Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wigwan Pes-u -startuje w piątek o 7:30 do Torzymia.

To o 10 :00 dołączamy do Was i razem śmigamy.

Worlan - czy możesz na priva przysłać mi nr tel?

Czy będzie dojście do prądu? Wigwan lubi prąd!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • Administrator
Na pewno założę to co wszyscy w dniu przyjazdu a już po kilku  !piwko  to nie wiem czy będzie mi coś potrzebne  :) .

Siemik... ja Cię proszę... BYLE bez stanika! ;)

Czy będzie dojście do prądu? Wigwan lubi prąd!!

Robert miał to dokładnie ustalić ale złapało go po Burgmanii choróbsko... i normalnie nawalił :)

A tak poważnie to weźcie dużo przedłużacza... najwyżej zrobimy na zlocie zrzutę na 220 V :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Edit: Pewnie sporo osób przyjedzie tylko na sobotę... i nie zobaczą już naszych specjalnych koszulek...

A tam... Orzech pewnie się znów wymieni z jakąś Helgą na t-shirty :lol:

Tylko gdzie znajdę taką chudzinę na XL !piwko

Odnośnik do komentarza

Spakowany gotowy do wyjazdu, dodatkowe gniazdo do zasilania (lodówki) zamontowane.

Moja grupa w składzie;

Mareczek sztuk 1

Wyjazd po zjedzeniu śniadania, wypiciu kawy godzina zapewne przedpołudniowa

PS. Do Zajazdu u Sosny mam 388,3km 2druga.gif2druga.gif2druga.gif

Odnośnik do komentarza
Ale gala sie szykuje. Mareczek twoja propozycja aktualna? Proponuje wymiane na pesowke... !piwko

OK. Zamiana ?-----Polo jest Twoje

Ze względu na bardzo wysokie temperatury ja nie zabieram żadnego jedzonka z Polski. Coś kupi się w Berlińskiej „Biedronce” :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja generalnie też już gotów do drogi, jeszcze tylko jutro w parę miejsc podjadę i śmigam do Torzymia.

PS. Jedzenia nie biorę.

Odnośnik do komentarza
No to prawie wszystko jasne... :P

Mam zanotowanie na końcu listy dwie wpłaty na miejscu od Klaudiusza i Agnieszki. Domyślam się, że to od Was. Z tym , że wpłaty są obniżone o połowę... zamiast 50 zł. od osoby jak płacili wszyscy, od Was pobrano opłatę zlotową w wysokości 25 zł. uwzględniającą brak czapki i identyfikatora. Temat zamknięty.

Aaa - jeśli tak było, to sorry, odszczekuję ;)

Odnośnik do komentarza

Koledzy przykro :( pisać, ale tym razem nie pojadę z Wami troszeczkę się pomieszało ;)

Życzę udanej imprezy :P:P i bezpiecznej drogi :(

Przywieście dla kolegi jakiś prezent :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

My wyjeżdżamy ok 10.30... pogoda narazie jak drut :P

Mimo tego, że bez kufra i dwie osoby to chyba nawet spakowaliśmy się razem z prowiantem ;)

Do zobaczenia w Sosence, tuż przy plaży :P

Ps. Ciekawe czy Krzytro zdąży odebrać skuta od Qwakiego... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ps. Ciekawe czy Krzytro zdąży odebrać skuta od Qwakiego

O godzinie 3.30 dojechałem na parking ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
O godzinie 3.30 dojechałem na parking ;)

:(:(:P

To już wiemy kto stawia w Berlinie :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mówi się trudno :P

Powinieneś się cieszyć, że to nie Burgmania 2010 :( ... tutaj masz tylko ~40 człowieków ... no może ~50, light koszt ;)

Odnośnik do komentarza

Ale ceny troche wyzsze ;) , no chyba ze "biedronka"... ale ogladalem taki filmik, ze podobno nie nie ma "biedronek" w Berlinie :P ...

Damy rade Krzytro -> piwo po 3.5 euro x 50 osob x 5 piw na twarz = to tylko 875 euro... W koncu nowego Burgmana trzeba ochrzcic :( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mówi się trudno ;)

Powinieneś się cieszyć, że to nie Burgmania 2010 :P ... tutaj masz tylko ~40 człowieków ... no może ~50, light koszt :(

Krzytro cieszy się jak dziecko, więc pewnie z tym stawianiem tylko się przekomarza. :(

Miło było obserwować jak z każdym przejechanym kilometrem nabiera pewności w jeździe, a na każdym postoju wychwala swój nowy sprzęt :P (bezcenne).

Życzę Wam szczęśliwej i bezpiecznej podróży na zlot i z powrotem, oraz wesołej zabawy. :P:(:(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
piwo po 3.5 euro x 50 osob x 5 piw na twarz = to tylko 875 euro...

Krzytro, obiecuje załatwić rabat -10% ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale ceny troche wyzsze ;) , no chyba ze "biedronka"... ale ogladalem taki filmik, ze podobno nie nie ma "biedronek" w Berlinie :( ...

Damy rade Krzytro -> piwo po 3.5 euro x 50 osob x 5 piw na twarz = to tylko 875 euro... W koncu nowego Burgmana trzeba ochrzcic :P .

Jest jeszcze Sosenka :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Druga tura zaczyna się pakować wave1.gif , a tak na marginesie czy nie będziemy za wcześnie na miejscu zlotu przecież jutro jest normalny dzień pracy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Druga tura zaczyna się pakować wave1.gif , a tak na marginesie czy nie będziemy za wcześnie na miejscu zlotu przecież jutro jest normalny dzień pracy

Część drugiej tury już się spakowała! !placz1

Może zrobimy sobie wycieczkę po Berlinie? Jeśli tam będziemy o 13-14, to być może pocałujemy klamkę? :blink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...