitte den Vornamen angeben -> jesli tak, prosze podac imie

E-Mail * -> adres email

Freitag -> piatek

Anreisetag -> dzien przyjazdu

Samstag -> sobota

Haupttag -> dzien glowny

Sonntag -> niedziela

Frühstück in Mahlow vorgesehen, z. B. für die Camper, Personenanzahl muss von uns gemeldet werden -> przewidziane jest sniadnie w Mahlow, np. dla kamperow, liczba uczestnikow musi byc przez nas (organizatorow) zgloszona.

Rollerclub/Forum -> klub skuterowy/jakie forum

Homepage -> adres internetowej strony

ich akzeptiere die Teilnahmebedingungen (siehe im Fuß) * -> akceptuje warunki zlotowe (patrz na dole strony).

Sicherheitscode -> kod zabezpieczajacy

Sicherheitscode wiederholen * -> kod powtorka

PS. To chyba wszystko, gdyby byly jakies problemy, chetnie pomoge...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...