Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ponownie, gdyż zapomniałem pozdrowić i podziękować wspaniałych Gospodarzy studia nr 211, za go?cinno?ć i może co ważniejsze cierpliwo?ć dla wielce spragnionych i "utrudzonych" uczestników, którym dali schronienie, wikt i dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

Ja również dotarłem do domu bez przygód i w cało?ci, :( WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla was chłopaki, za cały wysiłek jaki włożyli?cie w przygotowanie zlotu, PES stan?ł na wysoko?ci zadania, wykonali?cie kawał dobrej roboty, a imprezy :):) i koncerty !V były wystrzałowe tak jak pokaz fajerwerków ;) .

Podziękowania również dla Sponsorów dzięki którym mogli?my korzystać z wszelkich atrakcji przewidzianych na zlocie, chociaż pogoda nas nie rozpieszczała zabawa ci?gle trwała (ale mi się zrymowało) :) , dzięki Burgmanii mogłem spotkać starych znajomych jak również poznać wielu nowych zapaleńców maxi, dzięki za wasze towarzystwo, pozdrawiam i do rychłego zobaczenia.

Acha byłbym zapomniał - wielkie dzięki dla szefa kuchni - czułem się jak na seansie "Polskiej Kroniki Filmowej"  :o  :)  :)

Jeszcze raz dzięki !!

Szczerze powiedziawszy ja również :(:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek 500 V napisał: Wasza radosna twórczo?ć

no, no odkrywam w sobie nowe talenty bo to " ha ha '' to moje chórki, były 4 mikrofony i ja miałem jeden na własno?ć , może po tym nagraniu Polacco weĽmie mnie do siebie ...... bo kto? mu musi piwo donosić :)

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz dorwałem kompa :) po powrocie licznik pokazał 1165 km.Dziękuje wszystkim za fajn? zabawe i naprawdę mił? atmosferę.Grupie |l?sk podziękowanie za miłe przyjęcie i wspólny powrót;--------- jeste?cie COOL :o ---------------- . Pokój 211 do następnego :)

Odnośnik do komentarza

Piszę "WASZA", ponieważ JA stałem po drugiej stronie obiektywu :) ja sobie mruczałem pod nosem, a reszta się produkowała na scenie :o

Odnośnik do komentarza

My dotarli?my do domku dzisiaj rano ( 4.30 ) po około 14 godzinach jazdy.

Niestety nie było mi dane dłużej pospać, gdyż już o godzinie 9 rano siedziałam w szkole i pisałam egzamin kwalifikacyjny z języka niderlandzkiego ...

Bardzo dziekujemy za wspaniałe chwile jakie mogli?my z Wami przeżyć.

Spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, poznanie nowych znajomych...

Bardzo dziękujemy wszystkim za to, że byli z nami w czasie małej rodzinnej uroczysto?ci.

Spinka, Artix - hehe teraz jestescie juz ,,rodzicami '' - eMKa - dziekujemy za chrzest Piotrusia :)

Kmodzele - dzieki za profesjonaln? obsługe fotograficzn? w ko?ciele i po ceremonii.

Jurgen i reszta zespołu bardzo dziękuj? za wspaniałe przyjęcie i maj? nadziene, że kiedy? będ? mogli znowu dla Was zagrać.

Pozdrawiamy i do zobaczenia ( pewnie gdzies dopiero za rok )

Dacja, Jurgen, Piotr i reszta Wall of Sweat ( Jean, Dave i D-mon )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pragnę pogratulować niezwykle sprawnej organizacji i wysokiego poziomu spotkania. Mam nadzieję, że w przyszło?ci podobne zloty będ? nadal organizowane. Składam także gor?ce podziękowania dla osób, dzięki którym spotkanie nasze mogło się odbyć, a więc wszystkim sponsorom, obsłudze technicznej, a także wszystkim gospodarz?. Wielki szacuj dla PESu

Do domku dotarli?my szybko i bez problemów :)

Odnośnik do komentarza

To i ja dodam co? :lol: .

Jak zwykle w miłym gronie czas płynie nie ubłagalnie .

Zlot jako cało?ć rewelka , szkoda tylko ze pogoda była lekko kapry?na , co skutkowało troszkę kapry?nymi humorami ale na to , to raczej nikt nie miał wpływu .

Poprzeczkę Chłopaki z Poznania podnie?li wysoko , na takim wielkim zlocie bardzo ciężko jest każdemu dogodzić ale co na to poradzić . Tak liczyłem jak przestawiali te stoły na stołówce że będzie jaki? torcik :lol::lol: szkoda . Ale odbiłem sobie brak czego? słodkiego w Bydgoszczy :) .

Chłopaki odwalili kawał roboty i jak to się u nas powiada SZACUN Panowie .

Ogromne podziękowania w stronę sponsorów ;) .

Ci co będ? organizować następny zlot w 2010 roku , Ci to musz? my?leć chyba już od wczoraj !V co by zorganizować zlot nie gorszy a może nawet lepszy .

Pozdrawiam i do miłego :) .

Odnośnik do komentarza

No dobra , dobra już tak nie słodĽcie bo mi się całkiem żal robi, ze nie byłem :lol:

Natomiast zwracam uwagę na ZASADNICZE błędy organizatorów !

Po pierwsze w regulaminie, na co zwrócił Paj?k uwagę NIE BYŁO, ŻE NALEŻY PRZED WYJAZDEM SPRAWDZIĆ OLEJ - szczególnie dotyczy to suzuki burgmnów !!!

Po drugie NIE NAPISALI|CIE, że zapulejowane SILWERY NIE POWINNY PORUSZAĆ SIĘ PO AUTOSTRADACH z prędko?ciami większymi niż znamionowe !!!

Więc jakby nie patrzeć MACIE NA SUMIENIU te dwa złomy które musiałem zbierać po autostradzie od 13 do 1 w nocy ;):) W wyniku czego mogłem i ja posmakować atmosfery zlotowej, a przy okazji nawin?łem 600 km :lol:

I jedyna WASZA szansa na rehabilitację to zrobić jeszcze bardziej udany zlot, wraz ze stosownymi zmianami w regulaminie tak abym nie musiał na niego jechać........... lawet? :lol::)

GRATULACJE dla ORGIANIZATORÓW,

ARTIXOWI i SPINCE CHRZE|NIAKA,

A DACJI i PIOTRUSIOWI Rodziców Chrzestnych !OK

Pozdrawiam

RobB. B)

Odnośnik do komentarza

Wszystkich którzy chc? zobaczyć więcej z Burgmanii zapraszam do odwiedzenia forum PES-u - bez cenzury, na żywca prosto z kamery.

Dziękuje Wszystkim za miłe słowa, za udział w imprezie, czekam na info o odważnych nowych organizatorach Burgmanii 2010.

Oto link na forum PES:

FILM

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie (De)Organizatorzy! :lol:

Kawał roboty odwalili?cie, ale naprawdę- efekt był! B)

Fajnie było patrzeć jak wszystko, co macie zaplanowane idzie jak po sznurku. Nawet pogoda sobotnia Was nie podłamała ;) .

Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w tak profesjonalnie przygotowanej imprezie... a że tam obiad był trochę z innej epoki... przecież to nie Wasza wina... chociaż go?cia z o?rodka można było przeci?gn?ć na lince za skutem :lol: .

Raz jeszcze specjalne oficjalne podziękowania za trud pracy zwi?zany ze zlotem Burgmania 2009 dla całego PES'u... Cappo, Zybexa, Majkela, Marycha, Mi?ka, frato, Darka, Danki (kolejno?ć absolutnie przypadkowa) oraz Waszych Pań, które Was wspierały w tak trudnych dla Was chwilach !OK

A tak w ogóle to: "Nie ma Ogórka!? Nie ma imprezy!" :)

dsc7569x.jpg

dsc7577c.jpg

Do zobaczenia na kolejnych imprezach/ zlotach B)

PS. Dziwny był jeden wpis w księdze Burgmanii... Majkel wie o czym mówie... :lol:

:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowna rodzinko z całej Polski i nie tylko - rodzino BURGMANIA,

Z Całego Serca jako jeden z organizatorów chciałbym Wam wszystkim podziękować za tak pozytywny odbiór wszystkiego co dla Was przygotowali?my.

Wyzwanie jakie sobie wzięli?my na barki zaczęli?my realizować od wrze?nia,

zaczęło się od podziału wielkopolski na o?rodki które można było zakwalifikować na Burgmanie 2009, potem regularne ?rodowe spotkania.

Decyzje zapadały w kolektywie głosowań.

Każdy tworzył swoj? koncepcje pozyskiwania osób wspieraj?cych przedsięwzięcie.

Kosztowało nas to wielu wyjazdów, wielkiego wysiłku umysłowego, fizycznego i bóli w?trobowych. ("pesówka" lała się obficie)

Siedz?c i wertuj?c Wasze posty z wrażeń po Burgmani jestem dumny i zadowolony że przyszło mi tworzyć pi?t? historie Burgmani w tak doborowym towarzystwie.

Koleżanki i koledzy z PES bardzo Wam wszystkim dziękuje!

Podziękowania kieruje również do naszych najbliższych - żon i dzieci które tolerowały nasz? nie dyspozycyjno?ć, nieobecno?ć w kolejne weekendy organizacyjne.

Podziękowania również kieruje do naszych sponsorów - BARDZO DZIĘKUJE.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE!

Zdaje sobie sprawę że piszecie "postawili?cie porzeczkę wysoko" - tak zgodzę się ale niech to nie oznacza, że następna Burgmania ma być lepsza, że kolejny organizator ma się prze?cigać w pomysłach - liczy się atmosfera, wspólne rozmowy czy tańce do rana. Licz? się nowe przyjaĽnie których nie jedni mogli się przekonać podczas pechowych powrotów do domu

DZIĘKI,DZIĘKi............jeszcze raz DZIĘKI

TU znajdziecie trochę burgmani od zaplecza

TU FOTY

Niech moc LED-u będzie z Wami!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również chciałbym podziękować organizatorom za kolejn? już moj? Burgmanię - jednym słowem SZACUUUUN :lol: oraz wszystkim znanym już jak i nowo poznanym Burgmaniakom za dobr? zabawę ( dopiero dzisiaj " doszedłem do siebie " :lol: ) .

Do zobaczenia mam nadzieję na kolejnej Burgmanii oraz przy różnych okazjach - 3majcie się wszyscy :lol: !OK

Odnośnik do komentarza

Zlot był super organizacja na najwyższym poziomie cala "rodzina" (oczywi?cie burgmania) jest fantastyczna. Już nie możemy doczekać się następnego spotkania z fantastycznymi ludĽmi nie mówi?c już o kolejnym zlocie. Wielki szacun dla organizatorów Jeżeli były niedoci?gnięcia to pomijalne. Ewentualnie kelnerki mogłyby się szybciej ruszać . Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
PS. Dziwny był jeden wpis w księdze Burgmanii... Majkel wie o czym mówie...  :angry:

Proponuje, hmm... moze jakies skany najciekawszych !YES B)

dodano:

Kilka osób z organizatorów nie zd?żyło sie wpisać. !placz1

Mam nadzieję, ze jeszcze będzie okazja by dokonać wpisu !YES

Heee... może na przyszłej Burgmanii, bardzo chętnie wyruszymy skuterkami w zdecydowanie dłuższ? trasę B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...