Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki Burgman 650


pilot

Czy miałeś awarię skrzyni CVT  

140 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Krzysiu. Wycieczka niestety z niemiłymi przygodami :) , ale reportaż pierwsza klasa !scooter . Życzę aby to była mała pierdółka i szybkiego powrotu na !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    24

  • MARCVS

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • dr.big

    5

  • Sympatycy

A tam pierdółka. Niech wymieniają całą skrzynię na nową, zawsze będzie na rok spokój !scooter

Antoniaczek, Maja - szkoda, że tak zakończyliście wycieczkę, dobrze że nic więcej się nie stało. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Zajefajna relacja.Co tam rybki takiego przeżycia z autopomocą to sam chciałbym doświadczy.

Na samym początku doświadczeń z swoim Burgmanem też miałem identyczne objawy jednak po zgaszeniu i odczekaniu kilkunastu minut objawy zniknęły i wszystko do dziś jest w porządku.

Krzysztof bądźmy dobrej nadziei.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A tam pierdółka. Niech wymieniają całą skrzynię na nową, zawsze będzie na rok spokój :(

Antoniaczek, Maja - szkoda, że tak zakończyliście wycieczkę, dobrze że nic więcej się nie stało. :D

Z jednej strony masz rację, niech wymieniają, ale sezonu szkoda. Jak zaczną się zastanawiać i kombinowac w serwisie to i miesiąc minie.

Odnośnik do komentarza

odgrzeję trochę temat - 2004r 40tysi stuknęło i na razie spokój - wymieniona profilaktycznie ta śrubka od CVT i łożyska przód no i to wszystko tarcze bez śladów zużycia klocki ok - jedyna awaria to kilka dni temu zgasł niespodziewanie czyli prąd cały zanikł - nawet zegarek zgasł - brak połączenia między aku a bezpiecznikiem głównym - na drodze nie szukałem przyczyny tylko połączyłem kabelkiem bezpiecznik z aku i odpalił normalnie :P

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Odgrzewane kotleta. Coś temat ucichł a admin zasnął i ma bardzo głęboki sen. Trzeba trochę rozruszać towarzystwo i właścicieli królów 😁 

Czekamy na dalsze wciągające historię.

Przez lata czytania forum stało się trochę moja lekturą do poduszki.

Szkoda tylko że Mirek z Chajnówki już nie zajmuje się burgerami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...