Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dotarli?my do domu ok 20:00 bez dalszych przygód (oprócz opisanych wcze?niej przez Areckiego).

Zlot był poprostu ZAJEFAJNY.

Podziękowania dla organizatorów i współuczestników za wspaniał? zabawę i atmosferę. :):) !OK

To narazie tyle jak się zorganizuję to wrzucę jakie? fotki.

Jeszcze raz wielkie dzięki

Ewik i Wrzonio

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

  • Klubowicze

|wietnie udała się ta CAPPOeira, przepraszam, Burgmania 2009. :)

Organizacja – perfekt :) . Zaangażowanie poszczególnych osób z grupy organizacyjnej – super !OK .

Cała organizacja wygl?dała jakby każdy z Was miał rozpiskę gdzie ma być i czego dopilnować.

Mimo oficjalnej prognozy i panuj?cej pogody, to i tak nas oszczędziła. Może z małymi wyj?tkami, je?li kto? miał pecha i trafił na duż? chmurę.

Powrót do domu spokojny, chwilami trochę senny. Dziękuję grupie ?l?skiej za wspóln? jazdę.

burgmania2009.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS. Arecki : Czekali?my jakie? 20-25 minut na pierwszej stacji za bramkami, a po ich przekroczeniu jechali?my MAX 80 km/h aby na Was poczekać w "locie". Lecz Was nie było widać w lusterkach... (przykro Mi !OK )

Dobrze jest. Nikt z nas nie planował takiego rozwoju wydarzeń, szkoda tylko, że nie mieli?my do siebie telefonów, ot lekcja na przyszło?ć.

Na szczę?cie po raz kolejny potwierdziło się, że możemy liczyć na innych, którzy w biedzie przyjd? z pomoc?.

Dzięki Zołza, dzięki RobB :) .

Ze swej strony pragnę też bardzo podziękować Krzytro za użyczenie mi skutera na wyjazd. Dzięki Krzysiek.

Swoj? drog? coraz poważniej zastanwiam się nad przemalowaniem swojej Majesty na biało. Oprócz opisanej wcze?niej przygody na autostradzie, gdy brani byli?my za patrol na motocyklach, to dodatkowo reakcja kierowców na ten kolor sprawiła, że nie miałem żadnego problemu z przejadem między samochodami :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i ja dotarłem do domu !OK

PES wielki szacun ze wam sie chcialo i ze wam sie udalo, bo udalo sie jak diabli dobrze. No moze na tace za malo daliscie za ladna pogode !OK ale i tak bylo zajebiaszczo :)

Super koncert Wall of Sweat i Sydneya - fajnie bylo posluchac na zywo obu kapel

Fajnie bylo spotkac znajomych i poznac nowych milosnikow maxi skuterow.

Co do drogi powrotnej, to w zasadzie byla swietna z Zołz? jezdzi sie naprawde swietnie i pasuje mi takie tempo :) No coz jak skrecila do domu to mi za chwilke pekl pasek ktory nie powinien przy takim przebiegu pekac, lekko blokujac kolo ale bez dramatu, milo polezalem sobie na trawce na MOPie. Po tym jak zapchalem jakies 280 kg pod gorke jedyne 600 metrow po autostradzie. Rozpędem i tak pokonalem 1,5 km wiec moglo byc gorzej. Ostatnie 130 km SW pokonal na pace :D

Jutro SW otrzyma tymczasowo stary pasek ktory po 23 tys km wygladal na nowy i brak bylo sladow uzywania, a nowy po 12 tys km przestal istniec ;)

RobB jestes wielki, bo pokonales dzis wiecej km niz nie jeden zlotowicz :D i mimo ze miales ciekawsze plany na niedziele niz targanie mojej padaki do domu :D:( to zostawiles wszystko i przyjachales zataszczyc 2 skutery na miejsce.

Odnośnik do komentarza

Witam .

Ja juz dawno w domu ale chwilę mam dopero teraz żeby cos naskrobać ....

Więc tak , było jak zwykle ...... czyli mega zaje....fajnie .

Bawiłem się ?wietnie a nogi od tańcowania jeszcze mnie bol? . Wielkie brawa dla PES za impreze .

Dzięki dla towarzyszy podróży (FUNDI , UPIUR , ROBSON , DZIADEK I SIEMIK ) jazda z wami to przyjemno?ć . Do rychłego zobaczenia ....

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja z Mart? szczę?liwie dotarli?my do domu o 21:00 po przejechaniu ~300 km. Wyruszyli?my z RogoĽna jako ostatni o 14:30 (podwójnym gazom mówimy nie!). Na parkingu pozostały jedynie :( :( !OK !OK :) PES'u. Podróż w słoneczku, czasami z silnym bocznym wiatrem i kilkoma kropelkami deszczu w okolicach Słupska przebiegła w zasadzie bezproblemowo, chociaż był jeden moment, kiedy musiałem pewnemu chamowi w 4oo pokazać ?rodkowy palec wskazuj?cy lewej ręki po tym jak mnie wyprzedził prawie ocieraj?c się o mnie. Po tym manewrze jaki? 1 km dalej skręcał w lewo na zjeĽdzie w jakiej? miejscowo?ci więc miałem okazję mu "podziękować". :)

=====================================================

Teraz podziękowania dla braci z Poznania.

WIELKIE, WIELKIE, WIELKIE dzięki za całokształt, pracę i serce włożone w organizację imprezy. Poza godzin? startu parady /zdecydowanie za wcze?nie = wysoki poziom stężenia % C2H5OH/ wszystko pozostałe OK do kwadratu.

Osobi?cie Pozdrawiamy i Dziękujemy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Miło było poznać nowych ludzi pozytywnie zakręconych i od?wieżyć stare znajomo?ci.

Szczególne podziękowania dla zenka20 za notoryczne eksperymenty z jego alkomatem.

=====================================================

Podziękowania dla SIDNEY'A POLAKA i całej ekipy oraz dla WALL OF SWEAT za pierwsz? od 25 lat porz?dn? dawkę decybeli. :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na koniec bardzo osobiste Pozdrowienia dla poznanego na V Burgmanii członka bardzo licznej rodziny /kuzyna, Stiopy/ w dodatku z kolejnym po mnie i Marcie numerem zlotowym!!! :D !V

====================================================

NIE pozdrawiam złodzieja, który zwin?ł mi 3 gadżety otrzymane od organizatorów imprezy i osobi?cie przyklejone do mojej Majeczki. Życzę ci by ten kompas prowadził cię w zupełnie przypadkowym kierunku, termometr wskazywał zupełnie inn? temperaturę a zegar pokazywał inn? godzinę! Je?li to czytasz, to wiedz, że |WINIA jeste? i tyle!!! :D;)

Pozdrawiamy

Agnus i Marta

P.S. Fotki będ? ale najwcze?niej jutro.

Odnośnik do komentarza

Ja też już jescze od paru godzinek w domku ale, dopiero teraz mam trochę czasu żeby, co? naskrobać :) Wielkie podziękowania dla organizatorów!!!

PES-JESTE|CIE WIELCY !OK . Zlot jak zawsze udany(poza pogod? niestety :( ) Ale i tak było super.. :D

Dzięki Wszystkim za super towarzystwo :D !OK :(

:D

Wielkie dzięki dla Jordana, Karo-linki, Dara, Motyla, Milczara (i dla kolegi, skleroza nie boli :) ) za wspóln? podróż do wawki i transport moich bagaży ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduje wszem i wobec że już jestem w domku od paru godzinek.

Napiszę w wolnej chwili więcej na temat odczuć ze zlotu, bo dzi? już padam a wcze?niej nie działała mi strona Naszego forum :)

Zaliczone 830km i do tej pory najmniejsze spalanie Burgmanem w trasie - jestem pozytywnie zaskoczony !OK !OK poniżej 5l/100km a miejscami wolno nie było mog? potwierdzić osoby mi towarzysz?ce

niestety nie obyło się bez przygód (błotny ?lizg –pchanie, wyci?ganie w kilka osób - wydech osłona plastiki i r?czka do trzymania sprawdzały błoto i trzeba będzie to "naprawić" :/ ). Najważniejsze że ja jestem cały.

Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na zlocie. Dziękuje za to, że mogłem was wszystkich zobaczyć i do zobaczyska jak najszybciej.

jutro kliknę na temat zlotu :) i umieszczę zdjęcia na picasa

Odnośnik do komentarza

Ja również szczę?liwie wróciłem do domeczku, dzięki Tomkowi i wietrznej pogodzie ?rednie spalanie na odcinku 590km to 4.8L

Wielkie dzięki dla całej Ekipy PES za wysiłek jaki włożyli w przygotowanie i organizacje zlotu , było super. :) !OK !OK

Jedzonko ---tak jak napisał Abach [ |niadania i obiady rzeczywi?cie lipa]

Dziękuje również wszystkim zlotowiczom za spotkanie i możliwo?ć pogadania na różne tematy. :)

Odnośnik do komentarza

Hej

My z Ag? zrobilismy jeszcze wycieczkę do zamku w Kórniku, co w poł?czeniu z obiadem i tankowaniami spowodowało, ze wracali?my póĽniej (choć nie wolniej, bo chwilami 160 !OK ), ale za to z mniejszym wiatrem. Artixa i ekipy ratunkowej już na A2 nie zastali?my, szczere współczucie !OK Oby? j? szybko podniósł z kolan!

Wielkie podziękowania dla ekipy PES - dla nas była to druga Burgmania, ale ponieważ w zeszłym roku wpadli?my w ostatniej chwili na paradę, to nie zd?żyli?my... się tak wybawić, jak w tym roku :D A więc t? traktujemy jako startow? :)

Minusów nie widzimy :D nawet pani "kelnerka" wydaj?ca ostatnie ?niadanie wydawała się całkiem do przej?cia :)

Raz jeszcze wielkie dzięki!

Aga&Klaud

Odnośnik do komentarza

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Areckiemu i Wrzoniowi za wspaniałe okazanie pomocy moralnej i duchowej w tak przykrej dla mnie chwili (oczywi?cie jestem winien) . Nie bacz?c na stracony czas i odległo?ć do domu zostali ze mn? do końca . Podziękowania należ? się Zołzie i Artixowi którzy udzielili mi wsparcia technicznego , ale najbardziej podziękować przgnę Robowi bez którego nie dotarł bym do domu . To tyle o problemach. :)

Zlot zajefajny . Koledzy z Poznanie pokazali klasę . Wielki dzięki za wspaniale udany weekend , który zrekompensował mi te przykre wydażenie .

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich jeszcze raz, tym razem na Forum! Pierwszy raz byłem na Burgmanii i to co zobaczyłem przeszło moje wszelkie oczekiwania. GENIALNE SPOTKANIE przygotowane z rozmachem godnym pozazdroszczenia.

PES! Wielki SZACUN dla WAS!

Już nie mogę się doczekać kolejnego Spotkania, gdziekolwiek będzie jadę!

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za okazane "w?chaczowi spalin" wsparcie i życzliwo?ć.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem na 18.00. Ogółem zrobione 920 km.

To moja pierwsza impreza maxi i mogę powiedzieć, że moje wrażenia s? tylko baaaardzo pozytywne. Pokłony dla organizatorów - odwalili?cie naprawdę kawał dobrej roboty. Cieszę się, że mogłem poznać tylu pozytywnie zakręconych ludzi.

Szczególne pozdrowienia dla DIZLA i SIEMIKA moich współlokatorów. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się spotkać :(

V Burgmania dała mi również możliwo?ć od?wieżenia relacji rodzinnych.

Do dzi? nie mogę doj?ć do siebie, bo zaskoczenie :(;):) było ogromne, że AGNUS i MARTA to familia. My na pewno jeszcze sie spotkamy.

Podsumowuj?c liczę, że jeszcze kiedy? będę miał okazję uczestniczyć w tak ?wietnej imprezie !tut

Odnośnik do komentarza

Witam, impreza super .szacunek dla organizatorów same plusy, powrót do domu szczę?liwie ,helix spisał się rewelacyjnie,poprzeczka dla przyszłych organizatorów burgmanii strasznie wysoka, dzieki ekipie z poznania za organizację pozdro Limmp1 :(

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie i już oficjalnie wszystkich maxi maniaków :(.

Wrażenia ze zlotu hmm... dużo nieznajomych twarzy :(

Na pewno wrażenia s? b. dobre, organizacja 5+. Mimo iż był to mój pierwszy zlot na którym kiedykolwiek byłem, od razu złapałem wirusa ;)

Jako NN, nie czułem się na uboczu, a to ważne !tut.

Żal było wracać, ale Berger Jr. pochłon?ł znaczn? cze?ć funduszy :)

Już grzeję kapcie na kolejne takie imprezy :).

Odnośnik do komentarza

Czas spędzony w miłym towarzystwie mija zdecydowanie zbyt szybko. :ph34r:

Powtórzę po raz setny podziękowania dla organizatorów - zasłużyli z nawi?zk? na zagłaskanie :)

Podróż minęła jak na żaglówce - prawym halsem ale bez przeszkód.

Pozdrawiam WSZYSTKICH serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza

My tak samo bardzo dziekujemy grupie PES za pokaz "non-profitowej" skutecznosci organizacyjnej.

Zlot byl zorganizowany wzorowo i bylo naprawde super....

Mysle ze kolejna ekipa bedzie miala problem z przebiciem Burgmanii 2009:)

Szczegolne podziekowania i "big-upy" ida w strone Cappo - mysle ze ten czlowiek udowodnil ze nie ma rzeczy niemozliwych:)

Gralo nam sie bardzo fajnie, sprzet Giganta to wiadomo najwyzsza polka, skuplowalismy sie lekko z ekipa z Belgii, ktora zagrala super koncert.

Fajny byl bisik z Pesem na scenie i z nowa wersja chorkow:) Wielkie dzieki!

To byl nasz drugi zlot i super bylo spotkac sie w realu z ludzmi ktorych juz poznalismy a takze z nowymi uzytkownikami:)

Ja musialem smignac z rana i to sam, zeby sie znalezc o 14 juz na Przystanku Tarchomin bo tam mielismy drugi wykon:) zreszta wieczorem jeszcze bebnilem na koncercie t.love w Garwolinie:)

Takze pojechalem gora przez Nowy Dwor lekko przyciskajac - zaraz ide uzupelnic olej w Burgim:)

Wielki szacunek for ALL!

pozdrawiamy Pollacca/Pollacco

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu cały i prawie zdrowy :(:(

Bardzo serdecznie dziękuję grupie PES !OK dziewczyny i chłopacy szacun !winkiss

Spotkanie bardzo udane :) miło zobaczyć starych i nowych kolegów !winkiss

Co do wła?ciciela O?rodka !piwko zjadłbym go za to wyżywienie :o

Jeszcze raz bardzo DZIĘKI !tut :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...