Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

 

18 godzin temu, Nazir napisał(a):

Dzisiaj spontanicznie Was nawiedziłem👻20230611_193505.thumb.jpg.f9a7e7396ec023f529afb1846d7dd3c9.jpg

Nazir miło, ale nie kumam gdzie to jest (ja jestem udupiony na wyjazdy, jeszcze kilka tygodni)>  Mogłeś dać znać, może znalazłbym 10 min 😁

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

 Mogłeś dać znać, może znalazłbym 10 min 

Jak niewiesz kaj to je, to skąd pomysł, że stykło by Ci 10 minut🤭🤣🤣👍

PS

Jak większość: " cudze chwalimy-swego nie znamy"

Też do dzisiaj nie byłem w wielu miejscach mego regionu np.: kopalnia Quido.......itd😉

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Nazir napisał(a):

Jak niewiesz kaj to je, to skąd pomysł, że stykło by Ci 10 minut🤭🤣🤣

Ja się cieszę,  że jesteś ''gdziekolwiek''

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Nazir napisał(a):

Rafa - na zdjęciu jest Pałac w Paszkówce - tylko 33km od centrum Krakowa😉

Myślałem, że dałem całkiem tyłeczka ale ten pałac jest 75 km ode mnie i mogłem nie wiedzieć 😀. Obiecuję, że nadrobię zaległości. I 10 minut by mi nie starczyło😁

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla czytających. Niestety jestem uziemiony, jedynie moją 4-setką praca- dom, praca-dom i tyle, smutno ale tak trafiłem (w pracy). Niech moc będzie z Wami 🖖 i do zobaczenia kiedyś 😂

Odnośnik do komentarza

20230622_145045.thumb.jpg.cf95c0b58885d22e3ac13b30ee25e6ec.jpg

A po powrocie z pracy na obiad - karkóweczka i cienka kiełbaska, skrzydełka za moment.  Oczywiście na  moim RODOS. Wiem, że nie w temacie jazdy, ale jestem nie z mojej winy udupiony i jest mi troszkę przykro. A na tym forum (małopolska), cisza więc coś skrobię, by się działo. Powodzenia dla Wszystkich🖖

Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj chwilkę i zrobiłem ok. setkę km (służbowo ale na mojej 4setce),  Brzesko-Bochnia- Wiśnicz- Żegocina - Limanowa i nazad troszkę inną trasą. ( kto z małopolski to wie jakie zakręty i góra dół). Po takiej przerwie aż miło.

Miło było również mijać kilkanaście motocyklistów po drodze podnosząc lewą rękę.

Odnośnik do komentarza

No to i ja się trochę pochwalę, bo dawno mnie nie było. Razem z moją Bożenką machnęliśmy w grupie 8 motocykli ( przepraszam - 6 motocykli i 2 skuterów) traskę Mazury - Litwa - Łotwa i Estonia. Od bramy domu do powrotu w sumie 3834 km w 10 dni. Wracając z Mazur generalnie jazda był dwupasmówkami, jednakże ponieważ czas był dobry i pogoda dopisywała za Kielcami zjechaliśmy na boczne drogi i wspomnianą wyżej traską od Bochni do Limanowej udało nam się przejechać. Wcześniej były Racławice z pomnikiem Bartosza Głowackiego. Za Wiśniczem w stronę Limanowej jest fajna knajpka Wiwenda ze smacznym jedzeniem i pięknym widokiem, dodatkiem były lody w Żegocinie. 

A sam wyjazd to wymaga opowieści przy grillu z dobrym piwem albo wiskaczem. Nie obiecuję, bo teraz muszę nadgonić obecność w robocie, ale jak znajdę chwilę czasu to może jakąś małą relację zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, zicoo62 napisał(a):

A sam wyjazd to wymaga opowieści przy grillu z dobrym piwem albo wiskaczem. Nie obiecuję, bo teraz muszę nadgonić obecność w robocie

@zicoo62 A w tej robocie to cię można odwiedzić ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

@zicoo62 A w tej robocie to cię można odwiedzić ?

Oczywiście, z tym, że wejściówki na sezon mamy zawieszone, dopiero coś we wrześniu kapnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2023 o 11:45, zicoo62 napisał(a):

A sam wyjazd to wymaga opowieści przy grillu z dobrym piwem albo wiskaczem. Nie obiecuję, bo teraz muszę nadgonić obecność w robocie, ale jak znajdę chwilę czasu to może jakąś małą relację zamieszczę.

Pozazdrościć, może i ja kiedyś doczekam takich  wypadów. Powodzenia, kiedyś opowiesz😀

Odnośnik do komentarza

Zicoo62 z tego co napisałeś to raczej spontan ze znajomymi niż wyprawa typowo  skuterowa z naszego forum. Dwa kółka to dwa kółka ! + atmosfera całości bez względu na  typ pojazdu. Ja też nawiązałem kontakt ze znajomi (jako jedyny ze skuterem), bo pomykać trzeba i przyjemność czerpać. Dalej nie mogę zrozumieć żeby na całe moje województwo chociaż 2-ch zapaleńców się nie znalazło do zrobienia kilku kilometrów. A Nazir albo Arturo-bb nie będą uzupełniać cały czas naszego regionu. Do  zobaczenia kiedyś. A obiecane moczenie wykorzystam na jesień😁   

Odnośnik do komentarza

Troszkę się  u mnie  poprawiło i mogę pomykać na cały dzień  - 7-go  piątek, 9-go niedziela i 11-go  wtorek . Czekam, może ktoś ma czas w tych dniach, albo znowu przykleję się do jakiegoś TIR-a 🤣

Odnośnik do komentarza

I właśnie 9-go (niedziela),  przyczepiłem się do wycieczki 3-ch motocyklistów (bo z naszego forum cisza), taki mały objazd naszego województwa (ok.200 km),  + po drodze zabytki itp. Start z Brzeska o godz. 9.00 parking Lidl. 

 

Morze się ktoś  doczepi ???

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem. Od 9.00 do 18 - tej tj. 9 godzin w siodle z przerwami na obiad i papieroska(nie ja) + tankowanie. W sumie 287 km (taki mały komin). Trasa : Brzesko-Zakliczyn-Bobowa-Uście Gorlickie-Muszyna- Piwniczna-Stary Sącz-Limanowa-Nowy Wiśnicz-Brzesko, tak w skrócie.

20230709_201317.thumb.jpg.deef30eead723dcb0b2aaa949f963dd0.jpg

Szkoda,że jako jedyny z forum- trudno, było fantastycznie - trasa-zakręty, widoki itp. pogoda marzenie.

 

 

20230709_160925.thumb.jpg.e26ba7101f8dfd4419c6f2ccd2c883eb.jpg

Szybkie tankowanie i do domu. Następne fotki może kiedyś

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też mogę się ruszyć w tą niedzielę.
Jedziemy małą grupką tutaj:

https://www.google.com/search?kgmid=/g/11fmf3kgph&hl=pl-PL&q=Wystawa+Starych+Motocykli+-+Kamionka+%22Folwark+Cyzi%C3%B3wka%22&kgs=cee978ed494518e1&shndl=0&source=sh/x/kp/osrp/m1/4

Startujemy o 8 z Koszyc.
Grupka mieszana: ja skuter, reszta motocykle i możliwe że jeden 125 ccm to może być tempo rekreacyjne.

Masz chęć dołączyć?



Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Zenek napisał(a):

Masz chęć dołączyć?


 

Od 7 miesięcy jak jestem na forum, jeszcze nigdy nigdzie nie byłem z osobą z forum   ''m a  ł o p o l s k a''  gdziekolwiek, a Ty mi  się  pytasz czy chce dołączyć 😂 🥲😂 (troszkę się wzruszyłem), zawsze o każdej porze dnia i nocy. Nareszcie 😀.

Przybliż mi tylko te Koszyce i trasę przejazdu żeby się wkleić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...