Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Cały czas pracuję nad materiałem zlotowym. Mogę zdradzić r?bek tajemnicy, że niebawem będzie dostępne pewne dvd...    <_<  :lol:  :lol:

;) Już dzi? się piszę na to DVD

Też bym chętnie wszedł w posiadanie takowego DVD.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

  • Klubowicze

My?lę że jak będzie gotowy materiał to Cappo stworzy w?tek na którym zrobi się lista chętnych więc nie ma co narazie o tym pisać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również jestem bardzo zadowolony ze spotkania.Zlot rewelacja, organizacja i organizatorzy whist Mogę tylko dodać od siebie że jedzenie rewelka,kto? napisał o jakiej? rybce czy czym? tam,ja jako? nie mogę sobie nic przypomnieć negatywnego szczególnie przez pierwsze dwa dni :lol: Co do pokoi i spania też żadnych zastrzeżeń nawet podłoga wy?cielona miękk? wykładzin? a i telewizor nad główk? grał :lol: i prawdopodobnie krasnoludki czuwały nademn? bo budziłem się zawsze w swoim łóżeczku.Jeszcze raz wielkie dzięki i wielki szacun za stworzenie tak niespotykanej w realnym życiu atmosfery zlotowej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrażenia jak zwykle niezapomniane, pomimo że czę?ć atrakcji odpu?ciłam w tym roku, czyli to co działo się po 22-ej. :lol:

Z uwag to: na jedzenie moi współbiesiadnicy zlotowi marudzili (ja tam nie jestem wybredna :lol: ) Suchy prowiant miło że był, bo wcale się go nie spodziewałam. Tylko kolacja w pi?tek mogłaby być podana wcze?niej, bo siedzieli?my wszyscy głodni, a panie tylko ciastka nosiły przez długi czas...

Jeszcze ciekawe, że większo?ć rzeczy z planu była realizowana wcze?niej niż napisano, co w przypadku posiłków było wprawdzie mile widziane, ale jak sobie drzemkę po obiedzie pi?tkowym zaplanowali?my to już na konkursy popołudniowe się spóĽnili?my. whist

Więcej nie przychodzi mi do głowy, do czego by się można przyczepić. Nawet okolica była super - zaraz za bramk? las do spacerów. ;)

Aha - następnym razem podjazd dla wózków proszę, co by ci?gle ze schodami nie walczyć. whist

Wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów! :D

Odnośnik do komentarza
...Co do pokoi i spania też żadnych zastrzeżeń nawet podłoga wy?cielona miękk? wykładzin? a i telewizor nad główk? grał :).

Cze?ć!

Siemiku/|ciemiku/Serniku! :lol: To proste jak drut, władza zawsze ma chody. :lol:whist

Dlaczego w moim pokoju podłoga wygl?dała tak, że wychodz?c na balkon mało co w to-to nie wyrżn?łem i nie wypadłem przez balkon z drugiego piętra? Pewnie póĽniej zaliczono by to jako próbę samobójcz? i po "sprawie".

Dowód nr 1:

PICT1195.JPG

Dowód nr 2:

PICT1196.JPG

Na dodatek jaki? killer z pobliskiego drzewa...

Dowód nr 3:

PICT1193.JPG

...próbował do mnie strzelać...

Dowód nr 4 i 5:

PICT1279.JPG

PICT1281.JPG

...ale mu się nie udało, bo jak widać nadal żyję, poznaję moj? rodzinę na zlocie :) , nadal jeżdżę whist i piszę na forum! :)

Dowód nr 6:

PICT1301.JPG

Na następny zlot wezmę ze sob? ochroniarzy :D, ;), ;), :P i poproszę o jaki? bardziej przyzwoity lokal.

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
...Co do pokoi i spania też żadnych zastrzeżeń nawet podłoga wy?cielona miękk? wykładzin? a i telewizor nad główk? grał :lol:.

Dlaczego w moim pokoju podłoga wygl?dała tak, że wychodz?c na balkon mało co w to-to nie wyrżn?łem i nie wypadłem przez balkon z drugiego piętra? Pewnie póĽniej zaliczono by to jako próbę samobójcz? i po "sprawie".

Oj Agnus! Marudzisz jak stara Kornelicka (tak mawiała moja bacia), trzeba było wypić jedno piwo więcej, albo dwa :lol: i widziłaby? same dobre strony zlotu tak jak ja. whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj o godzinie 18:50 w programie MOTOSFERA telewizji PTV zostanie wyemitowany materiał ze zlotu w RogoĽnie.

Dla tych co nie będ? mogli ogl?dać - reportaż udostępnię

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj o godzinie 18:50 w programie MOTOSFERA telewizji PTV zostanie wyemitowany materiał ze zlotu w RogoĽnie.

A czy mógłby kto? nagrać ten materiał celem umieszczenia w sieci dla osób nie maj?cych dostępu do PTV ;)

Odnośnik do komentarza
...trzeba było wypić jedno piwo więcej, albo dwa  !piwko i widziłaby? same dobre strony zlotu tak jak ja. !OK

A jak my?lisz, dlaczego jako ostatni /przed ekip? PESu/ opu?ciłem parking zlotowy? Bo po ?niadanku przetestowałem po raz kolejny alkomat zenka20 i doszedłem do wniosku, że lepiej się "przewietrzyć" do godz. 14:30 niż jechać na 2 gazach i w razie "W" stracić życie lub prawko. ;)

Albo wypić tyle co ja i nic by? nie widział !w00t

Zrobiłem te foty zaraz po przyjeĽdzie jeszcze na trzeĽwo, bo inaczej raczej być nie mogło. ;) Potem, wraz z ilo?ci? wypitych !piwko ten balon już mi nie przeszkadzał aż w końcu się "wyrównał" /przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu/. ;)

Pozdrawiam

Agnus

Odnośnik do komentarza

Nareszcie dopchałam się do forum ;)

Od kilku dni próbuję dopisać swoje podziękowania dla całej grupy !OK

Więc szybciutko w skrócie oczywi?cie :(

GORˇCE podziękowania za całokształt niezapomnianiej, wyj?tkowej, udanej imprezy, zlotu, spotkania, biesiady, zabawy dla;

-organizatorów i całej ekipy PES-u /naprawdę rewelka/ ;)

-sponsorów/ciężko o nich w dzisiejszych czasach, znam to doskonale/ ;)

-Sidney'a Polaka /żałuję tylko, że zabrakło CD z ich muz?/ ;)

-Wall of Sweat /przeniosłam się w inny wymiar czasu/ ;)

-klubowiczów/zajefajni,odlotowi,na luzie,życzliwi i do tego prawdziwi tancerze,wow! Nie wybawiłam się tak od lat, nawet na weselach :) /

-kucharek i kelnerek/przeniesienie w czasie do lat 70-tych, pamietnych,szkolnych kolonii/ !piwko

-wszystkich obecnych na zlocie/niepowtarzalny "klimat",mimo pogody-the best/ :D

-na końcu moim ziomkom, bez których nie byłoby mnie w?ród takich ELIT i wspaniałych ludzi - GOSIEK/MADZIA/ROMEO-nie przeszkadzało mi nawet Twoje chrapanie :P-DZIĘKI WIELKIE !piwko

Warto było być tam z Wami i przeżyć ten niezapomniany, wspaniały weekend !

Już zapisuję się na następny zlot, szkoda tylko, że to dopiero za ROK !w00t

Pozdrowienia z Gdańska

for all

Izka ;)

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj o godzinie 18:50 w programie MOTOSFERA  telewizji  PTV zostanie wyemitowany materiał ze zlotu w RogoĽnie.

A czy mógłby kto? nagrać ten materiał celem umieszczenia w sieci dla osób nie maj?cych dostępu do PTV :lol:

No i czy kto? będzie rejestrował ten program ?? Jest jaka? szansa ?

Odnośnik do komentarza

Witeczka.

Podziękowań było tyle że wzruszenie odebrało mi władze w palcach więc piszę dopiero teraz, iż bardzo miło nam było was go?cić na wielkopolskiej ziemi, i dziękujemy za takie miłe komentarze oraz takie zdyscyplinowanie na zlocie :lol:

Je?li chodzi o program w telewizorze to Pani redaktorka obiecała mi na swoje oczy, że materiał ten będzie do obejrzenia na stronie TVP w przeci?gu dwóch tygodni od emisji w telewizji więc Ci którzy nie maj? dostępu do tego kanału mog? być spokojni.

Elitarne Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

No tak, to wiemy... ale wiesz czekać AŻ 2 tygodnie :(

To chyba żaden problem w dzisiejszych czasach "Cyfrowego Stylu Życia" nacisn?ć na jakim? pudełku REC i zapodać to na WWW dla @LL :D

EDIT:

I co? mało ludzi dało swoje fgotki jak do tej pory :( no nie chce mi się wierzyć że tylko tych parę osób robiło zdjęcia :P

PODZIELCIE SIĘ Z INNYMI :( !OKK !tut !tut !tut :lol::(

Odnośnik do komentarza
I co? mało ludzi dało swoje fgotki jak do tej pory :P no nie chce mi się wierzyć że tylko tych parę osób robiło zdjęcia :(

PODZIELCIE SIĘ Z INNYMI  :(  !OKK  !tut  !tut  !tut  :lol:  :D

Mówisz, masz :(

Oto zdjęcia, których autork? jest Magda KLIK

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja znalazłam chwilę, żeby podziękować wszystkim za miłe towarzystwo !V Pierwszy zlocik, ale za to jaki! Super zorganizowany, czego? takiego się nie spodziewałam ;) Już niedługo ogarnę zdjęcia i przekaże wszystkim :( Jak na razie to wci?ż tylko na aparacie !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj o godzinie 18:50 w programie MOTOSFERA telewizji PTV zostanie wyemitowany materiał ze zlotu w RogoĽnie.

Dla tych co nie będ? mogli ogl?dać - reportaż udostępnię

ZYBEX jak znajdziesz chwile to udostępnij ten materiał bo chętnie bym go obejrzał. Podejrzewam że jest więcej chętnych osób

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...