Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Naklejka burgmania


Amstafftbu

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, BUGI napisał(a):

Fajnie wyszło - tylko ta czerwona czapka jakoś mi nie pasuje  🤭🙂 - może jak w każdej grupie wszystko na niebiesko ?

 

Jako, że moja babićka pochodiła z Chrzanowa🤭🤭🤭 (okej: Korzkwi👈😁) zabiorę głos (bo "tubylcy" się nie kwapią) i dołożę cegiełkę z BUGIm - jeden kolor i prosty wzór, to do mnie przemawia. Oczywiście - i to podkreślę☝️ - to głos nie z regionu, więc pomijalny😉

Co nie wymyślisz, to jak jest taka opcja - zamawiam na mój sqtr!! i będę z radością zasuwał po małopolskich terenach z tym logiem jako reklamą 🛵regionu👌

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Nazir napisał(a):

 

Co nie wymyślisz, to jak jest taka opcja - zamawiam na mój sqtr!! i będę z radością zasuwał po małopolskich terenach z tym logiem jako reklamą 🛵regionu👌

 

Wezmę kilka na zlot, jak ktoś zasłuży to dostanie😉

Odnośnik do komentarza

Trochę późno (praca niestety), ale w temacie małopolskich tematów przesyłam zdjęcia z koszulki: przód, tył i rękaw.

logo.jpg

plecy.jpg

lajkonik.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zicoo62 napisał(a):

Trochę późno (praca niestety), ale w temacie małopolskich tematów przesyłam zdjęcia z koszulki: przód, tył i rękaw.

logo.jpg

plecy.jpg

lajkonik.jpg

Też myślałem o lajkoniku ale zostanie chyba ten smok tylko bez czerwonej czapeczki lajkonika (bo jak na niebiesko to na niebiesko). Jeszcze tylko dwa projekty i koniec zobaczymy co i jak. Ale koszulka z  imieniem mi się podoba i chyba sobie taką zrobię. Jeszcze raz dzięki  i do zobaczenia !:scooter:

Odnośnik do komentarza

image.png.675e28ba92e6d12ebea7b8ca86dc6118.png

Prace dobiegły końca i tak chyba zostanie. Ma być skromnie na niebiesko i wyraźnie - jeżeli ma ktoś jakieś komentarze to proszę bo raczej idzie do druku. W oryginale ma w najszerszym miejscu 10 cm. Wezmę parę sztuk na zlot to rozdam (a widziałem już parę osób z woj. małopolskiego zapisanych). A zapomniał bym 1 sztuka gratis idzie na śląsk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dobra robota 👍

Odnośnik do komentarza
𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚
Ten post został doceniony przez 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚!

Rafa303 otrzymał(a) odznakę 'Superstar' i 10 punktów.

Czyli robota zatwierdzona - idzie do druku !!!

Odnośnik do komentarza

 

20230302_162834.jpg.d00d8ea90fcf4db3a47555e055680ae9.jpg

Tak praca wykonana, naklejki odebrane i koniec chyba w tym temacie. Jak ktoś będzie chętny to kontakt ze mną i prześlę - koszt wykonania 1szt. 10 zł. (moja praca - czyn społeczny 😀).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Saper napisał(a):

Poproszę jedną sztukę, odbiorę i zapłacę osobiście na ognisku podkarpackim. Może być?

Ty masz gratis (jedną😀)

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem właśnie moją historie z logiem ''małopolska'' wisienka na torcie - polar, z takim haftem.

image000000.jpg.f6c19f45db5eb0bf9d82fb18192ae14c.jpg

Zespół artystyczny pod ''wezwaniem'' PawełJW😀 - jeszcze raz dzięki

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Zakończyłem właśnie moją historie z logiem ''małopolska'' wisienka na torcie - polar, z takim haftem.

image000000.jpg.f6c19f45db5eb0bf9d82fb18192ae14c.jpg

Zespół artystyczny pod ''wezwaniem'' PawełJW😀 - jeszcze raz dzięki

 

Zacnie👌

A polarki od Paweła💪💪💪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...