Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretny model? W kuj-pom? Raczej nie mam wyboru ;)

Rob nie daj się podpuszczać :D Honda i wszystko jasne :(

Zwolennicy Burgmana też są i opowiadają, jaki to statek, bo nie mogą tego sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    22

  • siemik

    21

  • czaro69

    21

  • michu

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich..Tomku, Prezesie, dobrze wiesz, że to właśnie honda chodzi mi po głowie :D a konkretnie

SW T-400 :(

Jeśli honda zdecyduje się wprowadzić w kraju SW 600 GT i jeśli cena nie będzie powalająca !happybth to też wezmę ją pod uwagę w moich poszukiwaniach...I żadne inne ;) mnie nie interesują... Chcę jeździć a nie naprawiać maxi..Pozdrówka dla Wszystkich i Wasze zdrowie !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra , zacna zacną - ale co powiecie na to , że chciałbym swoją sprzedać ew. zamienić na T-maxa :);) !happybth , rob1969 jakbyś chciał pogadać na ten temat , to zapraszam ;) .

Po prostu nudna jakaś jest ta Honda , no i ten świński r.. !happybth :D

Odnośnik do komentarza

Po prostu nudna jakaś jest ta Honda , no i ten świński r.. :)  !happybth

No- no coś w tym jest.[ Skuter: Honda FJS600 A7 bardziej znana jako "zacna"] ;)PA pa? !happybth

Odnośnik do komentarza
No dobra , zacna zacną - ale co powiecie na to ,  że chciałbym swoją sprzedać ew. zamienić na T-maxa ;)  ;)  !happybth , rob1969 jakbyś chciał pogadać na ten temat , to zapraszam :) .

Po prostu nudna jakaś jest ta Honda , no i ten świński r.. !happybth  ;)

Robson, żartujesz????Jeśli nie to........wszystko możliwe :D;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znowu jestem pod presją , niektórzy grożą mi nawet :P jeśli sprzedam zacną to się ze mną policzą !scooter , także może lepiej ostrożnie z tą sprzedażą , chyba że po cichu , po wielkiemu cichu ... !scooter . Rozglądam się za T-maxem , ale nic godnego uwagi nie ma w moim zasięgu finansowym !tut , no ale do wiosny jeszcze trochę czasu.

Także rob - na razie nie mogę sprzedać :P:)

Odnośnik do komentarza

Najadł się kolega czegoś nie dobrego , o i teraz proszę !scooter .

Ja na Ciebie jak zacna zostanie sprzedana to nie będę czekał , a śmigac w towarzystwie jakiegoś tam Ti to nie mam zamiaru o i tyle !tut :P !scooter .

Pozdrawiam :P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Po prostu nudna jakaś jest ta Honda , no i ten świński r.. !scooter  !tut

Masz racje SW to taki nudny sprzęt nic w nim nie można pogrzebać, nie ma nic do pisania w "technicznych" :P , tylko siadać i jechać. A świński ryjek jak czysty to nawet miły (i lepszy niż kaczy dziób czy kuper !scooter ).

Odnośnik do komentarza
A świński ryjek jak czysty to nawet miły (i lepszy niż kaczy dziób czy kuper  !scooter  ).

Zgadzam się w całej rozciągłości :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No co , pożartować nie można :P , a tu od razu grożą człowiekowi że nie będą z nim jezdzić razem jak zmieni sprzęt na inny :) , normalnie dyskryminacja jakaś !tut .

"Żarty się skończyli" - tak trochę poważniej , to nie mam prawie zastrzeżeń do zacnych , ale nudzi mi się już bez jazdy !scooter i już trochę szajba mi odbija - ja chcę wiosny !!!!!!!!! , a gdzie tu jeszcze :P:( .

Zacna stoi sobie w ciepłym garażu jeszcze do połowy rozebrana :) po gruntownym przeglądzie i czeka na nowe oponki , których to Mikołaj nie przyniósł !scooter i w związku z tym dostanie je dopiero na początku roku , chyba ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!scooter nie stety musiałem zdjąć w moim Srebrnym Skrzydle i dać do spawania uchwytów, kilku brakuje ale sąsiad :P pocieszył mnie, że postara je uzupełnić i w sezonie !scooter zacna nie będzie dzwoniła na wertepach i kostce

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już myślałem że kuj.pom. zaczyna kupowanie innych sprzętów niż zacna ale chyba się sytuacja ustabilizowała. Jak czytam o sprzętach w ogrzanych garażach to dzisiaj chyba na złość ruszyłem moją ZACNĄ do pracy w 5 cm. śniegu, jakoś szczęśliwie wróciłem z bananem na ustach. Było SUPER. !scooter

Odnośnik do komentarza

podobno zmiana sprzetu na inny niż "słuszny " jest w k-p zabroniona.Poza tym robią zaraz takie "pranie mózgu" że i tak innej decyzji podjąc sie nie da.zdecydowanie najlepiej jest NIE ZMIENIAĆ :P

Odnośnik do komentarza
Już myślałem że kuj.pom. zaczyna kupowanie innych sprzętów niż zacna ale chyba się sytuacja ustabilizowała.  Jak czytam o sprzętach w ogrzanych garażach to dzisiaj chyba na złość ruszyłem moją ZACNĄ do pracy w 5 cm. śniegu, jakoś szczęśliwie wróciłem z bananem na ustach. Było SUPER. :P

Maras, Ty to jesteś twardziel !tut

Uważaj na siebie w tych śniegach :P

A z tym praniem mózgu to święta racja !OK

Aż strach spojrzeć w stronę innego sprzętu niż Zacna ( i to pomyśleć, że to ja zacząłem ten zacny trend !YES )

Ja mam już tak mózg wyprany, że chyba kupię SW nawet jak nogi będę musiał trzymać nad kierownicą :)

Założę najwyżej do niej kierownicę od chopera.

Kiedyś widziałem coś takiego na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
kupię SW nawet jak nogi będę musiał trzymać nad kierownicą ;)

Widzisz Bobas nawet nikt nie musiał Tobie łamać gnatów ;) byś doszedł do tego, co napisałeś !OKK

Fakt jest taki, że nasz Region śmiga na SW, bo uwielbiamy jeździć ;) a nie przesiadywać w garażu :(

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Prezesostwo od :( i zacnej Marki porozumie się bez żadnych pod tekstów !OKK .

Temat Zacnej Marki nie raz był na zebraniu kolektywu Maxi w Kuj Pomorskim omawiany , Tak wiec jak czasami zapodaje Bigu temat przeniesiony i takie tam .

Tak wiec jako Prezes Zacnej Marki temat Kolego R..... Przenoszę do lamusa :);) .

Co prawda byłem dzisiaj koło teatru ale czasu nie miałem bo wpadł bym do Kolego R......a , i parę spraw poruszył , oj Ty nie dobry :P;);) .

Pozdrawiam serdecznie :(;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i proszę jaki temacik się zrobił !OKK , ale już niestety trzeba zakończyć bo Prezes i główny serwisant z K.......a nakazali , także niniejszym - dość w tym temacie :(:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...