Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

...... (oczywiście pamiętam o woj. ościennych i ich zaproszeniach)🖖...

no to .... 👌

Odnośnik do komentarza

@Rafa303Hej grupa małopolska bardzo się posypała, najszybciej spotykasz ludzi z forum z rejonu małopolskiego na Jesienny Spotkaniu Bieszczadzkim,a tak raczej ciężko,spoty już dawno się nie odbywaja. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Łooooooooooooooooooooooooooooooo kto to się odezwał 😵

Podbeskidzie pozdrawia 😘

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Łooooooooooooooooooooooooooooooo kto to się odezwał 😵

Podbeskidzie pozdrawia 😘

@arturo-bb mówisz,że aż mocniejszego okulary musiałeś założyć, żeby sprawdzić czy to na pewno się odezwałam?? 🤪 No @Rafa303 biedy czeka,zeby w końcu ktoś z małopolski się odezwie, to napisałam,że nuda w Małopolsce i,że ja jeszcze czasami zaglądam na forum. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 2.02.2023 o 09:58, Rafa303 napisał(a):

Nie wierzę, że na chwilę obecną z naszego województwa nie ma nikogo na forum. W sumie nic na siłę. Pozostaje mi reprezentować ten region samemu L może ktoś kiedyś …… . 

 

Hej kolego, nie tylko Ty masz ,,tak dobrze" jak opisałeś w zmaganiu rozruszania regionu. Zajrzyj proszę do forum kujawsko-pomorskie. Sytuacja analogiczna. I mnie siły już powoli opuszczają, bo ludziska zaproszenia, komunikaty, itp maja gdzieś.  Ale nie przejmuj się, nic na siłę- być może odnajdzie się ktoś lokalny z przysłowiowymi ,,jajami". Ja mam taka cichą nadzieję u siebie. 👍

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Krzyżówka napisał(a):

@Rafa303Hej grupa małopolska bardzo się posypała, najszybciej spotykasz ludzi z forum z rejonu małopolskiego na Jesienny Spotkaniu Bieszczadzkim,a tak raczej ciężko,spoty już dawno się nie odbywaja. 

Jestem w pracy wróce do domu to się odezwę

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, grzybek napisał(a):

Hej kolego, nie tylko Ty masz ,,tak dobrze" jak opisałeś w zmaganiu rozruszania regionu. Zajrzyj proszę do forum kujawsko-pomorskie. Sytuacja analogiczna. I mnie siły już powoli opuszczają, bo ludziska zaproszenia, komunikaty, itp maja gdzieś.  Ale nie przejmuj się, nic na siłę- być może odnajdzie się ktoś lokalny z przysłowiowymi ,,jajami". Ja mam taka cichą nadzieję u siebie. 👍

Może po kilku latach części towarzystwa to się znudziło i w swoim gronie pokonują  kilometry pomijając forum. Ja zaczynam, może dlatego jestem troszeczkę zdegustowany ta sytuacją. Ale faktycznie nic na siłę mam zamiar zwiedzać teren nawet sam a z czasem może znajdzie się kilka osób i zawiążemy jakąś grupę na wzór np. podkarpackiego czy śląska. 

20 godzin temu, Krzyżówka napisał(a):

@Rafa303Hej grupa małopolska bardzo się posypała, najszybciej spotykasz ludzi z forum z rejonu małopolskiego na Jesienny Spotkaniu Bieszczadzkim,a tak raczej ciężko,spoty już dawno się nie odbywaja. 

Ale mam już pierwszy sukces odezwałaś się😀. Wiem sporo osób czyta i na tym się kończy. Mam nadzieję, że część chciałaby wspólnie  parę kilometrów zrobić tylko brakuje ''zachęty''.  Może to się zmieni. Powodzenia i może spotkania gdzieś na trasie !!!

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

Może po kilku latach części towarzystwa to się znudziło i w swoim gronie pokonują  kilometry pomijając forum. Ja zaczynam, może dlatego jestem troszeczkę zdegustowany ta sytuacją. Ale faktycznie nic na siłę mam zamiar zwiedzać teren nawet sam a z czasem może znajdzie się kilka osób i zawiążemy jakąś grupę na wzór np. podkarpackiego czy śląska. 

Ale mam już pierwszy sukces odezwałaś się😀. Wiem sporo osób czyta i na tym się kończy. Mam nadzieję, że część chciałaby wspólnie  parę kilometrów zrobić tylko brakuje ''zachęty''.  Może to się zmieni. Powodzenia i może spotkania gdzieś na trasie !!!

Dużo osób zmieniło motocykle na turystyki i zmienili też grupy, ale pisz na forum jak będziesz gdzieś się wybierać,może ktoś ruszy cztery litery z grupy małopolskiej. Jak pisałam spotkać grupę małopolskiej to na JSB we wrześniu można w większej liczbie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paul napisał(a):

Większość regionów kiedyś prężnie działających dziś leży  takie czasy . 

Jedni niestety odchodzą ale za to drudzy przychodzą !!! i nich tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi? Poproszę więcej szczegółów.

Był kiedyś temat odnośnie koszulki i taką już posiadam, czyli projekt logo małopolski już by był.

Czy chodzi o to by taka naklejkę stworzyć, wydrukować? Czy po prostu ktoś już ogarną temat i trzeba wyrazić opinię o projekcie?

Swojego czasu grupa małopolska się spotykała, niestety z braku czasu nie mogłem w tych spotkaniach uczestniczyć. Obecnie jest nas tak mało, że na rozpoczęcie sezonu jeżdżę do Podkarpacia i bardzo to sobie chwalę.

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, zicoo62 napisał(a):

... Obecnie jest nas tak mało, że na rozpoczęcie sezonu jeżdżę do Podkarpacia i bardzo to sobie chwalę.

no 😞 i tak trzymaj. Bo jak nie .......  ja to ci krzywdy nie zrobię ale Basia z pomocą Sapera już może 🤣

W nagrodę ułatwię Ci sprawę.   Poczytaj ten wątek klik   😉  pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, zicoo62 napisał(a):

Ale o co chodzi? Poproszę więcej szczegółów.

Był kiedyś temat odnośnie koszulki i taką już posiadam, czyli projekt logo małopolski już by był.

Czy chodzi o to by taka naklejkę stworzyć, wydrukować? Czy po prostu ktoś już ogarną temat i trzeba wyrazić opinię o projekcie?

Swojego czasu grupa małopolska się spotykała, niestety z braku czasu nie mogłem w tych spotkaniach uczestniczyć. Obecnie jest nas tak mało, że na rozpoczęcie sezonu jeżdżę do Podkarpacia i bardzo to sobie chwalę.

 

Wysłałem Ci e-maila. Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem ! W  moim regionie otwarcie sezonu ''Galicyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Bochni'' 11 kwietnia 2023 r Msza  o godz.12.00  a potem zobaczymy ustalę szczegóły z organizatorem i przekażę wam co i jak. (dokładne godziny itp.), (można z lat poprzednich zobaczyć w internecie), A u mnie 21.05.2023 r ''bocheniec'' Jadowniki też otwarcie sezonu. Jako że jestem z tego rejonu szczegóły podam przynajmniej miesiąc przed i coś przygotuję. Mam nadzieję, że nie będę sam na skuterze !!!.  

Zicoo62 i Krzyżowkę też chciałbym zobaczyć ! (podkarpacie poczeka, pojedziemy razem)

Odnośnik do komentarza

 Niestety plany w tym roku mocno kolidują z naszym uczestnictwem w Burgmanii, z wielkim żalem ale w tym roku musimy z Bożenką zrezygnować. O ile pogoda dopisze i uda mi się wyrwać to na pewno w jakiś weekend zahaczymy o Bochnię, bo tereny tam urokliwe i drogi do śmigania fajne, to może wtedy się spotkamy. O ile nie będziesz w pobliżu Pienin, bo wtedy mogę robić za przewodnika. Nie chwaląc się kilka ciekawych ścieżek tu znam i chętnie je pokażę. 

O ile chodzi o rozpoczęcie sezonu to trudno mi powiedzieć czy uda mi się wyrwać z roboty, bo często robię w weekendy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zicoo62 napisał(a):

 Niestety plany w tym roku mocno kolidują z naszym uczestnictwem w Burgmanii, z wielkim żalem ale w tym roku musimy z Bożenką zrezygnować. O ile pogoda dopisze i uda mi się wyrwać to na pewno w jakiś weekend zahaczymy o Bochnię, bo tereny tam urokliwe i drogi do śmigania fajne, to może wtedy się spotkamy. O ile nie będziesz w pobliżu Pienin, bo wtedy mogę robić za przewodnika. Nie chwaląc się kilka ciekawych ścieżek tu znam i chętnie je pokażę. 

O ile chodzi o rozpoczęcie sezonu to trudno mi powiedzieć czy uda mi się wyrwać z roboty, bo często robię w weekendy.

Chętnie, jak będę  w pobliżu to się odezwę lub wcześniej zadzwonię albo specjalnie się do Ciebie wybiorę. Mamy telefony to się dogadamy. Ty tez dzwoń wcześniej bo jak trzeba to nawet wezmę sobie wolne z pracy albo przesunę zmianę.

Odnośnik do komentarza

 

image.png.fe7bb86ac40a49857aa0caf53406325e.png

Tak informacyjnie dla osób odwiedzających tą stronę a dot. małopolski. Została opracowana naklejka reprezentująca nasze województwo. Jutro idzie do akceptacji i do druku. Będzie zapisana w pamięci. Osoby chętne na jaj zakup (ustalę cenę to podam), proszę o kontakt. (oczywiście osoby, które będą godnie reprezentować nasz region😀).

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Nazir napisał(a):

Nie wiem czym godzien🤷‍♂️ ale mam miejsce na przednim reflektorze i bym reflektował😜

No przecież masz obiecane, ale tylko to😉

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

No przecież masz obiecane, ale tylko to😉

😁 To lux👌

Jak będzie gotowa to osobiście stawię się w wyznaczonym miejscu o uzgodnionej porze roku, dnia i przybliżonej godzinie😉

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Nazir napisał(a):

Jak będzie gotowa to osobiście stawię się w wyznaczonym miejscu o uzgodnionej porze roku, dnia i przybliżonej godzinie😉

Myślę, że gdzieś w połowie drogi znajdziemy jakiś  punkt lub na jakimś otwarciu sezonu !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...