Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GDZIE I KIEDY


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie spotkania możliwy termin to jutro środa 18.12.19 godzina ok 18,00. Miejsce spotkania to Myślenice niech ktoś wybierze restaurację. Gdyby nie odpowiadał termin to możliwe ewentualnie spotkanie w piątek. 

Odnośnik do komentarza

Witam! Jestem nowy na forum. Jest okres zimowy i większość serwisuje swój ,,sprzęt''.  Jestem bardzo chętny na różnego rodzaju wyjazdy w sezonie (oczywiście  czas i pogoda). Mam nadzieje, że temat ruszy na wiosnę w 2023 r. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłbym bardzo sceptyczny w tym temacie 🤔

Zwróć uwagę że ostatni post był w 2021 roku i to z inspiracji Grupy Śląskiej.

Małopolska od kilku lat ucichła 😭 A szkoda.

Szybciej pojedziesz z kimś ze Śląska lub Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

Byłbym bardzo sceptyczny w tym temacie 🤔

Zwróć uwagę że ostatni post był w 2021 roku i to z inspiracji Grupy Śląskiej.

Małopolska od kilku lat ucichła 😭 A szkoda.

Szybciej pojedziesz z kimś ze Śląska lub Podkarpacia.

Zakopiankę kończą remontować, to może Koledze uda się rozruszać regionalną grupę. Popatrz już są trzy posty.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Witam! Jestem nowy na forum. ....

Na początek proponuję jednak założyć nowy temat  w tym dziale klik  🙂 będzie bardziej oficjalnie.

Widzę że kolega zapisał się na na Burgmanię 👍 ale zaraz na wiosnę na pewno zorganizujemy jakieś lokalne spotkania na rozpoczęcie sezonu, przeważnie z ogniskiem w tle.  Śledź wydarzenie regionalne śląskie  , podkarpackie i świętokrzyskie .  I przyjedź aby się spotkać w realu.  🙂 Patrząc na datę kiedy obchodzisz urodziny, powinniśmy się dogadać 😀 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Na początek proponuję jednak założyć nowy temat  w tym dziale klik  🙂 będzie bardziej oficjalnie.

Widzę że kolega zapisał się na na Burgmanię 👍 ale zaraz na wiosnę na pewno zorganizujemy jakieś lokalne spotkania na rozpoczęcie sezonu, przeważnie z ogniskiem w tle.  Śledź wydarzenie regionalne śląskie  , podkarpackie i świętokrzyskie .  I przyjedź aby się spotkać w realu.  🙂 Patrząc na datę kiedy obchodzisz urodziny, powinniśmy się dogadać 😀 

Tak jest obserwuj czychaj na rozpoczęcie wpadnij na ognisko .....

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedzi. Faktycznie małopolska coś marnie. Bedę śledził forum i mam nadzieje, że do zobaczenia ! (pesel mam  jaki mam ale jestem pod jarany bo znowu po 30 latach na 2-óch kółkach. Zaczynałem na CZ 350).

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że ktoś z m. Kraków, Tarnów i Nowy Sącz - ruszcie tyłek i dacie znać na forum o swoim istnieniu,  Trzeba coś stworzyć. Zaproszenie od EndriuBis przyjmuje. Życie pokaże czy się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Mam nadzieje, że ktoś z m. Kraków, Tarnów i Nowy Sącz - ruszcie tyłek i dacie znać na forum o swoim istnieniu,  Trzeba coś stworzyć. Zaproszenie od EndriuBis przyjmuje. Życie pokaże czy się spotkamy.

Elyta.. : nie przenoście nam stolycy.. 

Też mam (w miarę) blisko, by dołączyć do Waszego spotkania ze Śląską ekipą (tak☝️ to kwestia mobilizacji😁

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie !

Czy osoby będące na tym forum a zamieszkujące na terenie małopolski, spotykają się w sezonie aby przejechać wspólnie parę kilometrów (np. weekendowe wypady gdziekolwiek- bo na forum cisza). Mam nadzieje, że ktoś odpowie z mojego regionu (małopolska-Brzesko Okocim (200 metrów od browaru 🍺 między Krakowem a Tarnowem), (chyba, że arturo-bb ma rację). Temat podejmę jeszcze na wiosnę. Mam nadzieję, że na 18-ty zlot nie pojadę sam tylko w  towarzystwie. Ps. Nazir z całym szacunkiem dla ościennych województw czy małopolska nie ma zapaleńców!. A i jeszcze jedno Nowa Wieś  - jest kilka takich miejscowości, który powiat. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

Ps. Nazir z całym szacunkiem dla ościennych województw czy małopolska nie ma zapaleńców!. A i jeszcze jedno Nowa Wieś  - jest kilka takich miejscowości, który powiat. 

Nowych wsiów jak psów🤭

Zgadza się to najpopularniejsza nazwa wsi☝️

Powiat.. 🤫🤫🤫 (hanysy Ci to wytłumaczą😁)... będziński. 

Zawsze mam ubaw jak w Castoramie czy innych sklepach  pytają przy kasie: "jakie miasto?" 🤣🤣

PS

Może i są zapaleńcy w Małopolsce - ale jestem chyba za krótko i za rzadko na forum😉

Odnośnik do komentarza

2-gi luty imieniny miesiąca jest podstawa aby dokonać wpisu na forum.  Ostatni zapis 12 grudnia 2022 roku i nikt od tamtego czasu z ‘’grupy’’ małopolska  nie dał znać. Nie wierzę, że na chwilę obecną z naszego województwa nie ma nikogo na forum. W sumie nic na siłę. Pozostaje mi reprezentować ten region samemu L może ktoś kiedyś …… . Następny wpis w marcu jak pogoda pozwoli to otworze sobie sezon J. W necie znajdę ciekawe trasy i miejsca, a dopiero zaczynam, to mam dużo do nadrobienia. (oczywiście pamiętam o woj. ościennych i ich zaproszeniach)🖖.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 8.12.2022 o 16:27, arturo-bb napisał(a):

Małopolska od kilku lat ucichła 😭 A szkoda.

Szybciej pojedziesz z kimś ze Śląska lub Podkarpacia.

To cały czas aktualne.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
2 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Nie wierzę, że na chwilę obecną z naszego województwa nie ma nikogo na forum. W sumie nic na siłę. Pozostaje mi reprezentować ten region samemu L może ktoś kiedyś [...]

 

Oczywiście, że takie osoby są... i nawet czytają forum regularnie (widzimy to w logach) ale niestety, niewielu chce się dziś pisać. Bo to wymaga wysiłku, czasu i chęci. Niesamowite! Dlatego nie oglądaj się na innych i rób swoje. Wrzucaj relacje z jazd, zachęcaj innych i ciesz się chwilą w siodle :scooter:

Wiosna tuż tuż...  do zobaczenia na 18 Zlocie Maxi *Burgmania 2023* 💪

Odnośnik do komentarza

Na Was zawsze można liczyć. Chyba czeka mnie ''praca u podstaw''. Żeby mi zapału starczyło i kasy na paliwo 😀.  Do zobaczenia w czerwcu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...