Skocz do zawartości
Forum Burgmania

lipiec 2009


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    21

  • upiór

    16

  • michu

    14

  • siemik

    13

Top użytkownicy w tym temacie

di8hg01q.gif Ja również znalazłem urlopowicza w Stegnie :lol:;):)

takiemu to dobrze

niektórzy maja "szczescie" na lekarzy i operacje ;)

Odnośnik do komentarza

A ja cały czas zastanawiam sie dlaczego w Grudzi?dzu nic sie nie dzieje a prezes Tomek przeniósł swój fotel do Stegny . A jedyny !scooter jaki pomyka po mie?cie to mój

Odnośnik do komentarza
A ja cały czas zastanawiam sie dlaczego w Grudzi?dzu nic sie nie dzieje a prezes Tomek przeniósł swój fotel  do Stegny . A jedyny  !V jaki pomyka po mie?cie to mój

W pi?tek też będę ?migał po Grudzi?dzu whist

;)

Odnośnik do komentarza
A ja cały czas zastanawiam sie dlaczego w Grudzi?dzu nic sie nie dzieje a prezes Tomek przeniósł swój fotel do Stegny . A jedyny :D jaki pomyka po mie?cie to mój

Witam widzę, że muszę wrócić !vampire do Grudzi?dza, bo wam bardzo brakuje Tomeczka ;)

Odnośnik do komentarza
No to bardzo miło  :D  szkoda że w piatek mie nie bedzie bo bym?my kolegę z Malborka godnie przywitali w naszym mie?cie  !holiday

Dzięki za dobre chęci. !OKK !OK My?lę, że nic straconego, ponieważ ?rednio co dwa tygodnie ?migam ;) przez Grudzi?dz i po Grudzi?dzu.

Pozdawiam

!zorro

Odnośnik do komentarza
Dzięki za dobre chęci.  My?lę, że nic straconego, ponieważ ?rednio co dwa tygodnie ?migam  przez Grudzi?dz i po Grudzi?dzu.

No to jeste?my umuwieni nastepnym razem jak bedziesz w G-dz to spijemy dobr? kawe. Jak nasz prezes wróci z Krynicy to uzgodnie z nim t? kwestie !piwko

Odnośnik do komentarza
w  G-dz to spijemy dobr? kawe. Jak nasz prezes wróci z Krynicy to uzgodnie z nim t? kwestie  whist

Hi – hi !piwko !YES ;) prezes nie pije kawy. :D

Odnośnik do komentarza

!happybth oyoooyo kolego musimy zrobic jakie? spotkanie i polansować sie troche !happybth !happybth po G-dz umili nam to czas do powrotu prezesa

Odnośnik do komentarza

komu fajnie jest to jest.

Mnie lekarz praktycznie sezon 2009 zakonczyl.Operacja na przepukline i na pocz?tek 30 dni L4 z zakazem obci?zen :o

Odnośnik do komentarza

Wyszła koledze działeczka i taczka :) .

Ale co sezon to sezon !w00t , zdrowie przedewszystkim .

Pozdrawiam i wracaj do zdrowia :o .

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Tomu? dzięki za mile spędzony czas w Stegnie .......,żeby nie było. Chodzi mi o kapiel w morzu ,ale nie...wódki , nie , nie :huh::o:D

Szacun !w00t

Odnośnik do komentarza
Witajcie

Tomu? dzięki za mile spędzony czas w Stegnie .......,żeby nie było. Chodzi mi o kapiel w morzu ,ale nie...wódki , nie , nie :P:D;)

Szacun :o

O co chodzi, jaka wódka :P

Znasz Mnie, że wódk? i pijakami się brzydzę :o:D

Oczywi?cie dziękuję wszystkim, :D co w tym urlopie nas odwiedzili w Stegnie. ;)

Szkoda, że do następnego urlopu !w00t aż 3 tygodnie postaram się tam wypocz?ć ;):huh::D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...