Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Siemka.Dziś dopiero odzyskałem internet.

Dojechałem do domku ok. 20.30 w niedzielę szczęśliwie na szczęście bez większych przygód.

Dzięki bardzo za wspólnie spędzony czas na wyjeździe.Bawiłem się przednie i czytając widzę że wszystkim się podobało.

Chciałbym przeprosić grzegorza76 za kolę i dizla za śpiwór.

Dziękuję Katarzynie za wygranie nagród,znaczy się Ania prosiła o przekazanie podziękowań.Co do wystawiania na allegro czegokolwiek to sorki ale nie wystawiam więc proszę o kontakt na PM - (MORWA37):). Zdjęcia puszczę potem,muszę sobie przypomnieć jak to się robi.

Dziękuję również za bule brzucha ze śmiechu podczas zasypiania panom (Morwa37 - i NOSEK) jesteście zaj...iści !YES w waszym przypadku stopery w uszach zepsuły by zabawę !OK .

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • Sympatycy

Chciałbym przeprosić grzegorza76 za kolę

Spoko,spoko :)

Widok przelatującej coli 0.5 metra przed !OKK przy 160 km/h......bezcenny :D;)

Na szczęście nic się nie stało,wszyscy mamy nauczke na przyszłość ,żeby wszystkie napoje ładować do kura lub pod siedzienie.

Odnośnik do komentarza

Widzę że jest czego załować ;)

Siemik w akcji !OKK

BEZCENNE :)

Pozdrawiam wszystkich ;)

Cholernie wam zazdroszczę i załuję ze urlop zaczynam dopiero pod koniec miesiąca :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam już dawno sprawdzałem bo suszyłem namiot w garażu . Zapominalski będzie z pewnością stawiał :) znalazcy . I tak się zaczynają imprezy :):) .

Pozdrowionka

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zapraszam do relacji z I BigScooter Großrollertreffen na stronie głównej :lol:

Odnośnik do komentarza
Było dobrze !OKK , bo na niektórych fotkach aż Ci zamgliło wzrok !piwko

To od tego niemieckiego piwa , było chyba mętne albo mocne sam już nie wiem - zresztą nie ważne grunt że impreza była przednia !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakby ktoś nie wiedział do czego mają służyć "kurki", które wygrałem kręcąc kołem fortuny, to tu jest jeden z przykładów ich zastosowania.

20100626569.jpg

20100626571.jpg

20100626570.jpg

Tylko nie pomyślcie, że to ja na to wpadłem :lol: !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jakby ktoś nie wiedział do czego mają służyć "kurki", które wygrałem kręcąc kołem fortuny, to tu jest jeden z przykładów ich zastosowania.

(...)

20100626570.jpg

Tylko nie pomyślcie, że to ja na to wpadłem  :lol:  whist

Czy te Kurki "znoszą" także złote jajka ? !sciana

Odnośnik do komentarza
Jakby ktoś nie wiedział do czego mają służyć "kurki", które wygrałem kręcąc kołem fortuny, to tu jest jeden z przykładów ich zastosowania.

20100626569.jpg

20100626571.jpg

20100626570.jpg

Tylko nie pomyślcie, że to ja na to wpadłem  :)  :lol:

To ja coś dorzucę do kompletu :lol:

Może żonka wydzierga Tobie na urlopie !scooter

tn.jpg

007.jpg

006.jpg

008.jpg

002.jpg

005.jpg

Odnośnik do komentarza

Gadalem dzisiaj troche dluzej z organizatorami zlotu w Berlinie... W skrocie: grupa Burgmanii podobala im sie nieslychanie (a wlasciwie wszystkim tam obecnym !OK ). Byli w szoku jak jestesmy "zorganizowani", jak dwojkami wjechalismy na zlot, jak "na komende" zalozylismy okolicznosciowe koszulki, itd.

Nie bylo zadnych "zgrzytow" i jedynie wlasciciele tego osrodka spogladali troche krzywo na napoje przez nas wnoszone i spozywane, ale organizatorzy wzieli to na siebie i dali do zrozumienia, ze " tak po prostu bedzie"...

Przepraszaja najmocniej za zespol estradowy :P , wszyscy chyba wiemy przed czym uciekalismy z miejsca zlotu. Oni sami byli na krotko przed wykopsaniem ich ze sceny (szkoda, ze tego nie zrobili) :D .

Slyszeli o naszej imprezie na kempingu, o wigwamie, muzyce i ogolnej zabawie... Z ich ust padlo okreslenie: "od razu widac, ze przyjechali zlotowi profesjonalisci" !piwko .

Mam Was tez pozdrowic (nie "ciule", jak mawia to papa-razi ;) ), co tez niniejszym czynie i do zobaczenia na ktoryms z nastepnych zlotow :P .

PS. Szczegolne pozdrowienia dla wasacza, ktory to przy "kole fortuny" wyciagnal podobno banknot 500 euro :lol: . Usmialem sie dzisiaj z tej opowiesci :) .

Odnośnik do komentarza
PS. Szczegolne pozdrowienia dla wasacza, ktory to przy "kole fortuny" wyciagnal podobno banknot 500 euro !OK . Usmialem sie dzisiaj z tej opowiesci :) .

Tak tak Paweł troszke sobie pożartował, :D nie miał jednak szans bo Nosek z Morwą wcześniej opróżnili loterie z fantów !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miło się czyta takie "pozytywy". !OK

Bigu, mam nadzieję, że i od nas pozdrowiłeś organizatorów. !piwko

Fajnie sobie powspominać: sosenka, zlot, browarek, tańce, namioty, upał, zimno, deszcz........chyba wszystko tam było :P:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PS. Szczegolne pozdrowienia dla wasacza, ktory to przy "kole fortuny" wyciagnal podobno banknot 500 euro ;) . Usmialem sie dzisiaj z tej opowiesci :P .

Byłem nawet przy tej "akcji" i widziałem miny organizatora :D:):P

Nie wiem co oni tacy "elektryczni" na te pięćsetki ;)

Nie bylo zadnych "zgrzytow" i jedynie wlasciciele tego osrodka spogladali troche krzywo na napoje przez nas wnoszone i spozywane, ale organizatorzy wzieli to na siebie i dali do zrozumienia, ze " tak po prostu bedzie"...

Das ist Polnische Angewohnheit :D

A tak poważnie to miło, że tak nas zapamiętali. Faktycznie nie przypominam sobie aby były jakieś zgrzyty... no może poza procesją przez ulicę i kąpielami z banerem Klubowym :P ... ale przecież to nie "zgrzyt" tylko tradycja ;)

082.jpg

Osobiście jestem za tym, żeby za rok zrobić powtórkę !OK !piwko

044.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Osobiście jestem za tym, żeby za rok zrobić powtórkę  :P  !piwko

To ja się już zapisuję dzisiaj! :D:D I "tą razą" rezerwuję cały weekend!

Rzeczywiście miło usłyszeć miłe słowa. !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...