Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę się zmieniło startujemy z Bochni o 11.00 (biedra koło BP), lecimy na Limanową zakręcamy na Gdów takie małe kółeczko bo pogoda po południu może być różna.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok, dzięki za info, wlasnie ta pogoda... Raczej z Nazirem coś lokalnie pokulamy

Odnośnik do komentarza

Właśnie zameldowałem się w domu, a od zachodu czarno ino ino nam się udało. Zrobione 200 z haczykiem. Pogoda na wypad super słoneczko trochę silny wiatr ale to nic. Fotek dużo nie robiłem aby żal nie było (komuś co nie chciał tyłka ruszyć).

20240414_171748.thumb.jpg.6d8ef41f6c49b08cb90e1cc7216f7312.jpg

A jakie wywaliłem oczy🤔 jak na miejscu zbiórki  wpada znajomy na Hondzie Silver Wing (zakupionej kilka dni wcześniej), z takim kufrem

20240414_113034.thumb.jpg.4840637fc50c307f5a5fdfb28e45bf43.jpg

Ciekawe czy poprzedni właściciel ją rozpozna ?

20240414_113151.thumb.jpg.29742bd9eca511afda1e5d4b51351214.jpg

I taka napotkana stacja ładująca na elektryki w górach :

20240414_112917.thumb.jpg.2260b58eea7d404973c3da2ba2dbbf2e.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Ciekawe czy poprzedni właściciel ją rozpozna ?

A to nie jest sprzęt od Jacka z Kielc ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 godzin temu, arturo-bb napisał(a):
15 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Ciekawe czy poprzedni właściciel ją rozpozna ?

A to nie jest sprzęt od Jacka z Kielc ?

Dokładnie tak, od Jacka

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Moja Ci ona była 🥲. Sprzedałem w piątek. Pojechała z Januszem w okolice Bochni 😊. Pomijając wcześniejszą małą przygodę z Piaggio x8 to od niej nacięło się prawdziwe MaxiSkuterowe jeżdżenie 🛵. Eeeechchcch 🥲

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jaccoo84 napisał(a):

Dokładnie. Moja Ci ona była 🥲.

 I sytuacja się rozwiązała. (jaccoo84 nie płacz, bo nie wolno żałować). Fakt kolega jest z okolic Bochni ale razem jak nie ma  chętnych pomykamy po terenie. (on nie jest w  naszej społeczności ale skuter mu pasuje).  

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

A to nie jest sprzęt od Jacka z Kielc ?

Brawo za reakcje  i znajomość naszej ''braci''

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Fakt kolega jest z okolic Bochni ale razem jak nie ma  chętnych pomykamy po terenie. (on nie jest w  naszej społeczności ale skuter mu pasuje).  

Ale może się przekona i będzie ????? 🤔

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

Ale może się przekona i będzie ????? 🤔

No no. Napypkę Burgmani już ma także jest już Nasz 😁

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

Ale może się przekona i będzie ????? 🤔

 

3 godziny temu, jaccoo84 napisał(a):

No no. Napypkę Burgmani już ma także jest już Nasz 😁

Rozmawiałem z nim rano i nie zaprzeczył (na twarzy było widać a może). Tak się składa, że pracujemy w jednym zakładzie tylko on w innym, że tak powiem wydziale. Popracuje nad nim😀.  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

Popracuje nad nim😀

👍

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

 

Rozmawiałem z nim rano i nie zaprzeczył (na twarzy było widać a może). Tak się składa, że pracujemy w jednym zakładzie tylko on w innym, że tak powiem wydziale. Popracuje nad nim😀.  

Fajny gość. Wyluzowany i zajarany na motocykle. Myślę że skuter mu jeszcze bardziej przypadnie do gustu 😉

Odnośnik do komentarza

Zbieram się na WRS (ognisko), do Sapera. Więcej u nich na stronie, jak i o której lecimy 🛵 i skąd startujemy (trasa przelotu), tak aby każdy chętny mógł się wstrzelić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę 27 kwietnia na rynku w Pszczynie od godziny 12 będzie Motoserce. My się wybieramy.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, nietoperz napisał(a):

W sobotę 27 kwietnia na rynku w Pszczynie od godziny 12 będzie Motoserce. My się wybieramy.

No niestety ja mam dniówkę i kończę o 15, czyli praktycznie nic z tego. A w niedziele z tego co wiem jest otwarcie w Nowym Sączu, też będzie fajnie (parę osób chciało bym z nimi pomykał), ale przynależność do mojej formacji (burgmania), obliguje mnie do bycia u moich kamratów na podkarpaciu (czego chcę). Zapisałem się TU i to mi się jak na razie podoba. Obowiązek przede wszystkim 😀

Ale dzięki za info

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, nietoperz napisał(a):

W sobotę 27 kwietnia na rynku w Pszczynie od godziny 12 będzie Motoserce. My się wybieramy.

Dziki Za info myślę że wpadne .Zaj....e lody na rynku są.  I jak co rok setki maszyn i kilku znajomych 

Odnośnik do komentarza

Tak dla wiadomości jutro 10-ta  +- 20 cia min.  stacja paliw Cirkle Brzesko koło Lidla startujemy na ognisko do podkarpacia.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy z powrotem z ogniska u Sapera. Fotki i reszta na stronie podkarpacie - nie będę powielał na naszą stronę.  Szkoda, że było nas tylko 2-ch. Ale było super.

Odnośnik do komentarza

20240428_132226.thumb.jpg.c3d7628f009648fba9308fad2053bb05.jpg

Ten pan po prawej stronie za moją namową wpadł na nasze ognisko (z całym szacunkiem do Sapera i osób organizująych), nie będący  na forum, (widać, że jeszcze nie jest z nami bo 7 cm od nas odstaje😀😀), a jedynie co nas łączy to maxi skuter zakupiony od jaccoo84. (posty wyżej). Tak się zastanawiam,  jak się przyjmowałem na forum oficjalnie było nas ok 10 tys. teraz jest 11 z hakiem, ale nigdzie tych nowych nie widać. Na każde większe zjazdy, zawsze nasza stara gwardia (chyba już, ja też), się zjawia (co widać wyżej ),  a reszta  (wiem praca, chorobowe i inne okoliczności ale.......).  Młodzieży lub nowych jakoś nie widać - może za bardzo rozmyślam 🤔.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Ten pan po prawej stronie za moją namową wpadł na nasze ognisko ..., nie będący  na forum, (widać, że jeszcze nie jest z nami bo 7 cm od nas odstaje😀😀)...

e tam, pewnie po prostu nie lubi ścisku i przytulania 😉

4 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

...Tak się zastanawiam,  jak się przyjmowałem na forum oficjalnie było nas ok 10 tys. teraz jest 11 z hakiem, ale nigdzie tych nowych nie widać. ...

Bo kolego dział techniczny, gdzie jest mnóstwo cennych porad dostępny jest tylko dla zalogowanych. Taki regulamin. Więc ludziska się rejestrują, a potem czerpią wiedzę, czasami zadadzą jeszcze jakieś pytanie w dziale technicznym, ale niekoniecznie chcą się integrować w realu. 🙂 sam tutaj trafiłem w ten sposób. 😃

4 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

.... Młodzieży lub nowych jakoś nie widać ....

a to osobny temat - rzeka. Jak to mawia @Saper  - "bo do skutera to trzeba dorosnąć" - w zamyśle - do maxi-skutera.  Młodzież i owszem. Zanim zrobi PJ A to czasami jeździ na małych skuterkach 50 ccm. Ale potem panie 😲 to musi być minimum litr, bo bez litra to nie jedzie 🤣

4 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

.... - może za bardzo rozmyślam 🤔.

no może trochę  😉  ale nie liczy się ilość tylko jakość.  Chciał byś zobaczyć 11 tysięcy ludzi na Burgmanii ? 😵 Bo ja nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, EndriuBis napisał(a):

e tam, pewnie po prostu nie lubi ścisku i przytulania 😉

Bo kolego dział techniczny, gdzie jest mnóstwo cennych porad dostępny jest tylko dla zalogowanych. Taki regulamin. Więc ludziska się rejestrują, a potem czerpią wiedzę, czasami zadadzą jeszcze jakieś pytanie w dziale technicznym, ale niekoniecznie chcą się integrować w realu. 🙂 sam tutaj trafiłem w ten sposób. 😃

a to osobny temat - rzeka. Jak to mawia @Saper  - "bo do skutera to trzeba dorosnąć" - w zamyśle - do maxi-skutera.  Młodzież i owszem. Zanim zrobi PJ A to czasami jeździ na małych skuterkach 50 ccm. Ale potem panie 😲 to musi być minim litr, bo bez litra to nie jedzie 🤣

no może trochę  😉  ale nie liczy się ilość tylko jakość.  Chciał byś zobaczyć 11 tysięcy ludzi na Burgmanii ? 😵 Bo ja nie jestem pewien.

Czytając całość. Nie chce mi się cytować zdań. Liczy się osoba człowiek i podejscie do poznania innych .Gość  jest oki.  Ja nie stety jestem zamknięty😪 w sobie cichy,skromny,zdała od ludzi i chaosu  nie udzielajacy sie (Taki charakter) 🫠😆 ale  do dziś z tym walcze .(Ponad 10lat walczę z swoja fobia na spotkaniach  Burgmani co rok sie wyłamuje ) walczę z sobą .

P.s ale w bieszczadach Arturbb i Janek pobili wszystkie zmartwienia i stereotypy zapoznawcze 😉

LWG Panie I Panowie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...