Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naklejka burgmania


Amstafftbu

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam dość długo forum i nie mogę znaleźć emblematu grupy małopolska z logo burgmani, chyba że jej oficjalnie nie ma. Jeżeli już istnieje to proszę o informację !

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam, czy takowa była w ogóle opracowana w czasach świetności grupy małopolskiej. Na razie jesteś "skazany" na oficjalne logo Burgmanii, bo grupa małopolska jest w głębokiej hibernacji.

Chyba, że masz przemożną i nie do opanowania chęć posiadania takiego loga - wtedy opracuj swoją wersję.

Odnośnik do komentarza

Mam już projekt tylko nie  wiem czy musi go ktoś z ''dowództwa'' zatwierdzić i  czy w ogóle wolno mi go stworzyć. Czy obowiązują jakieś normy np. wielkość itp.

Oczywiście podobne do innych grup np. mazowieckiej, łódzkiej czy śląskiej jakiś ogólny wzór powinien obowiązywać.  To jest jeszcze w trakcie prc i muszę go  przedstawić na forum małopolski czy reszta go zaakceptuje. Smok wawelski mi się niestety nie mieści i nie  pasuje a  lajkonik - jeszcze zobaczę. Herb  Krakowa no cóż mam nadzieję, że będzie dyskusja.

logo.jpg.c061f68eb3bab2daf2eaf0758bf7b2f9.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paul napisał(a):

Jak  pomniejszysz  do wielkości naklejki to może być mało czytelne .

Nie widziałem jeszcze oryginału loga burgmanii (chodzi mi o wymiary), ten projekt to dopiero zarys. Poczekam na zlot to wtedy dopracuje dzieło😀

Odnośnik do komentarza

Ponaglam pytanie czy komukolwiek zechciało by się przejść do garażu i na swoim sprzęcie zmierzyć logo www.burgmania.pl (wysokość/szerokość), tworzę naklejkę dla małopolski i jest mi to potrzebne.  W sumie zobaczę ją na zlocie, ale to dopiero w czerwcu !.

W dniu 1.08.2020 o 18:47, Saper napisał(a):

Można dostać na zlotach i spotach. W Warszawie to myślę, że bez problemu.

Czyli muszę wpaść na X wiosenne otwarcie w Jadwisinie - prawie Warszawa.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ponaglam pytanie czy komukolwiek zechciało by się przejść do garażu i na swoim sprzęcie zmierzyć logo www.burgmania.pl
To jakaś inna strona. Nie znam 
 
Naklejki są w dwóch standardach wymiaru.
Duża to 100x75mm
Mała 60x45mm

43ff5d94eb86cb019a7d402196f86344.jpg

069489b8bb54f8781d8e5429df176db6.jpg
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Czyli muszę wpaść na X wiosenne otwarcie w Jadwisinie - prawie Warszawa.

Nic nie stoi na przeszkodzie, a fajnie będzie Kolegę poznać, i mniemam, że jakaś naklejka się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Jak się spotkamy stawiam 🍺

...jak się spotkamy to ja Tobie też postawię 🍺 ..a wiesz za co ??? 

...za to, że  Chcesz coś zrobić dla swojego regionu, a nie tylko dla siebie samego 👏 👍

 

ps."młodym, aktywnym na forum czasem brak siły przebicia".. ale jak chcesz coś zrobić bezinteresownie to 👏 👏 👏

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, BUGI napisał(a):

...jak się spotkamy to ja Tobie też postawię 🍺 ..a wiesz za co ??? 

...za to, że  Chcesz coś zrobić dla swojego regionu, a nie tylko dla siebie samego 👏 👍

 

ps."młodym, aktywnym na forum czasem brak siły przebicia".. ale jak chcesz coś zrobić bezinteresownie to 👏 👏 👏

ale ja jestem bardzo młody na forum

Odnośnik do komentarza

Zleciłem wykonanie emblematu firmie, która się tym zajmuje. Będzie chyba lepiej i ładniej, ja niestety nie dałem rady.

Odnośnik do komentarza

Jest kilka pomysłów. Dochodzi jeszcze np. napis ''małopolska''. Bo  napis ''grupa małopolska'' -  musi się utworzyć w/g mnie przynajmniej 5 osób. Proszę osoby z małopolskiego o przynajmniej jakąś akceptację tych propozycji, albo o jakąś  wypowiedz czy te naklejki mogą reprezentować nasze województwo. Dalsze prace trwają.

a zapomniałem je wstawić, chwila

Proszę  o wypowiedzi, która najbardziej pasuje. Bo muszę to zgłosić do wykonania.

naklejki.png

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

PAUL moja córa też za

A mi się podoba ten z czapeczką lajkonika

pozwoliłem sobie na małą  korektę  co ty na to 

 

Zrzut ekranu 2023-02-15 o 16.00.19 kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

..... Bo  napis ''grupa małopolska'' -  musi się utworzyć w/g mnie przynajmniej 5 osób. Proszę osoby z małopolskiego o przynajmniej jakąś akceptację tych propozycji...

Patrząc "historycznie" to my też Małopolska  😉  tylko z drugiej strony Wisły 😃

Generalnie to powinni oceniać ludzie z samego regionu, ale jak już to mi też ten smok w czapce się podoba.

@Paul dla mnie ten smok to bardziej jakiś z "Władcy pierścieni" niż Wawelski, chociaż bo zmianie ryjka i dołożeniu czapki - już całkiem całkiem 🙂

Pierwszy (to ten ziejący ogniem pod Wawelem ? ) jakoś mi nie pasi, a ostatni to taki Made In China. 

Odnośnik do komentarza

Paul mistrzostwo !

Przesunę go w lewo do góry + napis małopolska i to będzie lux

mam nadzieje, że ktoś z małopolski się odezwie. Projekt będzie w ''bazie'' czekam na opinie 

Paul zostaniesz chyba ojcem chrzestnym wizerunku jeżeli się nic nie zmieni. Szkoda bo myślałem, że ludziska z małopolski mają swoje wizje !!!. Czekam na propozycje do połowy marca potem każe drukować kilka sztuk. Albo tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Paul napisał(a):

pozwoliłem sobie na małą  korektę  co ty na to 

 

Zrzut ekranu 2023-02-15 o 16.00.19 kopia.jpg

Fajnie wyszło - tylko ta czerwona czapka jakoś mi nie pasuje  🤭🙂 - może jak w każdej grupie wszystko na niebiesko ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...