Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po dłuuuuugiej nieobecności.

Wróciłem do świata normalnych, czyli pozytywnie zakręconych. :(

Sorki, że nawet życzeń świątecznych nie udało mi się skrobnąc, ale przed świętami tak naród wygłodniały, że zasuwaliśmy 24 godz. na dobę, a do tego jeszcze ten mróz - o mało nie przeżuciłem się do branży Bobasa :( (mrożonki)

Tak więc jestem i co widzę - Siemik na wczasach, Robson sprzedaje !bicz Zacną i kupuje T-Maxa ( wreszcie chłopak zmądrzał !OKK ), Czaro ostro szuka !bicz Zacnej. :)

Czyli wszystko po staremu. Wszyscy wszystkich wkręcają i tak trzymac.

Miło byc wśród Was i mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecnośc.

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    22

  • siemik

    21

  • czaro69

    21

  • michu

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Dobrze Radek zauważyłeś , bo kujawsko-pomorskie to kraina śrubowkrętów :lol::)

Jak sama nazwa wskazuje SruboWkręty A Ty Robercie też należysz do tej krainy. ;):D:lol: plynącej !bicz !bicz !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora :) padnięty .

Jak czytam te nasze tematy to człowiekowi humor wraca .

Ej ty z Malborka nie fikaj w temacie Zacnej :D:lol: , bo wiesz co cię czeka ;):):lol: Robsonek to Kolega jest o i tyle , czasami ma tylko słabe chwile .

No i te elektryczne akumulatorowe śrubowkrętarki :) , to taka nasza rodzinna ten tego tradycja !scooter :) !happybth .

Odnośnik do komentarza

Kurna :D:lol::) Ja też robota, robota robota. Michu- nie jesteś sam- 21.30 dopiero wróciłem. Taki urok końca roku. Pozdro dla wszystkich !happybth ;) !scooter :)

Szukam skuta ( może być ostatecznie zacna :lol: )

Odnośnik do komentarza

Szukam skuta ( może być ostatecznie zacna !scooter )

To chyba jest niezły wybór, żeby nie powiedzieć bardzo dobry wybór :lol:

A SW jest Zacna i tyle !happybth

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie mam takiego zamiaru :D Czytałem troche forum i sam już wpadłem na to, że honda jest mało awaryjna i o to chodzi. A nowe SW wygląda troszę ładniej i dlatego to jest jak na razie nr 1 w moich poszukiwaniach.... !happybth pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Masz rację Czaro69 z tą hondą to same nudy, nic tylko pucowanie jakaś wymiana filtrów i klocków, ech szkoda pisać

Panie i Panowie wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku i aby był lepszy od tego Oraz szampańskiej zabawy 105632zdj2.jpg życzy Sławka i Włodek

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Ten Koleszka z M......a widzę troszkę zmienił myślenie , dlatego muszę Go opr .

Radek dlatego Kolego zdrowia w nowym 2010 Roku i wszelkiej pomyślności .

Ale Mu dałem whist !piwko .

Tak tylko przy okazji :lol::lol: , dla wszystkich Państwa składam serdeczne życzenia na nadchodzący nowy rok , oby każdy z nas miał tyle szczęśliwych dni na !holiday i w miłym gronie mógł spędza ile się tylko da !YES .

Mania i Upiór z rodziną !jump !piwko !jump .

Odnośnik do komentarza

Ja również życzę Wam wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, szampańskiej zabawy i spełnienia marzeń..oby Nowy Rok był jeszcze lepszy. !piwko

Odnośnik do komentarza

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, !piwko

idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary !piwko , tańczmy do rana. Niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. ! !holiday

Marzena&Tomekgdz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Życzenia na NOWY 2010 ROK

Zdrowia, szczęścia, pomyślności.

Kasy, wina i radości.

Na !holiday mnóstwo wrażeń

i spełnionych wszystkich marzeń! !holiday

Składają.

Siemik - Sylwia - Ania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!holiday Z Nowym 2010 Rokiem składam Wam życzenia, zdowia, realizacji planów i zamierzeń, dalekich podróży !holiday, paliwa do syta !holiday dróg szerokich bez kolein przesyła przemek-1963 - "Doktorek"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...