Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Berlinie, 11.-13.06.2010


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 475
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    67

  • orzech

    42

  • Worlan

    39

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • Sympatycy

Droga powrotna była bezpieczna, ale szybka bo jakaś żółta franca  :)  siedział  mi na ty...ku i musiałem przed nią uciekać  !happybth

P.S.

Paweł 883, Worlan ja już kawkę w nowym kubku kłapnąłem, smakuje wyśmienicie

Żółtek franca !happybth , a ja myślałem, że fajnie nam się śmigało ;):)

Kubek też już przetestowany. Tylko nie wiem czy za bardzo nie zbliżałem się do Pawła. !happybth

Proszę kilka fotek i jak zwykle ALBUM

IMG_0324.JPG

IMG_0326.JPG

IMG_0327.JPG

IMG_0331.JPG

IMG_0334.JPG

IMG_0350.JPG

IMG_0374.JPG

IMG_0384.JPG

IMG_0385.JPG

IMG_0409.JPG

IMG_0412.JPG

Odnośnik do komentarza

Ps. Hasło wyjazdu? "Pokaż Pindola!" !happybth

Pewnie się domyślam, kto tak powiedział :) i robił cały On !happybth

Fotki bardzo fajne ;) widzę, że zabawa była zajefajna !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powoli zabieram się za relację... :o

Pomimo tego, że w nocy zmarzłem w namiocie !happybth to wyjeżdżać aż się nie chciało !happybth

Co tu dużo gadać... Daliśmy naprawdę czadu i jestem z Nas dumny ;) Poza tym TAKIEJ ekipy wyjazdowej to ze świecą szukać :) I Luv U! :)

Ot takie pierwsze lepsze foty z brzegu...

Mała partyjka w pingla :)

resizeofdsc8217.jpg

resizeofdsc8215.jpg

resizeofdsc8224.jpg

Zatańczysz czy mam Cię spoliczkować?

resizeofdsc8145.jpg

No dobra... zatańczę... ale dym musi pójść z podeszwy! !happybth

resizeofdsc8101.jpg

Dawaj jeszcze wolnego przytulaka!

resizeofdsc8107.jpg

Bez komentarza... ;)

resizeofdsc8181.jpg

Z naszym przyjacielem z HGF

resizeofdsc8174.jpg

Nasze wyróżnienie z pucharem (vodka nein) :o

resizeofdsc8044.jpg

Więcej zdjęć (kompromitujących i nie tylko :) ) już wkrótce w relacji z naszego wyjazdu na:

> I Zlot Big Scooter w Mahlow pod Berlinem < :)

Odnośnik do komentarza
Nasze wyróżnienie z pucharem (vodka nein) !happybth

resizeofdsc8044.jpg

Więcej zdjęć (kompromitujących i nie tylko !happybth ) już wkrótce w relacji z naszego wyjazdu na:

> I Zlot Big Scooter w Mahlow pod Berlinem < ;)

i te 2 nagie miecze :) he he... historia kołem (a może raczej patelnią z kielszkami) się toczy !happybth

Odnośnik do komentarza

Znów trochę spóźniony.... :)

Dotarłem bez żadnych przygód. Jedynie trasa za Plebanem się dłużyła. On nie potrafi jeździć :) Wlecze się jak sierota a nie daj Boże zobaczy ograniczenie prędkości lub teren zabudowany - od razu zwalnia !happybth Nie wiem po co, ale klamki musiałem zaciskać, masakra... :)

Kasiu i Andrzeju dzięki, wiecie jak lubię z Wami jeździć !happybth

Marku (eMKa) dziękuję za gościnę i polecam się na przyszłość ;) Miło tam u Ciebie !happybth Trzymaj się zdrowo i nie martw się o sprzęt, da się go zmienić.

Marku (Bilety) dziękuję za pomoc w kontaktach na obcej ziemi... za pokazanie Berlina mimo kiepskiej aury i za prezent, dzięki Tobie rodzinie mogłem przywieść kilka drobiazgów. Jak sam widziałeś szczęście wyjątkowo mi nie sprzyjało :)

Bigu dzięki za pomysł i ogarnięcie całego spotkania.

Kolegom i koleżankom za mile spędzony czas serdeczne podziękowania... jak ktoś napisał, kiedy kolejna okazja? :o

Kilka zdjęć NADUŚ

PS Popsuty Grzesiu jest równie sympatyczny jak naprawiony ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żałowałem, że nie moge z Wami pojechać, a teraz jeszcze batdziej żałuję, że nie pojechałem !happybth .

Gratuluje wspaniałego zlotu. :)

Brawo Burgmania!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

P.S. 24.06-26.06.2011 Mega-Grosroller-Treffen in Marl.

Mam jeszcze z ubiegłego roku talony na piwo a Andy powiedział mi wczoraj, że za rok będą miały podwójną wartość. Grzech nie jechać !scooter !OK Jedzie ktoś ze mną? !scooter !piwko

Jak dożyję, to jadę! !tut

Odnośnik do komentarza

Przypadkowy spot międzygalaktyczny. Opierdol się tarfił za latarnie w Warce !scooter

My również dziękujemy za ten niemiecki weekend - dzięki uprzejmości Asi i Capo jeszcze zaliczyliśmy międzygalaktyczne spotkanie w Poznaniu !OK , więc do domu dotarliśmy przed północą.

P.S. Bigu - w Tobie ostatnia nadzieja, bo nawet niemiecki policmajster nie chciał się ze mną zgodzić: naprawdę nie można jeździć w Niemczech !scooter między 4oo (szanując oczywiście ciągłą linię itp.)??? Bo dla mnie traci sens jazda dwukółką jeśli mam stać w kilometrowym korku w 30-stopniowym upale

Odnośnik do komentarza

My również chcemy podziękować. Spędziliśmy z Wami świetny weekend. Humory dopisały, pogoda również , no i towarzystwo genialne whist. Tu znajdziecie parę fotek KLIK

Pozdrawiamy

Antoniaczki

Odnośnik do komentarza
(...)P.S. Bigu - w Tobie ostatnia nadzieja, bo nawet niemiecki policmajster nie chciał się ze mną zgodzić: naprawdę nie można jeździć w Niemczech !OKK  między 4oo (szanując oczywiście ciągłą linię itp.)???  Bo dla mnie traci sens jazda dwukółką jeśli mam stać w kilometrowym korku w 30-stopniowym upale

Jak mowilem, to prawie nikt nie chcial wierzyc !OK ... W kazdej sytuacji i na kazdej drodze -> przeciskanie w korku na 2oo odbywa sie na wlasne ryzyko i jest niezgodne z przepisami !OK .

------------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Filmik krecony przez Andy'ego z HGF, polecam obejrzec od minuty 3:10 - BURGMANIA RULEZ !OK !!! :

!
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)P.S. Bigu - w Tobie ostatnia nadzieja, bo nawet niemiecki policmajster nie chciał się ze mną zgodzić: naprawdę nie można jeździć w Niemczech :)  między 4oo (szanując oczywiście ciągłą linię itp.)???  Bo dla mnie traci sens jazda dwukółką jeśli mam stać w kilometrowym korku w 30-stopniowym upale

Jak mowilem, to prawie nikt nie chcial wierzyc :P ... W kazdej sytuacji i na kazdej drodze -> przeciskanie w korku na 2oo odbywa sie na wlasne ryzyko i jest niezgodne z przepisami :) .

Edit: Filmik krecony przez Andy'ego z HGF, polecam obejrzec od minuty 3:10 - BURGMANIA RULEZ :) !!! :

!

Jednym słowem warto coś wiedzieć o przepisach panujących w kraju do jakiego się udajemy . :)

Widzę że Nasi trochę rozruszali atmosferę w Berlinie. :)

ps. Gratulacje Dr.Big Jesteś coraz bardziej sławny ze Swoim Morpheusem . :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nasze wyróżnienie z pucharem (vodka nein) :)

resizeofdsc8044.jpg

Zabrać ze sobą na zlot do Berlina wódkę "Chrobry" - bezcenne :):)

Za wszystko inne załacisz kartą :)

Uśmiałem się do łez jajcarze :P

Fantastyczny zlot, sądząc po zdjęciach i filmikach. Widzę, że bardzo

fajnych przyjaciół mamy za Odrą :)

Burgmania była chyba najbardziej rozpoznawalną grupą :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Edit: Filmik krecony przez Andy'ego z HGF, polecam obejrzec od minuty 3:10 - BURGMANIA RULEZ :) !!! :
!

Faktycznie od 3.12 min Burgmania jest ciągle na 1wszym planie :)

Zybex i Nosek prawdziwe tancory :P

Jak nie przepadam ze klimatami AC piorun DC :P to muza idealnie zgrywała się z cudakiem firemenem :)

Filmik bomba :)

PS. Parówka gwiazdą jest i basta :):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
....Parówka gwiazdą jest i basta  :)  :)

Dla nas parówka a dla sąsiadów z zachodu wurst :P

Andrzejku... trafiłeś w 10tkę. :)

Oto dowód (Patrz tytuł)> Test Morphpousa w wersji DE.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...