Skocz do zawartości
Forum Burgmania

lipiec 2009


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    21

  • upiór

    16

  • michu

    14

  • siemik

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Nie?miało zapytam, czy w najbliższy weekend w Stegnie będ? jakie? kolejne go?cinne występy? !piwko

Chyba najwyższy czas złożyć wizytację Prezesowi Stegny vel Don Corleone... tym bardziej jak czytam o jakim? regionalnym przejęciu władzy, finglach i innych !OKK !V

No i Tomas doigrał się , Ojciec Dyrektor wpadnie na inspekcję !piwko !piwko , oj będzie się działo , nie żeby :lol: , ale gor?c jaka? w Stegnie .

W zeszłym roku byłem w go?cinie u prezesa , przyjechałem jeszcze przed ?niadaniem , a już przed północ? poszli?my grzecznie spać !V , tak duszno jako? było !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zeszłym roku byłem w go?cinie u prezesa , przyjechałem jeszcze przed ?niadaniem , a już przed północ? poszli?my grzecznie spać !OKK  , tak duszno jako? było :lol:

Twardy jeste?. !piwko Te słońce nad morzem jest tak gor?ce że bierze mnie już po kilku godzinkach !piwko a na drugi dzień jako? mało pamiętam !OKK Dobrze że woda jest blisko i można główkę zmoczyć !piwko

Odnośnik do komentarza
Nie?miało zapytam, czy w najbliższy weekend w Stegnie będ? jakie? kolejne go?cinne występy?  !OKK

Chyba najwyższy czas złożyć wizytację Prezesowi Stegny vel Don Corleone... tym bardziej jak czytam o jakim? regionalnym przejęciu władzy, finglach i innych  ;)  :D

No i Tomas doigrał się , Ojciec Dyrektor wpadnie na inspekcję !OKK !piwko , oj będzie się działo , nie żeby ;) , ale gor?c jaka? w Stegnie .

Z tego co wiem to Ojciec Dyrektor przyjeżdża z rutynow? kontrola i pyta o występy w Stegnie (co by się nie nudzić) !V !V :lol: !piwko !piwko whist

Odnośnik do komentarza
Tomku trzeba będzie złożyć Ci wizytę w większym gronie. :)

starogardzka.gif Bardzo dobry pomysł. !OKK !OKK :lol:

Większe grono więcej starogardzkiej a prezes j? bardzo lubi „smakosz”

PS. Bardzo ?mieszne. :):):D:D;)

Odnośnik do komentarza

Ale duchota :lol: .

Tomek jako prezes mam nadzieję że Ojca Dyrektora powitasz w Stegnie godnie .

Ten z pod ma jakie? plany czy co? :lol: .

Odnośnik do komentarza
Ale duchota :lol: .

Tomek jako prezes mam nadzieję że Ojca Dyrektora powitasz w Stegnie godnie .

Ten z pod ma jakie? plany czy co? :) .

Prawdę powiadasz kolego :( brzydzimy się tylko od czasu do czasu trzeba tak dla zdrowotno?ci :lol::)

Witek znasz mnie ja jestem otwarty na różne propozycje :D:D

Mariusza przyjmę jak człowiek chlebem i w ……….. :( Jako? to było, ale będziesz Pan zadowolony :):)

Odnośnik do komentarza

No dobra wła?nie wróciłem z lansowania się po Grudzi?dzu :lol: !placz

Powiem wam, że ?migałem sobie całe 40 km h :lol:

Lustrowałem i co widziałem !YES dziewczyny mdlały na widok mego sprzętu !piwko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekaw jestem , czy ocuciłe? te niewiasty lub zaproponowałe? przejażdżkę dla ochłonięcia !piwko !YES :lol:

Odnośnik do komentarza

Musowo jakie? chłodny napój podać !YES .

No Tomek to jestem spokojny w temacie odwiedzin Ojca Dyrektora , ja niestety praca , sam jestem i latam jak poparzony , a jeszcze ten upał i duchota .

Ale czas płynie kto wie co nam los jeszcze pokaże !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak tak to ja jutro jade do Grudzi?dza się lansować muszę to zobaczyć bo co? nie wierzę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
  dziewczyny mdlały na widok mego sprzętu !scooter  !scooter

!scooter Hi.Hi.Hi.Czyżby? ujeżdżał :rolleyes: córeczki !scooter

Odnośnik do komentarza
No dobra wła?nie wróciłem z lansowania się po Grudzi?dzu  :rolleyes:  :lol:

Powiem wam, że ?migałem sobie całe 40 km h :lol:

Lustrowałem i co widziałem !scooter  dziewczyny mdlały na widok mego sprzętu ! OKK  !scooter

Potwierdzam. Ja dzisiaj też lansowałem się :D po Grudzi?du i dziewczyny naprawdę mdlały - ale chyba od słońca, a nie od sprzętu ( chociaż Tomek ma dwa cylindry, a ja jeden)? !OKK !scooter

Chociaż dzięki słońcu miło było popatrzec na roznegliżowane dziewczyny. !scooter

Szkoda tylko, że podczas lansowania nie wpadli?my z Prezesem na siebie.

We dwóch - większa ilo?c omdlałych dziewczyn. :P:P

Odnośnik do komentarza
Jak tak to ja jutro jade do Grudzi?dza się lansować muszę to zobaczyć bo co? nie wierzę  :rolleyes:

Fundi jak pojedziesz do Grudzi?dza się lansować to możesz się spodziewać że w domu z psem będziesz walczył o wycieraczkę lub Żonka co? Tobie urwie. !OKK !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
Jak tak to ja jutro jade do Grudzi?dza się lansować muszę to zobaczyć bo co? nie wierzę  !happybth

Fundi jak pojedziesz do Grudzi?dza się lansować to możesz się spodziewać że w domu z psem będziesz walczył o wycieraczkę lub Żonka co? Tobie urwie. ;):D:D:D:D

Prawda i fakt Włodek uważaj na klejnoty rodzinne :lol: Mareczek a co do wycieraczki to nie wiem czy Fundi wygra jego pies to Słoń !happybth !tut

Włodek mi nie wierzysz, :D że dziewczyny mdlej? :D czytaj, co pisze Burgerman !happybth

Odnośnik do komentarza
Wyszła koledze działeczka i taczka !tut .

Ale co sezon to sezon !happybth , zdrowie przedewszystkim .

Pozdrawiam i wracaj do zdrowia !happybth .

Nie jest Ľle.Dohtory powiedzieli ze wstawili jak?? "siatkę-łatkę" i za tydzień moge wsi??ć rekreacyjnie na skuta i quada :D z zastrzeżeniem zeby sie nie szarpać ze stawianiem na centralny podnóżek.Na szczescie "kosa" jest :lol: a tzn że bedę żyl !happybth

Odnośnik do komentarza
(...)Mariusza przyjmę jak człowiek chlebem i (...)

Don Corleone, eee, jak to tylko Mariusza? A inni to co, eee? Cazzo! Ma che modi sono questi? eee?

Odnośnik do komentarza

Don Corleone, eee, jak to tylko Mariusza? A inni to co, eee? Cazzo! Ma che modi sono questi? eee?

Robercie czy to znaczy, że dałe? się przekonać !OKK !OKK !wchair !piwko

Bardzo mnie to cieszy !w00t czekamy :angry: jutro będę w Stegnie o 15 + - !piwko

Odnośnik do komentarza

Tomciu, ktos musi w koncu sprawdzic temperature wody w Zatoce !wchair ... No to bede sie staral, zeby mi sie zachcialo spakowac i po pobycie w Szczecinie zachcialo ruszyc dalej !piwko ... Jutro w Szczecinie bede wiedzial wiecej (co, kiedy i jak) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Normalnie szykuje się biba po włosku w Stegnie , mewy gadaj? że Tomas stawia !wchair , prezes pełn? gęb? !w00t , szkoda że muszę pracować w ten weekend , przyjechałbym popatrzeć , bo przecież !piwko się brzydzę !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...