Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Bigu za pomoc , jestes wielki ! Poczułem się jak bym znał niemiecki !wchair .

Udało mi się zarejestrować i teraz pewnie dostane e-mail z dalszą instrukcją ?

A kiedy muszę wpłacić kasę i jak ?

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

(...)Oplaty z cennika to 12 euro za 1 osobe+namiot+skuter/doba ... Moze zalatwia jakas specjalna taryfe na zlot... Widze, ze nie przewiduja w oplacie zarcia... No coz, "wypasione" pakiety to tylko na zlocie Burgmanii !wchair .(...)

Plus 10 euro dla organizatorow platne do konca kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Czy muszę się rejestrować jeśli będę chciał wpaść tylko na jeden dzień?Mam zamiar wyjechać wcześnie rano w sobotę i tego samego dnia wrócićdo domu.Czy będę mógł wjechać na teren zlotu?

Odnośnik do komentarza

Kurde, jak zwykle to my se mozemy pojechac do Laska i Zdzieszowic w tym terminie:( (robota)

Bigu, podbijesz nam ten zlot jak pojadziemy do tych miast na skucie?

Nie bedziemy na tym prawdziwym zlocie z Wami ale tez zrobimy swoje kiloski:)

I tak juz jestesmy "odsadzani" w zlotach przez innych to chociaz jakis zamiennik bys uznal.

No dobra, zeby nie bylo ze sciemniamy az tak, to przelaczymy Garmina na niemiecki:)

alles kla?:ph34r:;)!OK

pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jako "Wąchacz" mogę podać Burgmanie jako Klub Skuterowy/Forum? I stronkę?

Oczywiście że możesz przecież jesteś jeden z nas, rejestruj się wpłacaj kasę i czekamy na wyjazd. !happybth

Odnośnik do komentarza

Zima znowu dala o sobie znac, ale po wielu zapytaniach, bede jechal za jakis czas w miejsce zlotu, zeby spojrzec na warunki tam oferowane i ewentualnie dowiedziec sie o rezerwacje noclegow...

Zaplecze zlotu zapowiada sie troche lepiej od tego w Marl, ale nasz zlot Burgmanii (nawet pod namiotami) bije ten berlinski pod wzgledem organizacji, dostepnego programu, zakwaterowania i zagwarantowanego wyzywienia. Juz teraz wiem, ze nie bedzie to na pewno wyjazd "all inclusive" ;) ...

Wkrotce zamieszcze tu krotki opis osrodkow zlotowych (maja byc dwa) z paroma fotkami.

PS. Na razie naliczylem nas 19 osob zapisanych na liscie zlotowej !happybth ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu proszę o podanie numerów kont gdzie robić przelew na zlot i za plac pod namiot.Nie chciałbym czegoś popieprzyć przy wpłatach.

pawel883

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze znajde chwile i w ten weekend tam podjade i zajme sie sprawa, dowiadujac o szczegoly ;) .

Jak bede wiedzial wiecej, napisze i zamieszcze foty w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zameldowany.

Żeby być z Wami w Berlinie, musiałem przesunąć rocznicę ślubu o 1 tydzień. To chyba nie jest normalne. !piwko !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zameldowany.

Żeby być z Wami w Berlinie, musiałem przesunąć rocznicę ślubu o 1 tydzień. To chyba nie jest normalne.  :lol:  :)

Grześ my ci wybaczamy. !piwko Będzie ci odpuszczone !OKK

Odnośnik do komentarza
Czy muszę się rejestrować jeśli będę chciał wpaść tylko na jeden dzień?Mam zamiar wyjechać wcześnie rano w sobotę i tego samego dnia wrócićdo domu.Czy będę mógł wjechać na teren zlotu?

Ponawiam pytanie bo odpowiedzi nie uzyskałem. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zameldowany.

Żeby być z Wami w Berlinie, musiałem przesunąć rocznicę ślubu o 1 tydzień. To chyba nie jest normalne. !piwko !OKK

U mnie masz pełne poparcie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Czy muszę się rejestrować jeśli będę chciał wpaść tylko na jeden dzień?Mam zamiar wyjechać wcześnie rano w sobotę i tego samego dnia wrócićdo domu.Czy będę mógł wjechać na teren zlotu?

Ponawiam pytanie bo odpowiedzi nie uzyskałem. !OKK

Skoro nie znamy odpowiedzi na Twoje pytanie jak mamy Ci odpowiedzieć.

Napisz do organizatora w DE to może się czegoś dowiesz.

Może być tak, że nie będziesz wpuszczony na zlot razem ze skuterem tylko będziesz musiał zostawić pojazd przed bramą i wejdziesz pieszo jako "zwiedzający".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...