Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki Burgman 650


pilot

Czy miałeś awarię skrzyni CVT  

140 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem za brakiem awarii, ale mam żało?nie mały przebieg - ca. 6000 km. Niestety zdrowie nie pozwala na wiele więcej w tym roku :lol: !scooter

Liczę, że będę musiał "tylko" dolewać olej :).

Tak czy siak zgadzam się z Dragonem. W tej chwili nie widzę dla siebie alternatywy. Może T-Max, gdyby nie to, że jego pakowno?ć jest dwa razy mniejsza niż ANa... Silver mi się po prostu nie podoba i nie ma żadnych bajerów....

Tak więc i tak pozostaje "największy skuter w mie?cie" - król jest tylko jeden !bicz.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    24

  • MARCVS

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    5

  • dr.big

    5

  • Klubowicze

Ja co prawda nie miałem Burgmana a nawet mi się podoba, ale nadmiar bajerów i awaryjno?ć przeczytana i z opowie?ci naprawdę NIE.

Odnośnik do komentarza
W K4 Executive zrobiłem 12 000 km i nic oprócz wymiany żarówki i olejów.

Teraz w obecnej K3 miałem akcje z CVT, plus łożyska kół, tylnia felga.

Problem jest spory, ?wiadczy o tym chociaż popyt na używane sprawne przekładnie, dostanie takowej to prawie mistrzostwo ?wiata.

Ogólnie skuter jest okej, no i ten cudny klekot na wolnych plus ?wist przy przyspieszaniu - !YES

Rudy niestety wiem cos na temat poprzedniego egzemplarz i wiem, że CVT było w naprawie. Niestety Grze?kowi co? tam nawaliło. Ja nie mogę tego zgłosić, ale to jest kolejny Burgman z t? awaria o reszcie nie wiem.

Odnośnik do komentarza
W K4 Executive zrobiłem 12 000 km i nic oprócz wymiany żarówki i olejów.

Witam, Rudy tobie nic się nie posypało bo Importer Suzuki wymienił przekładnie w swojej testówce zanim sprzedał !YES

Odnośnik do komentarza
Pilocie...

Przypuszczam, że wiem co "kombinujesz"...

Marek... Skoda zdrowia... Pierwsze co Ci odpowiedz? to to, że również nie jest napisane w ksi?żce serwiswej, że należy wymienić łożyska... One też się psuj?...

Wiesz, że trzymam za Ciebie kciuki tylko, że szkoda mi Twoich nerwów...

Dragon czy kombinuje raczej nie tylko nie zgadzam się z postępowaniem, SMP. Z tego, co mi wiadomo to Zybex przygotowuje sie do złożenia papierów w s?dzie. Ja też nie odpuszczę tego SMP, bo jak do tej pory w jaki? sposób reklamowałem Burgmana i dobrze wiesz, że robiłem wszystko, aby zwracał na siebie uwagę a ja, z kim tylko rozmawiałem zachwalałem, jaki on jest ?wietny to teraz wstyd ni przed ludĽmi, że reklamowałem to badziewie. Masz racje, że jako stylistyka i gabaryty s? plusem tego skutera, ale elementy mechaniczne i wykończenie ma wiele do życzenia. Ja też po naprawie przeze mnie skutera skoro SMP nie poczuwa się do usunięcia usterki CVT ani nie chce brać udziału w jakikolwiek sposób naprawie a wszystko zrzuca na ASO żeby to oni z własnego zarobku udzielali rabatu wy?lę im o zwrot kosztów naprawy a jak to nie pomoże przył?cze sie do Zybexa. A je?li tam mi sie nie powiedzie to uwierz mi kupię nowego, Burgmana 650 ale już nie dam nic naprawiać tylko będ? wymieniali cały pojazd i jak my?lisz ile takich pojazdów przy tych przebiegach jestem wstanie wymienić w ci?gu roku a dodatkowo dojd? i koszta transportu i rejestracji i przestoju, bo kupię go na firmę. Może nasze działanie otworzy oczka szefostwu SMP a póĽniej Suzuki Europa a może Suzuki Japonia, że nie należ w ten sposób traktować klientów. Dragon zarówno ja jak i ty mieli?my sytuacje, kiedy to mogli?my stracić życie i nie przez nasz? jak by kto? nazwał szaleńcz? jazdę, ale przez awarie skutera w trakcie jazdy. U mnie brak hamulców w sumie to zakupie skutera (wadliwy płyn hamulcowy) no i rozleciało się sie łożysko podczas wyprzedzania, co spowodowało, że zaczęło nami rzucać po całej drodze a jechałem wtedy ze Smoczyc?(droga na Burgmanie 2008). Nie wspomnę już o płycie pod kufer, która pękła na pół a skutki mogły być opłakane jak by?my tego nie zauważyli a na spadaj?cy kufer wpadłaby kolumna, która jechała za mn?. Założę się, że gdyby który? z nas straciłby życie to nikt by nawet nie sprawdzał, co było tego przyczyn? tylko by powiedziano, że to wina kieruj?cego motocyklem a SMP w ogóle nie poniosłoby konsekwencji z tego tytułu. Je?li zrealizuje swoje plany dotycz?ce toru nie wiem czy nie stworze stowarzyszenia, które będzie badało przyczyny wypadku i czy na jego przebieg nie miał wpływ pojazd, którym przemieszczał się skuterowiec lub motocyklista. Może to działanie w jaki? sposób poprawi stosunek SMP do nas użytkowników.

PS. Uważam, że należy zrobić sondy dla wszystkich najbardziej popularnych pojazdów, jakimi jeĽdzimy, aby potencjalni użytkownicy wiedzieli, jaki pojazd zakupić i jak postępować z gwarantem.

Odnośnik do komentarza

Marek.

My?lę, że ostatni? rzecz? jak? by?my sami chcieli to przepychanki między nami...

Z całego serca życzę Ci aby? przede wszystkim zrealizował swoje "torowe" marzenie.

Możesz liczyć również na moje wsparcie w dochodzeniu swoich roszczeń od SMP ale uwierz mi, prawo Polskie jest takie jakie jest i nie jest to łatwe...

Podpowiem Ci jedno... je?li chcesz z nimi "walczyć" o "wolno?ć nasz? i wasz?" to nie kupuj motocykla na firmę... Ja wiem, że VAT ale inne przepisy maj? zastosowanie w przypadku kupna na działalno?ć a inne przy zakupie na osobe prywatn?... Ten drugi przypadek jest 100% korzystniejszy w przypadku chęci dochodzenia swego przez konsumenta...

Mi w "walce" przeszkodził wariant pierwszy...

Powodzenia i pamiętaj, że duchem jestem z Tob?...

Odnośnik do komentarza
Podpowiem Ci jedno... je?li chcesz z nimi "walczyć" o "wolno?ć nasz? i wasz?" to nie kupuj motocykla na firmę... Ja wiem, że VAT ale inne przepisy maj? zastosowanie w przypadku kupna na działalno?ć a inne przy zakupie na osobe prywatn?... Ten drugi przypadek jest 100% korzystniejszy w przypadku chęci dochodzenia swego przez konsumenta...

Mi w "walce" przeszkodził wariant pierwszy...

Potwierdzam słowa Marcina. Zdecydowanie korzystniejsze s? przepisy dla osoby fizycznej dokonuj?cej zakupu niż podmiotu godpodarczego.

Z drugiej strony mimo, że Ci Marku dobrze życzę, nawet jak kupisz jako osoba fizyczna, wcale nie będzie łatwo. Za to koszty mog? być bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza

Dla konsumentów mamy niezgodno?ć towaru z umow? (24 miesi?ce, ale po 12 MY musimy udowodnić, że wada już była wcze?niej, a wadę każd? zauważon? trzeba zgłosić od razu po zauważeniu) - naprawiaj? i tak w kółko.

Dla firm jest rękojmia 1 rok - jak usterka się pojawi możemy z tytułu tejże rękojmi zaż?dać zwrotu pieniędzy lub wymiany sprzętu i tu nie maj? wyboru (nie mog? powiedzieć, że nie, bo drogo i naprawi?)...

Co prawda dla konsumentów jest UOKiK i i rzecznicy praw, którzy bardzo chętnie zwykle pomog?. Dla firm - jedynie s?d gospodarczy zostaje w razie "W" B)

Każda forma zakupu ma swoje + i -

Odnośnik do komentarza

misioooo z całym szacunkiem, wiesz że gdzie? dzwoni ale nie do końca wiesz gdzie, nie wprowadzaj ludzi w bl?d.

Edit tu do?ć przestępnie opisane s? różnice:

Jak długo trwa odpowiedzialno?ć za wady fizyczne sprzedanej rzeczy? Przedsiębiorcy zajmuj?cy się sprzedaż? rzeczy ponosz? odpowiedzialno?ć wobec kupuj?cych, je?li ujawni? się w nich wady fizyczne.

Okres, w jakim kupuj?cy mog? zgłaszać swoje roszczenia z tego tytułu jest różny w zależno?ci od tego, czy nabywc? jest inny przedsiębiorca, czy konsument.

Gdy kupuj?cym jest inny przedsiębiorca

W stosunkach między przedsiębiorcami sprzedawca odpowiada za wady sprzedanej rzeczy na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego o rękojmi (art. 556-576).

Jeżeli sprzedana rzecz ma wady, kupuj?cy może skorzystać z uprawnień z tytułu rękojmi i od umowy odst?pić albo ż?dać obniżenia ceny. Nie może jednak od umowy odst?pić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliw? na rzecz woln? od wad albo niezwłocznie wady usunie - chyba że rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana. Odst?pienie od umowy oznacza, że sprzedawca powinien zwrócić cenę, a kupuj?cy - nabyt? rzecz.

Trzeba pamiętać o tym, żeby po wykryciu wady niezwłocznie powiadomić o niej sprzedaj?cego. Niewykonanie tego obowi?zku skutkuje utrat? uprawnień z tytułu rękojmi.

Co do zasady, rękojmia trwa przez rok od dnia, w którym rzecz została wydana kupuj?cemu. Jedynie przy rękojmi za wady budynku wynosi ona trzy lata. Wynika to z art. 568 § 1 K.c.

Po upływie tych terminów uprawnienia z tytułu rękojmi wygasaj?, chyba że sprzedawca wadę podstępnie zataił. Ma to doniosłe konsekwencje praktyczne. Otóż przeważa pogl?d, że w przypadku ż?dania obniżenia ceny, dostarczenia rzeczy wolnych od wad lub usunięcia wad nie wystarczy zgłoszenie takiego ż?dania sprzedaj?cemu przed upływem roku od wydania rzeczy. W tym terminie należy też wyst?pić przeciw niemu na drogę s?dow?. Tak uznał m.in. S?d Najwyższy w uchwale z dnia 5 sierpnia 2002 r., sygn. akt III CZP 39/2002.

Natomiast zarzut z tytułu rękojmi może być podniesiony także po upływie powyższych terminów, pod warunkiem jednak, że przed ich upływem kupuj?cy zawiadomił sprzedawcę o wadzie. Co to oznacza?

Załóżmy, że przed upływem roku od wydania rzeczy kupuj?cy zawiadomił sprzedaj?cego o wadzie i zaż?dał obniżenia ceny. Nie wyst?pił jednak na drogę s?dow?. Już po upływie roku sprzedaj?cy pozwał kupuj?cego o zapłatę, bo ten za kupion? rzecz nie zapłacił mu całej kwoty, zasłaniaj?c się stwierdzonymi w niej wadami. W procesie o zapłatę kupuj?cy będzie mógł bronić się podnosz?c zarzuty z tytułu rękojmi - wskazuj?c, że rzecz miała wady i że w zwi?zku z tym ż?dał obniżenia jej ceny.

Strony mog? odpowiedzialno?ć z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wył?czyć (art. 558 K.c.). Dotyczy to także okresu trwania rękojmi. Przewidziany w art. 568 K.c. termin wyga?nięcia uprawnień z tytułu rękojmi może być przedłużony umow? stron - uznał S?d Najwyższy w wyroku z dnia 5 sierpnia 2005 r., sygn. akt II CK 28/2005.

Gdy kupuj?cym jest konsument

Inaczej wygl?da kwestia odpowiedzialno?ci za wady, gdy przedsiębiorca sprzedał rzecz konsumentowi - osobie fizycznej kupuj?cej j? w celach niezwi?zanych z prowadzon? działalno?ci? gospodarcz? lub zawodow?. W takich przypadkach nie stosuje się przepisów Kodeksu cywilnego o rękojmi za wady fizyczne rzeczy. Zastosowanie znajdzie natomiast ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Ustawa zamiast pojęciem "odpowiedzialno?ci za wady fizyczne rzeczy" posługuje się pojęciem "niezgodno?ci towaru z umow?".

Uprawnienia konsumenta, który stwierdzi niezgodno?ć towaru z umow? s? następuj?ce. Może on ż?dać nieodpłatnej naprawy albo wymiany towaru na nowy, chyba że naprawa albo wymiana s? niemożliwe lub wymagaj? nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierno?ci kosztów uwzględnia się warto?ć towaru oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodno?ci, a także bierze się pod uwagę niedogodno?ci, na jakie naraziłby kupuj?cego inny sposób zaspokojenia jego ż?dań.

Jeżeli kupuj?cy z powyższych przyczyn nie może ż?dać naprawy ani wymiany, albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zado?ć takiemu ż?daniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupuj?cego na znaczne niedogodno?ci, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odst?pić od umowy. Od umowy nie można odst?pić, jeżeli niezgodno?ć jest nieistotna.

Kupuj?cy ma dwa miesi?ce na zawiadomienie sprzedaj?cego o stwierdzonych wadach. Je?li tego w tym terminie nie zrobi, to traci swoje uprawnienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.

Odpowiedzialno?ć sprzedaj?cego wobec konsumenta trwa dłużej niż odpowiedzialno?ć wobec innego przedsiębiorcy. Sprzedawca odpowiada bowiem za niezgodno?ć towaru konsumpcyjnego z umow? w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupuj?cemu (art. 10 ust. 1 powołanej ustawy). Natomiast przez pierwsze sze?ć miesięcy od wydania rzeczy w przypadku stwierdzenia wad domniemuje się, że istniały one w chwili wydania. Oznacza to, że w takim przypadku w razie sporu to przedsiębiorca będzie musiał wykazać, że rzecz nie była wadliwa, lecz np. konsument j? uszkodził.

Podstawa prawna:

ustawa z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej? (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.),

ustawa z dnia 23.04.1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.).

Odnośnik do komentarza

Abach spox. Waln?łem się z terminem domniemania, że wada już była. Reszta tak jak opisałem. Z do?wiadczenia praktycznego - rękojmia działa inaczej, bo sprzedawca po stwierdzeniu istnienia usterki/wady (ekspertyza) wykonuje ż?danie firmy, która zakupiła sprzęt (wymiana/zwrot $/naprawa).

Przy indywidualnym zawsze koszty zerwani umowy k-s b?dĽ wymiany s? nadmierne B) Wyj?tek - sprzedawca nie jest w stanie usun?ć wady (zdarza się rzadko).

Należy jeszcze zwrócić uwagę na definicję słowa niezwłocznie. niby jasne, a jednak... W my?l KC i innych przepisów niezwłocznie = bez zbędnej zwłoki. Czyli "za 3 miesi?ce, bo musi dojechać z Chin" i sprzedawca jest kryty - jest to ów niezwłocznie...

Kilka lat temu i dla indywidualnych była też rękojmia, a nie niezgodno?ć towaru z umow?. Dokładnie tak to działało jak obecnie dla firm - i sam kilkukrotnie WYMIENIAŁEM na nowy, inny sprzęt różny z tytułu tejże rękojmi - szedł na ekspertyzę, stwierdzano, że usterka jest i zgodnie z ż?daniem moim wymieniano na inny model (za dopłat?/zwrotem różnicy w cenie).

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i rady, ale wła?nie oto w tym wszystkim chodzie żeby jeden drugiemu doradził i pomógł. Jak na razie w tym temacie chodzi o usterki w Burgmanach 650 wiec proszę jeszcze, kto ma jakie? uwagi, co do swoich pojazdów niech to napisze to pomoże innym w wyborze skutera oraz w walce z gwarantem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może w pierwszym po?cie wyszczególnić usterki dręcz?ce B650 i podać koszt naprawy.

Nie wszyscy wiedz? ile kosztuje naprawa CVT B)

Odnośnik do komentarza
A może w pierwszym po?cie wyszczególnić usterki dręcz?ce B650 i podać koszt naprawy.

Nie wszyscy wiedz? ile kosztuje naprawa CVT B)

Orzeszku ja juztam je napisałem ale pomysł dobry więc jak zbierzemy takie dane to je tam umieszczę.

Odnośnik do komentarza

Tak patrz?c na wasze usterki, to dochodzę do wniosku, że sypi? się głównie sprzęty krajowe. Chyba, że się mylę... B)

btw ja jeżdżę anglikiem....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam teraz przejechane 21000 km.kupiłem jak miał 11000 km.Do teraz miałem tylko dwie usterki,łożysko tylnego koła przy 20000 km.łożyska przedniego koła wymieniłem profilaktycznie-były w dobrym stanie,po za tym nic prócz plastiku pod tyln? lamp?, który nagminnie wypadał z zaczepu,usterki usuwałem sam.Dodam jeszcze że skutera kupiłem z Luksemburga i jestem z mojego egzemplarza zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Orzeszku ja juztam je napisałem ale pomysł dobry więc jak zbierzemy takie dane to je tam umieszczę.

Zgadza się, napisałe?, ale może warto zrobić listę większej ilo?ci B650. Lista na stronie głównej nie jest już niestety aktualna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dot?d nic sie nie dzieje prawie 8tys.

Może to wszystko ma jaki? zwi?zek ze stylem jazdy. Ja np.: nie mam w zwyczaju jeżdżenia systemem 0-1. Czasem mnie najdzie na jaki? przejazd do licznikowego 170-180 ale nigdy nie żyłowałem go non stop.

Łożyska przy dużych przebiegach to raczej nie usterka, ale konieczno?ć wymiany zwłaszcza przy obecnym stanie naszych dróg.

Jedyna wada to ciemny plastik przy szybie, co jaki? czas obluzowuje sie i odstaje i na to nic nie można poradzić, ale w niczym to nie przeszkadza. I to we wszystkich burgmanach bez znaczenia, który model tylko mało kto to zauważa !scooter

to tylko moje zdanie nikt nie musi sie zgadzać ze mn?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie chciałem się wcinać w temat. Nurtuje mnie sprawa łożysk kół B650.

@Jordan, to nie usterka ??? A co ??? Stan dróg ??? Kpisz sobie, albo chcesz w jaki? sposób usprawiedliwić bł?d konstrukcyjny łożyskowania kół Burgmanów 650. Mój Tmax ma przejechane 76tys. po naszych drogach i łożyska kół s? poza wszelk? kontrol? serwisow?. Łożyskowanie kół i uszczelnienie w skuterach Suzuki Burgman 650 jest do d...y. !scooter Kropka.

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że Worlan ma rację. Dziwne jest to, że awarie w AN 650 s? powtarzalne a zwłaszcza łożyska, plastiki, CVT, a wszystko tylko jest uzależnione od przebiegu. Bo patrz?c na to, że przeciętny motocyklista robi 10 tys. km w roku to usterka CVT w moim Burgmanie powinna być za 4 lata, ale suzuki nie wzięło pod uwagę ze tyle kilometrów mogę zrobić w 2 lata. Tak ja słyszę i sam odczułem to na własnej skórze SMP ma nas w D... bo ja juz czekam 2 m-c na odpowiedz w sprawie mojej CVT od pana R z SMP i z tego, co wiem już jej nie otrzymam a inf. o sprawie dotarła do mnie całkiem w inny sposób. Wiec opis usterek w naszych 200 będzie wykładnikiem dla innych i przestroga jak nie załatwiać spraw gwarancyjnych. A tak mi teraz przyszło do głowy, że żałuje tego dnia, kiedy sprawdzałem CVT, że się nie uparłem na pozostawienie w ASO 200 i nie kazałem wyci?gn?ć, CVT ale jedn? z metod SMP jest jeĽdzić aż padnie no i niestety mi padła 2 m-c po gwarancji i to już SMP nie interesuje. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz, ale j? opiszę po naprawie Smokowozu, bo jak się dowiedziałem SMP już dostarczyło czę?ci do CVT no, bo ja za nie płacę i to SMP bardzo lubi.

PS. Ponawiam pro?bę o stworzenie podobnych tematów co do innych marek i modeli skuterów .

Odnośnik do komentarza
Burgman 650 jest do d...y.  !scooter Kropka.

Tak tak narzekaj? najwięcej ci którzy Burgmana nie mieli i nie maj?. :o:o:D

Łożyska kół które Suzuki montuje fabrycznie do AN650 to „kicha” (jedno stronnie kryte z osłonk? metalow? z małymi otworkami). Jak długo może się kręcić łożysko bez smarowania?

Tylko się cieszyć że tylko Suzuki produkuje awaryjne skutery a inne skutery s? super.

Jestem bardzo ciekaw? Jak długo wytrzymał by T max , Majesty lub Silver Wing przekazany na test roczny Dragonowi i Pilotowi.( zapewne było by co czytać).

Odnośnik do komentarza
Burgman 650 jest do d...y.  :o Kropka.

Tak tak narzekaj? najwięcej ci którzy Burgmana nie mieli i nie maj?. :o:D:P

Łożyska kół które Suzuki montuje fabrycznie do AN650 to „kicha” (jedno stronnie kryte z osłonk? metalow? z małymi otworkami). Jak długo może się kręcić łożysko bez smarowania?

Tylko się cieszyć że tylko Suzuki produkuje awaryjne skutery a inne skutery s? super.

Jestem bardzo ciekaw? Jak długo wytrzymał by T max , Majesty lub Silver Wing przekazany na test roczny Dragonowi i Pilotowi.( zapewne było by co czytać).

My?lę sobie, że Mareczek "dotkn?ł" sedna problemu...

Mało tego, to mam dziwne przeczucie, że Mareczek ma również rację w tym, że było by co czytac...

EDIT:

Mareczek... ale dlaczego akurat mi???

!scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

@Mareczek, jeżeli już co? cytujesz, to nie wyrywaj pojedyńczych słów z kontekstu, bo to trochę nie fajne :D . Napisałem, że łożyskowanie kół i smarowanie w skuterach Suzuki Burgman 650 jest do d..y. Chyba widać różnicę. !scooter Sam to zreszt? potwierdziłe?. I żeby to zauważyć, że łożyskowanie kół jest spiepszone, nie trzeba być użytkownikiem Burgmana, wystarczy czytać forum.

Nie zgadzam się również z Twoj? teori?, że awaryjno?ć skutera zależy od tego, kto nim jeĽdzi. I nie napisałem tego posta, bo jestem fanem Yamahy, a Burmana nie lubię. Zawsze chciałem i chcę mieć B650. Ten skuter bardzo mi się podoba. Nie mam odwagi kupić używanego, bo wiadomo czemu. Jeżeli, to tylko nowy na gwarancji, a po okresie gwarancyjnym, chociaż byłby w super stanie zmienić na inny model. :o Tylko z t? gwarancj?, też jest nie do końca w porz?dku. Dlatego my?li moje kieruj? się ku mniej awaryjnej marce.

Odnośnik do komentarza

Panowie szkoda zdrowia tracić na co? , co jest oczywiste. Ja pozbyłem się burgera 2 miesi?ce temu i na co bym nie wsiadł , to nic mi nie pasuje . Jezdziłem 650tk?5 sezonów i je?li bym wiedzial , że CVT nie zrobi mi psikusa była by następna 650tka .A tak pozostaje czekać na .....? :D

Odnośnik do komentarza
Panowie szkoda zdrowia tracić na co? , co jest oczywiste. Ja pozbyłem się burgera 2 miesi?ce temu i  na co bym nie wsiadł , to nic mi nie pasuje . Jezdziłem 650tk?5 sezonów i je?li bym wiedzial , że CVT nie zrobi mi psikusa była by następna 650tka .A tak pozostaje czekać na .....? :D

Brzoza... napisz jeszcze jaki miałe? przebieg w ci?gu tych pięciu sezonów...????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...