Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przyjmijcie również ode mnie najlepsze życzenia Świąteczne !sciana , żeby Wam wszystkim wiodło się dobrze i żebyśmy mogli spotykać się i realizować naszą pasję , oraz żeby nikogo z nas nie zabrakło , zdrówka też wszystkim życzę no i oczywiście żadnych szlifów itp. wydarzeń .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    22

  • siemik

    21

  • czaro69

    21

  • michu

    20

Top użytkownicy w tym temacie

He, He . Widzę ,że koledzy przed świętami dysponują nadmiarem czasu !sciana i spędzają dużo czasu przed kompem. Ja dopiero teraz dostałem wolne od mojej połowicy i mogę wszystkim złożyć życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Trudno jest składać życzenia nie wiedząc co gnębi,trapi i jak przytłacza kogoś życie,trudno jest być miłym dla kogoś, o kim się wie że nie jest u niego "dobrze", trudno jest patrzeć realistycznie i optymistycznie na życie gdy ono wcale nie "mieni się pięknymi kolorami".Jednak wiem że warto złożyć choć króciutkie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2010 :lol: Panią i panom - pozytywnie zakręconym MAXI !sciana

Szczere. Najserdeczniejsze życzenia składa - Siemik, Sylwia z córeczką Anią. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam przyjaciołom i nie przyjaciołom wszystkiego tego o czym marzycie , żeby życie było lepsze, żeby !sciana paliły tyle co nic i żeby co nie którym nigdy nie zabrakło :lol: oraz wszelkiej pomyślności

życzy DIZEL i Aneta :lol:

Odnośnik do komentarza

No to raz jeszcze :) , zdrówka kochani pogody ducha i może paliwa tańszego !tut , obyśmy mogli i musieli zawsze wracac tam z kąt wyjechaliśmy i tak jak pisał Robsonek zawsze szerokości i szczęśliwości na drodze !piwko . Oby w zbliżającym się wielkimi krokami nowym roku mieli więcej czasu dla siebie i na :) !piwko .

Rob nic nie powiem i nie napiszę , tylko Kolego no Z.... !tut !piwko :) .

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja mogę złożyć życzenia

Wszytskiego najlepszego z Okazji Świąt Bożego

Narodzenia, spełnienia w szczególności wszystkich marzeń moto...

zdrówka i szczęśliwego Nowego Roku 2010

Kaśka z rodzinką

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ja ,jeszcze ja

bo mi net-a oddali wczoraj !piwko

Gdy nadejdą te piękne święta,

każdy o bliskich swoich pamięta.

Przesyłam gorące życzenia.

Niech gwiazdka pomyślności co zabłyśnie znów o zmroku,

zaprowadzi Was do szczęścia w Nowym Roku. !piwko

BTW: a ten :) co dzwonił i sie pytal czyj to nr telefonu to niech sobie go wkoncu wpisze :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz życzenia dla bardzo bliskiego mi regionu.

header_roller_fahnen.jpgNiech tegoroczne Boże Narodzenie

Będzie pełne ciepła, radości, nadziei i miłości.

Niech wszystkie marzenia i pragnienia

Spełnią się i niech dadzą dużo siły.

Każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego.

Wszystkiego najlepszego

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za moc życzeń.

Te ciepłe życzenia przydały się, ponieważ od wczoraj nie mamy ciepłej wody i ogrzewania. Taka przygoda przytrafiła się 18000 ludzi w Chojnicach. Po prostu jakaś rura zrobiła nam prezent na święta i se najzwyczajniej pękła !w00t

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że pogoda sie trochę poprawiła... !TAZ Mam nadzieję, że rura jest już naprawiona i masz ciepełko w domku. !w00t Pozdrowienia z giżycka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas w Bydzi nie mamy takich problemów, służby działają natychmiast i takie problemy to pikuś, Pan Pikuś !w00t !TAZ :blink:

Odnośnik do komentarza

Witam u mnie w Stolicy też nie było prądu , Mania była zła bo dzisiaj na inspekcję wpadnie Teściowa a w lodówce całe jedzenie a jak nie ma fazy !TAZ to jedzonko morze się zmarnowac . Ale temat jak na razie został opanowany , nasze dzielne służby temat opanowały , no to Kolegów zdrówko !w00t .

Odnośnik do komentarza

No to po świętach :D .Objedzeni, opici, ;) . Jak to dobrze że jutro niedziela-człowiek wreszcie odpocznie. Przyznam się że wymknąłem się dziś i trochę rozgrzałem :( .Frajda niesamowita, banan na pysku i zdziwienie ludzi. Trochę wiało, rzucało ale co tam-trzeba się powoli żegnać ze :( i szukać zacnego następcy ;)

Odnośnik do komentarza
No to po świętach ;) .Objedzeni, opici, ;) . Jak to dobrze że jutro niedziela-człowiek wreszcie odpocznie. Przyznam się że wymknąłem się dziś i trochę rozgrzałem :( .Frajda niesamowita, banan na pysku i zdziwienie ludzi. Trochę wiało, rzucało ale co tam-trzeba się powoli żegnać ze :D i szukać zacnego następcy :(

Zadbany ten Twój Burgerek, ale zobaczysz, że 2 cylindry w porównaniu do 1 to niebo i ziemia. Pamiętam jak przesiadłem się z Piaggio X9 na SW. Byłem w szoku co to za petarda :(

Życzę powodzenia w zmianie sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza

Zadbany ten Twój Burgerek, ale zobaczysz, że 2 cylindry w porównaniu do 1 to niebo i ziemia. Pamiętam jak przesiadłem się z Piaggio X9 na SW. Byłem w szoku co to za petarda ;)

Życzę powodzenia w zmianie sprzętu :D

Rob1969, masz konkretny model na oku? Czyżby honda? :(

Odnośnik do komentarza

Zadbany ten Twój Burgerek, ale zobaczysz, że 2 cylindry w porównaniu do 1 to niebo i ziemia. Pamiętam jak przesiadłem się z Piaggio X9 na SW. Byłem w szoku co to za petarda ;)

Życzę powodzenia w zmianie sprzętu :D

Rob1969, masz konkretny model na oku? Czyżby honda? :(

Konkretny model? W kuj-pom? Raczej nie mam wyboru ;) Zgadniaij Czaro69.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie muszę zgadywać, bo Fundi mnie uświadomił, że honda to jest to.... :( Ale ja chyba poczekam jeszcze roczek i kupię SW T :D Może będzie już 600...?

Oglądałem 400 cm i robi wrażenie, jak mówi Upiór zacna i tyle, pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora .

Proszę mi tu zadymy i fermentu nie siac Czaro widzę że Kolega dobrze myśli i niech tak zostanie bo , bo ;);):D .

Rob zapodał temat , że czas na zmiany a na jakie co za wybór :( to jest proste jedyny słuszny :( dla Kujawsko Pomorskiego :(:( .

P.S

Zresztą kolega zachorował na zacną a teraz to tylko formalnośc ;);) .

A wiosna idzie oj idzie ;) .

Odnośnik do komentarza

Ja tam żadnej zadymy nie robie i nie sieję fermentu. Też myślę, że honda to jedyny słuszny wybór :D;) , a te wszystkie burglotyyy to tylko mają problemy techniczne...także Robert, zacna górą :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rob1969, masz konkretny model na oku? Czyżby honda? :D

A ja myślę że Wy z kujaw macie jakiegoś "fioła" na punkcie "skrzydełek". Jednak popieram wybór bo jest,mam nadzieję że właściwy.

Teraz posłuchajcie piosenki ,która dedykowane jest pozytywnie zakręconym maniakom 2oo oczywiście o największym fascynacie :( "skrzydełek" nie muszę wspominać, osoba ta tak uwielbia tą markę i ten jeden jedyny model że poświęca kilka godzin dziennie na szukanie informacji na jej temat w internecie.Jest to właśnie pieśń znaleziona przez jednego z fascynatów 2oo.Pisząc to myślę oczywiście pozytywnie o wszystkich fascynatach bez jakichkolwiek podtekstów - http://www.youtube.com/watch?v=cupVwLbavt0

Odnośnik do komentarza

Ja na swojego burgolota złego słowa nie powiem. Ani razu nie zawiódł mnie i żadne znane tej marce problemy mnie nie dopadły. Mało tego- to dzięki burgiemu ostatecznie przekonałem się do bezbiegowców. No ale czas na zmiany :(:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...