Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ysabel i Macek na miejscu. Dzieki Szuwarkom, Ciochinom, Siodelowi i Orzechowi za mile towarzystwo w podrozy:D .

W czasie powrotu pojawily sie dwa wnioski: braki sprzetowe (mocowe) i no i potrzeba otwarcia grilla kolo Lowicza, bo ten do ktorego chcialem trafic porwali kosmici !OKK (teraz musze postawic obiad co poniektorym !OKK )

Co do imprezy na goraco naprawde wielkie dzieki dla Cappo i calego PES - organizacja byla rewelacyjna i zrobilscie wspaniala impreze.

Pogoda pojawila sie troche pozno, ale i tak bylo naprawde super!

Super koncert Sydneya i Wall of Sweat!

Ciesze sie, ze po raz kolejny sie wszyscy spotkalismy - oby jak najczesciej!

EDIT: Artixowemu SW szybkiego powrotu do zdrowia!

Pozdrawiamy,

Ysabel&Macek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

Wreszcie w domku ;) Udało nam się jeszcze bezpo?rednio z trasy zahaczyć o koncert Pollacc'a na Tarchominie !OKK Dzisiaj na liczniku 420 km, a z całego zlotu 868 km !OKK

Dziękuję wszystkim za niesamowite spotkanie. Była to moja pierwsza Burgmania i muszę przyznać, że atmosfera jak? stworzyli wszyscy obecni Klubowicze była rewelacyjna. Cholernie miło było Was poznać osobi?cie. Szczególne podziękowania dla całej grupy PES za wspaniał? organizację i go?cinę :D !OKK

P.S. Poszukiwani Arecki, Wrzonio i Paj?k ( chyba dobrze spojrzałem na identyfikator ;) ) - zgubieni na bramkach autostrady A2 !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spinka i Spinka2 (Lech dla niewtajemniczonych), korzystaj?c z pięknej pogody zrobili jeszcze mały objazd Kaszub i dotarli szczę?liwie do domku. Tylko ten wiatr !OKK jak w Kieleckim.

Dzięki za niezapomniane chwile, tańce, ?piewy i pogaduchy przy !OKK

I widziałam koziołki !!!!

Tylko na konkursy się nie załapałam :D

!OKK Do rychłego zobaczenia. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeszcze raz podziękowania dla PES-u i wszystkich obecnych na zlocie .

Dzięki za fajne koncerty !OKK

ps.w drodze powrotnej ?lizgn?ł mi się pasek !OKK od Wrocławia do domku za co bardzo przepraszam grupę |l?sk.

pawel883

Odnośnik do komentarza

Ja także już w domu od godziny. Po drodze, razem z Treborem, krótki relaks i snucie planów nad Zalewem Sulejowskim. A Burgmania mimo, że długa to jeszcze z dzień lub dwa mogłaby potrwać. Tylko nie wiem czy chłopaki z PESa daliby radę. Wielkie dzięki za piękn? imprezę!

Howgh!

Odnośnik do komentarza

Wła?nie dotarłem do domu... więcej skrobnę jutro bo dzi? padam na twarz... !OKK

P.E.S. ----------------------------------------------> DZIĘKI !!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja już od jakiego? czasu w domu.

To była moja pierwsza Burgmania i juz wiem że nie ostatnia !OKK Wielkie dzięki dla organizatorów. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia !OKK

Odnośnik do komentarza

Szuwarki też dotrały do domku.

Co do zlotu...było SUPER !OKK

Popili?my (tak trochę bez przesady oczywi?cie !tut )pobawilim się :D

było trochę kultury i sportu: dwa koncerty zaliczone, Koziołki obejrzane, biegi za

autokarem były a jakże...

Dzięki PES-owi za super zlot :)

Jeszcze raz dzięki za go?cinę w Pyrlandii

Podziękowania dla towarzyszy podróży: Ciochinów, Ysabel@Macek, Siodla i Orzeszka

Odnośnik do komentarza

My również już w domku ... zlocik rewelacyjny podziękowania serdeczne dla organizatorów, naprawdę się postarali.

P.S. Dzięki raz jeszcze Oli i Szuwarkowi za transport do domu.

Pozdrawiam

Piotr i Kasia

Odnośnik do komentarza

Ja również od jakiego? czasu w domu, ale dopiero teraz nabrałam sił żeby co? napisać.

Wielkie podziękowania dla organizatorów bo odwalili kawał dobrej roboty !OKK no i dla Smerfetki za transport :D

Do zobaczenia za rok!!

Odnośnik do komentarza

My też w domu po przejechaniu trasy turystycznej.

Droga- spokojna, przejechana w większo?ci w przechyle bo wiało okrutnie.

Dla Romea podziękowanie za spokojn? powrotn? drogę a co za tym idzie małe spalanie :D .

Dzieki też dla "lęborskiego Kilera" i jego syna za wspólny powrót.

PES. Spytam się znajomych, czy nie potrzebuj? organizatorów do festiwali i innych imprez w Sopocie. Po tym co pokazali?cie w RogoĽnie, wiem że zrobiliby?cie to doskonale.

Wielki, wielki szacun.

Dziękujemy !OKK

Odnośnik do komentarza

Dotarłam szczę?liwie do domku dzięgiel też !winkiss ja odpoczywam a on dalej !OKK

Co do zlotu było super ,dzięki wszystkim za mile spędzony czas ,ogromne podziękowania dla organizatorów i sponsorów :D !tut !tut

P.S.Patryk dzięki za pilotowanie,

gospodarzom z 211 wielkie

dzięki za go?cinę i cierpliwo?ć :)

Odnośnik do komentarza

uffff to był konkretny zolt... trasa powrotna mimo super pogody pokonywana z mini grymasem na twarzy że to już koniec....że tylko tyle... że za którtko.... :D

Wy?minita zabawa,super ludzie, atmosfera jedyna w swoim rodzaju...organizacja też uważam na bardzo wysokim poziomie (brawo PES) , nie było ani chwilki żeby się nudzic... poznali?my sporo nowych osób dotychczas znanych jedynie z forum... oj jest co wspominać!

chomiczówka...chomiczówka...oraz wall of sweat "live" mimo że to nie moje klimaty byłi mistrzami. !OKK

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do domu ok 14. Droga powrotna w towarzystwie Kucharza z Kucharzyn? super. Tylko ten wiatr !OKK Smerfetka z reszt? załogi dotarła szczę?liwie. Tym razem bez przygód, wszystkie opony całe !winkiss

Zlot rewelacja, w końcu jubileuszowy :D Organizacja perfekcyjna :) Panowie z PES-u, pełen szacun !tut

|niadania i obiady rzeczywi?cie lipa, ale jedzenie na pi?tkowej biesiadzie bardzo dobre, może jaki? inny kucharz? Co do łóżek, hmm ja nie mogę narzekać.... kto mial najlepszy pokój w RogoĽnie? Abach ty, Abach ty... !tut !winkiss Prawda jest taka, że niemożliwe jest znalezienie o?rodka z samymi zaletami.

Długo trwało wysłanie zdjęć, ale już s?: KLIK

Artur przykry przypadek, pierwszy o jakim słyszałem w SW. Pamiętaj, że w moim garażu wisi pasek po przebiegu 5300, prawie nówka. Jakby? miał kłopot z zaopatrzeniem dzwoń.

Odnośnik do komentarza

Organizatorzy równiez w domkach cali i zdrowi.

Dotarłem do domku o 20:45.

Dziekuje Dance za doprowadzenie auta dostawczego Burgmanii 2009 do Poznania. Bez pomocy byłbym w domku pewnie dopiero po 23:00 ???

Jeste?my zmeczeni, już nie możemy... oczywi?cie, że żartuję.

To była tylko mała rozgrzewka :D .

Zmęczeni, ale równiez niezwykle zadowoleni i wzruszeni wspaniał? zabaw? i wspaniała atmosfer? jaka panuje ZAWSZE na zlotach Burgmanii.

Serdecznie dziękuje wszystkim zlotowiczom -bez Was nie byłoby takiej atmosfery i zabawy. Niezmiernie miło było z Wami sie spotkac.

Czekam juz na VI Zlot Burgmanii :)

Za posrednictwem forum przesyłam gromne podziekowania dla patrona medialnego scigacz.pl oraz dla PTV Poznań, Polska Głos Wielkopolski i Motocykl za wsparcie medialne.

Specjalne podziekowania dla sponsorów zlotu:

-SUZUKI MOTOR POLAND,

-GIGANTSOUND,

-SERIFAR,

-MOTOKOCE i SYM,

-KJF GRUPA,

-PPHU CITO,

-ALMATUR,

-LCM SOKÓŁ

-MULAK CONNECTORS,

-MOTO SERVICE EXPO TEAM,

-MOTO ALLEGRO,

-DEANTE,

-BLUM,

-INSTALDOM,

-HOMIQ,

-KID CAR,

-YANOSIK,

Kochani ! Tylko dzięki powyższym sponsorom ten zlot mógł się odbyć. Dziekujemy.

Podziekowania dla szefostwa i obsługi O?rodka Rekreacyjno - Sportowego w RogoĽnie ul. Za Jeziorem oraz dla Policji i Straży Miejskiej za pomoc przy paradzie.

Specjalne podziekowania dla współorganizatorów -Poznańskiej Elity Skuterowej:

-Cappa przede wszystkim za caloksztalt imprezy, pomyslowosc, zaplecze techniczno-informacyjno-komputerowe,

-Darka i Danki: za obsluge biura zlotowego i obsluge dzialu ksiegowosci

-Ombre i Violi za wspaniala impreze czwartkowa i pomoc na zlocie

-Majkela za pomoc przy transporcie na zlot, i przy rozkladaniuy sceny -dzieki za zastapienie, ech nie musialem wchodzic na rusztowanie -i chyba dzieki temu sie nie zawalila...

-Danki za pomoc przy transporcie po zlocie,

-Artura i Anii za pomoc na zlocie

-Mariana za rozmowy z PTV Poznan i wklad przy rozkladaniu sceny (wierzcie mi -trzeba miec duzo sily)

-Zybexa przede wszystkim za srodowe spotkania organizacyjne, pomoc przy scenie,

-Asi i Karoliny za pomoc na zlocie z jednoczesnym pogodzeniem obowiazkow przy pociechach

-Przema-Nawigatora za wklad przy paradzie,

-Przema76 za "Ksiege Burgmanii" !!!

-Luka za pomoc przy zlocie.

-Piotra za pomoc przed i na zlocie.

I jeszcze raz dla wszystkich za ogrom pracy, pomyslowo?ć, zebrania organizacyjne i dopięcie wszystkiego "na ostatni guzik" -dziekuję.

Specjalne podziekowania dla Jacka 316 za kolejne spotkanie, super zabawe, mił? atmosfere (pozdrowienia również dla rodziny !)

Specjalne podziekowania dla Sidneya i ekipy !OK

Specjalne podziekowania dla grupy Wall of Sweat.

Specjalne podziekowania dla... wszystkich.

Chcialbym rowniez podsumowac aure: poza kilkoma przelotnymi deszczami uważam, że była dla nas bardzo łaskawa.

O?rodek spełnił nasze oczekiwania: jedzonko dobre, na biesiadzie -bardzo dobre !!!, zaplecze techniczne na wysokim poziomie.

Cieszę się, że wszyscy dojechali cali i zdrowi. Były, jak sie już doczytałem przypadki awarii -cieszy fakt, że można liczyć na bratni? pomoc. Dziekujemy.

I... ech, już po zlocie. Ale dla nas jeszcze się nie skończył. Pozostały obowi?zki zwiazane z obsług? sponsorów, odesłanie banerów, przygotowanie fotoleracji itp... i posprz?tanie auta dostawczego :)

W skrócie:

-był przyjazd :):)

-była zabawa !winkiss !TAZ :)

-były konkursy !tut !guns !TAZ

-była parada !tut !winkiss !winkiss

-był koncert :(:(

-był też pokaz fajerwerków w wykonaniu profesjonalistów !OKK

Pozdrawiam MISIEK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
P.S. Poszukiwani Arecki, Wrzonio i Paj?k ( chyba dobrze spojrzałem na identyfikator :D ) - zgubieni na bramkach autostrady A2 !OKK

Vex, należała by się Wam "zjebka", że na nas nie poczekali?cie zaraz za bramk?, ale wybaczam Wam !tut !tut .

Nasza podróż z przygodami.

Zaraz po przekroczeniu ostatniej bramki na autostradzie w stronę Strykowa, próbowali?my z Wrzoniem i Paj?kiem dogonić resztę grupy i niestety burgman Paj?ka tego nie wytrzymał, hukn?ł, zadymił i zgasł. Okazało się, że przypuszczalnie pu?ciła uszczelka pod głowic?. Na szczę?cie niedługo póĽniej zjawiła się Zołza z Artixem i pojawiła się szansa na ratunek ze strony Roba.

Około trzygodzinny postój i korzystanie ze słońca osłodziła nam ?wietna zabawa podczas słychania na CB-radiu komunikatów, że jeste?my patrolem policji, który kogo? zatrzymał, patrolem policji z "suszark?" albo patrolem, który ma zatrzymać kogo? wskazanego przez patrol stoj?cy przy bramce.

Po przyjeĽdzie Roba i zabraniu uszkodzonego burgera i jego kierownika, ruszyli?my z Wrzoniem w dalsz? drogę. Ja dotarłem do domu zaraz po 20-stej.

Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenia ze zlotu to podzielam dotychczasowe głosy i dziękuję organizatorom za kawał dobrej roboty jaki włożyli w przygotowania :) .

Odnośnik do komentarza
Vex, należała by się Wam "zjebka", że na nas nie poczekali?cie zaraz za bramk?, ale wybaczam Wam !tut  :) .

I wszystko jasne... !OKK Przez kilka km jechali?my 60 km/h wypatruj?c Was w lusterkach. Zatrzymali?my się na pierwszej stacji benzynowej i czekali?my z 30 min. Niestety nie mieli?my do Was telefonów :)

P.S. Co do $$$ za A2 to uregulujemy w czwartek w R66

Odnośnik do komentarza
Wła?nie dostałem info od Artixa, o przemielonym pasku w jego SW :)

Bo trzeba kupować AN650. Jeszcze nie słyszałem o zerwaniu pasku w rzeczonym. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...