Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • Administrator

Parowka vel Morphos i Tmax zameldowaly się w McDonalda Wildau. Dalsza cześć ekipy własnie podjezdza. Czekamy jeszcze na Posen i Abacha, plebana oraz bilety.0 Za chwile meldujemy się na zlocie Big Scooter !OKK. Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kolejna fota tym razem ze spota na McDonald's w Wildau. ...

Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę nowego " Krzytroskuta " bo jakoś go nie kojarzę . !OKK

ps. mam nadzieję że pogoda jest tak jak u nas za...a .(30* w cieniu) !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejna porcja fotek:

zdj%C4%99cie.jpg

lodówka w wersji campingowej

0000001%2801%29.jpg

Berliner beer

0000001.jpg

lodówka na pojezdzie typu chłodnia

0000002%2806%29.jpg

gruppen foto

0000002%2805%29.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś mi się wydaje, że zostaniecie najlepiej zorganizowaną grupą. Pewnie jakiś "medal" za to dostaniecie.

Bawcie się dobrze, zdobywajcie co się da. Słońce Wam sprzyja.

Do boju Rycerze Burgmanii. B);) !sciana B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduje się w domu. 2 godzinki w deszczu, ale dałem radę. :lol:

Wielkie dzięki za świetne spotkanie! Bardzo się cieszę, że miałem okazję poznać sporą część Burgmaniaków, których do tej pory znałem tylko z forum. Było mi niezmiernie miło poznać Samego Ojca Dyrektora oraz Szacownych - za przeproszeniem - Członków :lol: tytularnych. No i widziałem na własne oczy nowy pojazd Krzytra, parówkę Biga i zaczynam rozumieć o co chodzi ze stringami Siemika! !piwko !bicz

Żałuję jedynie, że musiałem już dziś opuścić imprezę i co było z tym związane - trochę mało się wczoraj wyluzowałem. Ale jest to nauczka, iż nie należy przyjeżdżać na jeden dzień... Jeśli Burgmania jest co najmniej taka (a wiem, że wiele lepsza), to jestem teraz bardziej zmotywowany do przyjazdu na następną. Plabanowi (i Plebance) oraz Abachowi i Biletom dziękuję za wspólną podróż do Berlina. :lol: Przepraszam, że nie dałem rady pożegnać się osobiście ze wszystkimi, ale musiałem już jechać...

W załączeniu kilkanaście wspomnień - NADUŚ TU! !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajne fotki.

Jak na nich widać, Krzytro reprezentuje tam barwy "niezdobytego" Koziego Grodu !piwko

To i mi trochę klata puchnie :lol: !guns !bicz - prawie rodak.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bilety też się melduje już w domu - było SUPER, kto nie był niech żałuje. I oczywiście chciałbym podziękować grupie Pomorskiej i ArtCho za wspólny miły i bezpieczny przejazd. No i teraz nasuwa się pytania gdzie teraz jedziemy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...) No i teraz nasuwa się pytania gdzie teraz jedziemy?

No właśnie mi też takie się nasuwa pytanie. Czyżby skończyły się już zloty w tym roku? !V :) Pozdrowienia z pociągu do Warszawy... :)

Odnośnik do komentarza

Witam, ja dotarłem do domu koło 15. Z Pawłem i Migiem rozstaliśmy się we Wrocławiu. Coż można napisać, było super, dzięki za wspaniałe towarzystwo i dobrą zabawe :)

Odnośnik do komentarza

ps.Worlan i Więcuś kawa o 8;00 :)

będę się czuł jak byśmy byli razem przy jednym stole !V

Byłem w doku o 16.30 cały i zdrowy, jutro coś więcej napisze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...