Skocz do zawartości
Forum Burgmania

lipiec 2009


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Taki to ma dobrze, smarzy się w słońcu i :lol: . A w kotlinie J.G. "Deszcz gubi ten kraj."

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy jeżdż? :) oraz ;) i :o SIDNEYA.

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    21

  • upiór

    16

  • michu

    14

  • siemik

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :) .

Wła?nie dokładnie miałem to na my?li :) .

Szkoda że ta Stegna nie jest dziesięć km od Kowalewa .

Tylko kto by dał Ci radę

:) !winkiss :):( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja nie narzekam,godzinka słońca,30?ci min.ulewy i tak przez cały dzień,i tak jest rewelka !winkiss bo temperatura 22 stopnie w plusie.Chyba że drink mnie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
A ja nie narzekam,godzinka słońca,30?ci min.ulewy i tak przez cały dzień,i tak jest rewelka :) bo temperatura 22 stopnie w plusie.Chyba że drink mnie trzyma :)

Dzisiaj w Lubawie złapała mnie :( hiper ulewa my?lałem, że mnie zmyje z asfaltu :( . 5 kilometrów dalej było sucho jak na pustyni i +28 stopni.

Jak zmokłem, tak momentalnie wyschłem - chyba, że to ten :) drink tak mnie trzyma :)

!winkiss

Odnośnik do komentarza
chyba, że to ten !OK drink tak mnie trzyma !w00t

!OK

;) Czy na tym forum wszyscy pisz? o jednym !piwko !piwko a ja biedak jak to czytam to zaraz mam ochotę :D:)

Zobaczycie, że jestem silny !YES i wytrzymam do pi?tku whist

Odnośnik do komentarza

Zobaczycie, że jestem silny !OK  i wytrzymam do pi?tku  !OK

IMG_0485.JPG Tomcio w stałej gotowo?ci czeka na kolejny pi?tek ??? !piwko !piwko !w00t !YES :)

Odnośnik do komentarza

Jakie piekne ptaszki siedza w koronach drzew w tej Stegnie !OK . Poogladamy? No jasne !OK ...

Chociaz godzina 12:01 wskazywalaby raczej na granie hejnalu !piwko ...

Zamieszczam na wyrazna prosbe zainteresowanych.

img10311.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale chlory... !OK

Aaa... dzisiaj dzwonił Kefir i przypominał o sierpniowej Tratwie... Tam to dopiero będ? hejnały !OK

Odnośnik do komentarza
Jakie piekne ptaszki siedza w koronach drzew w tej Stegnie !w00t . Poogladamy? No jasne !YES ...

Chociaz godzina 12:01 wskazywalaby raczej na granie hejnalu :) ...

Zamieszczam na wyrazna prosbe zainteresowanych.

img10311.jpg

Ale pięknie graj? !OK !OK !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Ale pięknie graj? :););)whist

Człowiek ma talent do muzyki !OK

To wszystko, co widać !piwko to nie jest to, !piwko co my?licie my przy ustach mamy ustniki do tr?bki :D

Trenujemy, bo w Grudzi?dzu szukaj? trębaczy :D by zagrać hejnał na wieży Ratuszowej !OK

Zobaczycie, jaka kasa z tego będzie :o tak, że wszyscy trenujcie !w00t !YES

Odnośnik do komentarza

Witam :) .

Tomek Ty chyba szam nie wież , że to można podci?gn?ć pod disco polo !piwko !piwko .

Ja osobi?cie potańczyłem we wtorek !OK !OK . Oj na tym koncercie wypadłem bladziutko !YES !w00t .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ważne że pomorskie i kujawskopomorskie potrafi? zgrać się tak aby orkiestra miała najlepszych solistów. !OK

Odnośnik do komentarza
Ważne że pomorskie i kujawskopomorskie potrafi? zgrać się tak aby orkiestra miała najlepszych solistów. whist

OdpowiedĽ jest prosta - trening , trening ,trening i jeszcze raz trening whist;);) !scooter

Odnośnik do komentarza

Wygl?da mi na to że Stegna zostanie zagłębiem napoi w szklanych naczyniach .

Bo duchota taka że nie wiem ;):lol: . whist !placz1 .

Prezesa mamy to i o fabrykę nie trudno .

P.S

Wszak człek to zacny i zacnej postury a i trunki zacne spożywa przy takich czy innych biesiadach ;);) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Wczoraj odwiedziłem urlopowicza w Stegnie.Fajnie tam maj?.Mog? sobie odpocz?ć od trudów pracy codziennej,nie my?leć o niczym,tylko spacerować po plaży w blasku zachodz?cego słońca w towarzystwie żonki i córki,wdychać powietrze morskie i rozkoszować się przepiękn? jak na tę porę roku pogod?.

Odnośnik do komentarza

Odpoczywać :lol::D .

Widzę prezesa !happybth ;) .

Jak znam Tomka to On nigdy nie odmawia ;) , a pijakami się brzydzi ;) .

To fakt że temat Stegny i okolic , nic tylko odpoczywać . !happybth :lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka.Wczoraj odwiedziłem urlopowicza w Stegnie.Fajnie tam maj?.Mog? sobie odpocz?ć od trudów pracy codziennej,nie my?leć o niczym,tylko spacerować po plaży w blasku zachodz?cego słońca w towarzystwie żonki i córki,wdychać powietrze morskie i rozkoszować się przepiękn? jak na tę porę roku pogod?.

Po prostu sielanka !happybth !happybth :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka.Wczoraj odwiedziłem urlopowicza w Stegnie.Fajnie tam maj?.Mog? sobie odpocz?ć od trudów pracy codziennej,nie my?leć o niczym,tylko spacerować po plaży w blasku zachodz?cego słońca w towarzystwie żonki i córki,wdychać powietrze morskie i rozkoszować się przepiękn? jak na tę porę roku pogod?.

Widze, że kolega chciałby się wkręcić na stałe do Stegny.Ciekawe komu chce się przypodobać??

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj przejeżdżałam przez Stegnę do Krynicy Morskiej

ale czasu na szukanie Tomka nie starczyło ... niestety nie byłam na 2oo

ale też było fajnie ...wybieram sie w te okolice 25 lipca

pozdrowionka !OKK

Odnośnik do komentarza
Ja wczoraj przejeżdżałam przez Stegnę do Krynicy Morskiej

ale czasu na szukanie Tomka nie starczyło ...

Tomka zawsze znajdziesz tam !OKK gdzie polewaj? :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...