Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

Poczdam już zwiedzałem , kanały to dla Norka a po Berlinie to chyba kolega Big nas oprowadzi choć z dawnych lat pamiętam gdzie są sklepy Aldi i ulica "kantstrase" (nie wiem czy dobrze napisałem ) - nie dziękuję !piwko

Odnośnik do komentarza

W Niemczech jest bezwzgledna granica do ktorej nie ma wykroczenia 0,3 promila, dalej jesli nie spowodujemy zagrozenia lub wypadku, a bedziemy jedynie kontrolowani jest granica 0,5 promila bez mandatu i punktow...

Dopiero powyzej 0,5 promila niezaleznie od okolicznosci zaczyna sie robic niemilo...

Edit: Tez wiem gdzie jest !piwko , ale zabytkami to mozesz mnie straszyc... Nie lubie po prostu starych rupieci i tyle whist ... Ja akurat na przewodnika nie nadaje sie wcale !piwko .

Odnośnik do komentarza

Ja w przeciwieństwie do poprzedników --jeżeli będzie tylko taka możliwość to chciałbym

skorzystać z propozycji.

2. przejazdzka stakiem wycieczkowym po rzekach i kanalach centrum Berlina (dodatkowe koszty).

2druga.gif2druga.gif2druga.gif

Pozostałe propozycje mnie osobiście już nie interesują , troszkę zwiedzałem i w kilku miejscach byłem. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dwie nowe osoby zostały zarejestrowane, jadą na B650 :D , czy to ma jakiś związek z TYM pytaniem Rudego ? ;)

Wiadomo mi jeszcze o jednej osobie, która ma się za chwilę zarejestrować.

Ekipa wyjazdowa rośnie w siłę. :huh:

Odnośnik do komentarza
Gość Różalski Paweł

Witam wszystkich.

Ubłagałem żonę i dostałem wolne na te parę dni <_< zapisany pod pozycją nr.239.

Wielkie dzięki dla Grześka za chęci zam.dodatkowych koszulek.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ,do końca kwietnia opłata 10Euro a reszta na miejscu?

Odnośnik do komentarza

Jade nr 244. Teraz tylko żebym zdążył załapać się na koszulkę. Worlan proszę żebyś nie zapomniał o mnie z tshirtem. THX Orzech uaktualnij listę dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

WORLAN z tymi koszulkami to już coś wiemy? Czy może ja coś przegapiłem. Jeszcze jedno pytanie do osób jadących do Berlina? Czy jedzie ktoś z okolic Łodzi i czy nie chciałby :P cuzamen. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Czy jedzie ktoś z okolic Łodzi i czy nie chciałby :lol: cuzamen. Pozdrawiam

No większość..... z Warszawy.

Możesz podpiąć się w Strykowie albo na zjeździe na Poddębice ale jeszcze spooooooro czasu mamy na ustalenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
WORLAN z tymi koszulkami to już coś wiemy ?........

Do końca tego tygodnia będę miał (chyba) koszulki u siebie i wtedy podam wszystkim zainteresowanym nr konta i kwotę jaką trzeba wpłacić.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakbyś dał radę przywieźć na spota to byłoby !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Znalazłem takie miejsce na nocleg i miejsce spotkania wszystkich no ( prawie) uczestników Zlotu w Berlinie. [ 30km do granicy]<_<  :unsure:  :lol:  !V  :lol:  itd.

http://www.nocowanie.pl/noclegi/torzym/pensjonaty/33404/

Post pod postem, ale trudno.

Temat koszulkowy już zamknięty, ale ewentualne noclegowisko nie jest załatwione. Wiem, że każdy "żyje" zlotem Burgmanii, ale przecież tu też jedziemy i warto pomyśleć o noclegowni.

Wysłałem zapytanie odnośnie noclegu w motelu, który kiedyś zaproponował Mareczek.

Chodzi o nocleg z czwartku na piątek i (może) z niedzieli na poniedziałek.

Czekam na odpowiedź.

Zajazd u Sosny

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o zlotowe pole namiotowe, to podjade tam jeszcze na kilka dni przed impreza, zeby "na swiezo" uzgodnic i potwierdzic wszystkie ustalenia <_< .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będę chciał wystartować w czwartek około południa i z wielką chęcią zajazd pod sosną jest !bicz . A jak przedstawia się sprawa wyjazdu kolegów ze stolicy. Czy niektórzy z was już znają godzinę startu. jestem tym bardzo zainteresowany ponieważ chcę się podpiąć w Strykowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A jak przedstawia się sprawa wyjazdu kolegów ze stolicy. Czy niektórzy z was już znają godzinę startu. jestem tym bardzo zainteresowany ponieważ chcę się podpiąć w Strykowie. Pozdrawiam

16-17????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...