Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki filmik dla rozkręcenia towarzystwa w te ponure wieczory i ku przestrodze przy przejazdach w pobliżu małych miejscowości.

http://img294.imageshack.us/i/debilna4oo.mp4/

Obyśmy nigdy nie mieli możliwości kontaktu z takimi ludźmi.Z pewnego źródła wiem że został zatrzymany. :D

to była "rosyjska ruletka"? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    22

  • siemik

    21

  • czaro69

    21

  • michu

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Tomeczek jest za spotkaniem :P  sobota 19.12.2009  A godzina ? A kto Mnie zabierze z Grudziądza i przywiezie  :lol:

Co do filmu biedny człowiek  ;)

Było napisane ....16.00

Odnośnik do komentarza
Tomeczek jest za spotkaniem :P sobota 19.12.2009 A godzina ? A kto Mnie zabierze z Grudziądza i przywiezie !TAZ

Co do filmu biedny człowiek :lol:

Tomuś , przecież Siemik jedzie przez Grudziądz , cię zgarnie ;) !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

Filmik niezły, ale tak szczerze mówiąc to codziennie widzę takie przypadki na drogach ( robię 8000/miesięcznie ).

A ja dostałem ostatnio mandat za 71 km na 50- tce. Mam pierwsze 4 punkty karne !happybth ;) ( bo stare poszły do muzeum ).

Co do spotkania w sobotę to też pewnie dam radę zawitać :D

Odnośnik do komentarza

Siema !happybth , ale się tu narobiło , jak nam towarzystwo się rozpisało , widac zima idzie .

Zima idzie przyjdzie i sobie pójdzie :D;) . To do soboty .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Do soboty ? Tak sobie przeglądam i nie mogę zakumać gdzie mam przyjechać i o której.Niech ktoś napisze konkretnie gdzie ,kiedy i o której.Niech potwierdzą to wszyscy zainteresowani to w tedy będę ;) !happybth :D

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ z Torunia jedziesz na Bydzie 10 czyli obwodnicą Torunia, ok 5 km za w/w jest miejscowość Cierpice i stacja paliw przed tą stacją jest zajazd po lewej stronie trafisz bez problemu. Spotykamy się w sobotę 19 12 2009 o godz. 16:00

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak wspomniałem wcześniej , w sobotę niestety pracuję :D , tak więc podzielcie się opłatkiem ode mnie również .

Do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jasne że będziemy na telefonie.Ostatnio jestem tak zakręcony że wcale bym się nie zdziwił gdybym zakręcił się na autostradzie przy bramkach wyjazdowych !piwko .

Ale jak to powiedział ktoś kiedyś w jakimś kabarecie " będzie pan zadowolony" i dróżkę znajdziemy. :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

krzys ja to napisałem z lekkim żarcikiem.Przez Grudziądz nie wiem czy bedę jechał chyba że prezes będzie jechał to bym go zabrał.

Obecność jak najbardziej - obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza

No jasne że ciemne ;) , godzina 16 00 . Grześ jest w Kowalewie o koło 13 00 , no chyba że Zajedzie po Prezesa to na pewno godzina ulegnie zmianie !OKK .

Odnośnik do komentarza
krzys ja to napisałem z lekkim żarcikiem.Przez Grudziądz nie wiem czy bedę jechał chyba że prezes będzie jechał to bym go zabrał.

Obecność jak najbardziej - obowiązkowa.

pomacham wiec przy plocie chusteczką ;)

chyba ze bede w krotkiej trasie bo musze kolo 13 do lesniczego jechac !OKK

Odnośnik do komentarza
Grześ jest w Kowalewie o koło 13 00 , no chyba że Zajedzie po Prezesa to na pewno godzina ulegnie zmianie ;) .

Witek co to znaczy ;)

Zobaczcie, która jest godzina jak to już piszę :o

Pytanie czy do tego opłatka ;) jest coś do popicia :P

Co do Mego przyjazdu to sprawa jest skomplikowana ;) Marzenka nakazała sprzątać i gotować Tomeczkowi :( tak, że ;)

Odnośnik do komentarza

No Prezes co ta ma się znaczyc :P , szanowna małżonka nałożyła na Prezesa jakieś prace ;) , to jest wkręcanie o i tyle , jak znam Tomeczka to coś mi tu się nie podoba On i sprzątanie ;):o i to w sobotę . oj świat się zmienia ;);) .

P.S

Dodam nie skromnie to moja piąta wolna sobota w tym roku hura hura ;)

Odnośnik do komentarza

to jesteś szczęsciarz,ja żadnej nie miałem ;)

a urlop wykorzystałem popołudniami i w niedzielę chyba ;)

mam nadzieję ze przyszły rok bedzie "normalny" ;)

Odnośnik do komentarza
Grześ jest w Kowalewie o koło 13 00 , no chyba że Zajedzie po Prezesa to na pewno godzina ulegnie zmianie  ;) .

Witek co to znaczy :P

Zobaczcie, która jest godzina jak to już piszę :o

Pytanie czy do tego opłatka ;) jest coś do popicia :P

Co do Mego przyjazdu to sprawa jest skomplikowana !NOT Marzenka nakazała sprzątać i gotować Tomeczkowi :( tak, że !placz1

:(:D:D:D;););):o

Odnośnik do komentarza
Grześ jest w Kowalewie o koło 13 00 , no chyba że Zajedzie po Prezesa to na pewno godzina ulegnie zmianie  ;) .

Witek co to znaczy ;)

Zobaczcie, która jest godzina jak to już piszę :(

Pytanie czy do tego opłatka ;) jest coś do popicia :(

Co do Mego przyjazdu to sprawa jest skomplikowana !NOT Marzenka nakazała sprzątać i gotować Tomeczkowi :( tak, że !placz1

:D:D:P:D;);):o:P

Wydaje się, że to jest śmieszne tak? :o Prawda jest taka, że w małżeństwie trzeba sobie pomagać :P:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...