Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2009.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • fundi600

    22

  • siemik

    21

  • czaro69

    21

  • michu

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Jakieś spotkanie :)  a jak by tak Iława :)  dawno nas tam nie było  ;)

Jeżeli Tomek myślisz o „Iławie” tam gdzie byliśmy w styczniu (w moje urodziny) !scooter to my 4-y osoby nie pojedziemy ( psy nie są mile widziane)a my nie mamy opiekuna i muszą z nami jeździć. !OK

To nie znaczy że Wy nie możecie zorganizować sobie tam imprezy. !scooter !scooter :):)

Odnośnik do komentarza

Cisza taka tutaj jak makiem zasiał, to sobie coś napiszę.

Słoneczko dzisiaj pięknie świeciło, że nie miałem siły się dłużej opierac i wypowadziłem !scooter Yamahę na powietrze.

Rozgrzałem silnik i śmignąłem sobie na godzinną przejażdżkę coby polansowac się na mieście i kilka km nawinąc na licznik.

Przejażdżka świetna ;) nie licząc śliskiego asfaltu :D , dziadka który wymusił pierszeństwo czerwonym seiciento :D !NOT !scooter ( wywaliłbym centralnie w jego prawy błotnik, ale hamulce i ABS w T-maxie są rewelacyjne, nawet nie było uślizgu) i kierowców którzy patrzeli na mnie jak bym był z Marsa :( .

Ale są też i plusy - dziewczyny się oglądały na odgłos wydechu !OK ;) !V no i ogólny banan na twarzy. ;)

Teraz T-max zatankowany pod korek, wymyty po przejażdżce schnie w garażu i czeka na zimową kołderkę.

Byle do wiosny :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radku a na motomikołaje się nie wybierasz?

Ja teraz nie mam za wiele czasu bo przygotowania do tych mikołajów,może nie tak huczne jak w 3cie, ale i region mniejszy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Michałku.Powiedz jak naciskasz klawisze w czasie jazdy?Przypuszczam że tego posta pisałeś kilkanaście minut :lol: oczywiście mam na myśli, idealnie równe jak tafla lodu,tory naszej kolei :lol: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie ma sie co nasmiewac :lol: , pociag relacji Warszawa- Berlin i vice versa, jedzie bardzo spokojnie i osiaga nawet czasami lekko ponad 160 km/h :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie ma sie co nasmiewac :lol: , pociag relacji Warszawa- Berlin i vice versa, jedzie bardzo spokojnie i osiaga nawet czasami lekko ponad 160 km/h :lol: ...

160 km/h, chyba że po za granicami polski :lol: .

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, zasuwa tak naprawde dlugimi odcinkami pomiedzy Wawa, a granica :lol: . Czas przejazdu to ok. 6 godzin (ok.600km), a sama zmiana lokomotywy w Rzepinie zajmuje ok. 10- 15 min. plus postoje na 5- 6 stacjach...

Odnośnik do komentarza

Bigu, to jesteś szczęsliwiec, ja co tydzień jadę z bydgoszczy do giżycka 6 godz a jest 320 km (groga kolejową) :lol: i to jest dopiero przygoda, trzeba czasem mieć nerwy na stali bo pkp jest takie jak w latach 80-tych :lol:

Odnośnik do komentarza
Siemka Michałku.Powiedz jak naciskasz klawisze w czasie jazdy?Przypuszczam że tego posta pisałeś kilkanaście minut :lol: oczywiście mam na myśli, idealnie równe jak tafla lodu,tory naszej kolei :lol: .

Pozdrawiam

Było ok , ale masa ludzi i to mnie lekko wk..... normalnie jak kiedyś były miejsca stojące , wiszące itp.. :lol:

Bigu masz rację pociąg nawet nie miał opóźnień , ale z wygodą pasażera ?

Odnośnik do komentarza
(...)Bigu masz rację pociąg nawet nie miał opóźnień , ale z wygodą pasażera ?

Na ten B(erlin)W(arszawa)E(xpress) sa tylko miejscowki :lol: , raz mi sie zdazylo jechac w Warsie :lol: . Jakies targi byly w Poznaniu i z Wawy do Poznania pociag byl strasznie nabity, pozniej to juz z 10% zajetych miejsc.

Odnośnik do komentarza

Witam z rana Bigu teraz to śmigają takie pociągi w których pączki rozdają , przynajmniej tak było jak ja śmigałem do pracy do Malborka .

Raz jeszcze witam z rana pogoda w Kowalewie do bani pada i jest zimno ;) , planowałem pojechać na mikołaje do końca myślałem że pojadę ale Mania zła . że cały tydzień od rana do nocy w pracy a jak niedziela to uciekam :o , szkoda ale przekonałem Ją że za rok to pojadę bo mamy też coś do zrobienia :D . Pamiętać należy że ktoś nam pomógł to i My też musimy postarać się odwzajemnić to samo , to tak na marginesie , dla wtajemniczonych . Dla Tych co jadą na mikołaje powodzenia na trasie , dla Kolegów z Poznania szerokości , szkoda że nie dam rady no cóż może za rok . Pozdrawiam serdecznie :o .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witek, a ja tak pocichu liczyłem na Ciebie. Zacna ma przecież ma dwa miejsca siedzące to Manie zabieraj i do Bydzi śmigaj ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka też wydaje mi się że w tym przypadku nie ma to wielkiego znaczenia,szczytny cel dla którego się uczestniczy w takich imprezach jest ważniejszy od tego czym się jedzie.Musi być tylko uśmiech na twarzy, zamiłowanie do moto :rolleyes: no i chęć pomagania innym .

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie w 100% z Siemikiem !happybth

Jak już napisałam dla chcącego nic trudnego

Ja z przyczyn ode mnie nie zależnych byłam na auto-nogach

ale dla mnie najważniejsze było żeby po prosty BYĆ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...