Skocz do zawartości
Forum Burgmania

lipiec 2009


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    21

  • upiór

    16

  • michu

    14

  • siemik

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Do wiadomo?ci !OKK od dzisiejszego dnia jestem dostępny w domu, :huh: ale tylko od poniedziałku do pi?tku !OKK

Michał okulary się znalazły :D s? do odbioru :o

Odnośnik do komentarza

Dzis nareszcie miałem z kim polansować sie po naszym mie?cie spotkałem sie z nowym koleg? .. OJOOJO tak go zw? skuter Xciting 500 i to nie byle jaki bo klubowy tylko zapomiałem kogo ...z Warszawki to pamietam ,miło było dzieki kolego za :D Ale naj było to ze on mieszka jedn? przecznice dałej a trzeba było forum żeby sie spotkać :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czasami najciemniej pod latarni? tak już jest

Tomcio to jaka? propozycja czy co?? !OKK :angry:

Odnośnik do komentarza

Internetowi i jego zasięgowi niech będzie chwała !!! Dzięki niemu mogłem spotkać kolegę, który mieszka w prostej - jakie? 200 metrów. Dzi? mnie czas troszkę gonił. Odbierałem rodzinkę z wakacji. No, ale już mamy kontakt. !OKK

Odnośnik do komentarza

No tak znowu do pracy , nie żeby mi się tam chciało !OKK .

Czas płynie a koledzy też chcieli by chociaż na parę dni jechać :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Co takie smutne minki macie.Lato jeszcze się nie skończyło a do pracy,no cóż zawsze kiedy? kończy się przyjemno?ć i trzeba wrócić do codziennej rzeczywisto?ci. !OKK

Odnośnik do komentarza

Siemka

Tomek , po tak wspaniałym przyjęciu mnie w Stegnie na pewno po okulary wpadnę .A może znowu się wyk?piemy w morzu........ !OKK bo gor?cz taka niesamowita

Kilka fotek

Stegna

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomas - prawdziwie prezesowski kapelusz "a'la Wilkowyje " !OKK :D , a Michu mafioso z pomorza przyjmowany na audiencji u prezesa :angry:

Odnośnik do komentarza
Tomas - prawdziwie prezesowski kapelusz "a'la Wilkowyje " !piwko ;) , a Michu mafioso z pomorza przyjmowany na audiencji u prezesa !OK

Bardzo to miłe :P jak podobaj? się moje kapelusze :P Michale to fakt, że wygl?dasz w nim !YES :P:P:blink:

Robson powiedz sam, że ten mój kapelusz to BAJKA !V wszystkim się podoba tylko nie Marzenie :(

Powiem tak nawet chłopakom od Michała się podobał :P jak spytałem czy pójd? w nim na plaże za 100zł bez wahania odpowiedzieli zgodnie TAK

:P

Odnośnik do komentarza

,,Siemik,, szkoda że widzieli?my się tylko przez chwile w Malborku ale może następnym razem :blink: pozdrowienia dla żony !piwko ja już po wakacjach ;)

Odnośnik do komentarza

Kapelusik pierwsza klasa !piwko .

Ciekawe czy tego ;) wam starczyło :P:P .

Michale mam nadzieję że dałe? prezesowi radę !YES .

Fotki , szacun :P:blink: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
,,Siemik,, szkoda że widzieli?my się tylko przez chwile w Malborku ale może następnym razem !YES  pozdrowienia dla żony :blink:  ja już po wakacjach ;)

Też żałuję :P ale co się odwlecze to nie uciecze.Pozdrawiam rodzinkę i do zobaczenia. !V :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie?miało zapytam, czy w najbliższy weekend w Stegnie będ? jakie? kolejne go?cinne występy? !V

Chyba najwyższy czas złożyć wizytację Prezesowi Stegny vel Don Corleone... tym bardziej jak czytam o jakim? regionalnym przejęciu władzy, finglach i innych !YES :blink:

Odnośnik do komentarza
Nie?miało zapytam, czy w najbliższy weekend w Stegnie będ? jakie? kolejne go?cinne występy?  B)

Chyba najwyższy czas złożyć wizytację Prezesowi Stegny vel Don Corleone... tym bardziej jak czytam o jakim? regionalnym przejęciu władzy, finglach i innych  whist  ;)

Mariusz oczywi?cie, że cos zrobimy :D;)

Co do fingla to pestka :lol: zobacz mój nowy kapelusz B) to jest dopiero Szacun ;)

Krzy? -68 spokojnie !YES dam radę mam dobrych nauczycieli !V z 3miast B)

Odnośnik do komentarza
Kapelusik pierwsza klasa  !OKK .

Ciekawe czy tego  !piwko wam starczyło  :lol:  whist .

Michale mam nadzieję że dałe? prezesowi radę  !OKK .

Fotki , szacun  !V  ;) .

Upiorku

Powiem krótko Prezesowi nie jest łatwo kroku dotrzymać :D !piwko

A ja cały czas się uczę !piwko !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie?miało zapytam, czy w najbliższy weekend w Stegnie będ? jakie? kolejne go?cinne występy?  :lol:

Nie zbadane s? losy ludzkie. !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...