Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zgodnie z tym, co napisałem wcze?niej dopełniam tekst swoimi odczuciami.

Za organizacje i prowadzenie zlotu dziękuję PES’owi i sponsorom, którzy w tym roku dopisali w licznej grupie. B) !tut

Nie można tu nikogo krytykować za co? jak się nie ma o tym pojęcia. Najważniejsze to, że mogłem się zobaczyć z nowymi członkami z forum i starymi zlotowiczami (szkoda, że jednak niektórych nie było – serdeczne pozdrowienia dla nich i zdrówko). !placz1

POGODA

Zaczynam od pogody. W zeszłym roku tak dogrzewało słońce, że czasami już niektórzy mieli go dosyć. W tym roku pogoda pod psem, wietrznie, pochmurno, deszczowo z niewielkimi przerwami na słońce. Dobrze, że pogoda zmieniła się do koncertu, bo nie wiem jak by?my tam stali na deszczu hehehe. Dobrze, że w niedziele była pogoda na bezpieczne ciepłe powroty do domu.

HOTEL

Jeżeli chodzi o zakwaterowanie (dzięki Cappo za dobór pokoju –wszystko się w nim zmie?ciło) może trochę za miękkie łóżka, ale po paru głębszych i kilkunastu browarkach najważniejsze było to żeby się w ogóle położyć na łóżku. Pokoje zadbane, prysznic, ciepła woda, toaleta niemal na wyci?gnięcie ręki. Miejsce zlotu też bardzo fajne, niekłopotliwy dojazd, wszystko oznaczone.

ALKO%

Jeżeli chodzi od strony % powiem było wystarczaj?co i piwa i wódki (wypowiadam się odno?nie swojej osoby) co poniektórzy wspomogli się swoimi % i było git.

JEDZENIE

Odno?nie jedzenia (nie widać tego po mnie ale jestem straszny żarłok, i co do jedzenia można powiedzieć że mam co? z francuskiego pieska). Dobrym pomysłem wg mnie byłby szwedzki stół jak był w zeszły roku każdy mógł wzi?ć tyle ile mógł by się naje?ć. Teraz dużo osób się nie najadło a inni pozostawiali jedzenie na talerzach, bo było za dużo lub nie jadaj? tych rzeczy. I trochę zawaliły kucharki bo do rewelacji to nie należało. Ich rozkojarzenie kto jadł a kto nie doprowadzało do 40min oczekiwania na szame. Najlepsze z tego wszystkiego to były szaszłyki, karkówka, wieczorna dziczyzna, sałatka z kapusty białej do karkówki. Zabrakło bigosu, smalcu ze skwarkami taki jak był w zeszłym roku i kwaszonych ogórków. Super by było dołożyć jaki? wybór sałatek dla osób niejadaj?cych mięsa, bo były i takie osoby.

MUZYKA

Karaoke było ok, muzyka i wieczorna zabawa całkiem w porz?dku. Było przy czym wytańczyć %. Koncert – rewelacja, Przygotowanie sceny, super nagło?nienie, naprawdę git. Najpierw Sydney a póĽniej Wall of Sweat. Zaje fajna kapelka, perkusista po prostu rozwalił mnie swoimi umiejętno?ciami. Fajnie jak by była zachowana tradycja koncertów na zlotach.

KONKURENCJE

Teraz przejdę do konkurencji. Przede wszystkim mało urozmaicone. Mieli?my slalom, woln? jazdę, kowboja, spacer burgmaniaka, konkurencje snajpersk? i siłow?. Zabrakło konkurencji z jajem, żeby się po?miać (przeci?ganie liny, rzucanie balonów z wod?, przewożenie jajek na łyżce i tym podobnych ale najważniejsze czego zabrakło to rzut opon? to już było niemal tradycj? na zlotach. |wietne dyplomy i nagrody - super pami?tka.

PARADA

Parada przeprowadzona profesjonalnie bezpieczeństwo, blokady na skrzyżowaniach, eskorty Policji– duży plus. Czy zwiedzanie Poznania i przejazd przez niego to dobry pomysł czy nie to sprawa indywidualna, mi do końca ten pomysł nie przypadł do gustu (Poza ogórkiem- był rewelacyjny). Przez to parada była oryginalna.

GWIEZDNE WOJNY

Odno?nie gwiezdnych wojen to wg mnie w zeszłym roku było dłużej gło?niej i bardziej efektowniej niż w tym. Może dla tego, że teraz trochę zostali?my zaskoczeni przez CAPPO fajerwerkami a w zeszłym roku każdy z niecierpliwo?ci? oczekiwał na pierwsze odpalenia nad jeziorem.

PODSUMOWANIE

Wszystko co powiedziałem nie ma kontekstu zło?liwego jedyne moje odczucie więc proszę grupę PES o łagodny wymiar kary B) . Jak to się mówi „Było nieĽle ale mogło być lepiej”(zawaliły kucharki i kelnerki). Ogólnikowo najważniejsze to to, że mogłem z wami być i się super bawić. I tak grupa PES stanęła na wysoko?ci zadania i dobrze przygotowała wszystko.

Każda grupa ma swoj? wizję organizowania zlotu, znalezienie sponsorów, miejsca na nocleg i pomieszczenie nas, a to nie jest proste, nie ma co tu winić kogo? że co? było nie tak. Należy podziękować PES’owi, że stan?ł na wysoko?ci zadania i umożliwił nam coroczne spotkanie na którym się ?wietnie bawili?my. Najbardziej pozytywnie wspominam IV Burgmanie w Sycowej Hucie, tam wg mnie było ekstra, ale na wszystkich zlotach bawiłem się super i zawsze wracałem z nich zadowolony, z głow? pełn? niezapomnianych chwil i wspomnień do których czasem wracam my?lami. I tak też było na tym zlocie. Poznałem trochę nowych osób które przybyły na swój pierwszy zlot. Były ze mn? trzy osoby nowe powiem w skrócie ich odczucia „Było wyczesanie i za rok już zaklepujemy wyjazd na Burgmanie” podobne słowa powiedziałem po swoim pierwszym zlocie 3 lata temu. :D:D

PES z całego serca dziękuję wam za zorganizowanie tego zlotu. !tut !tut !tut !OKK !OKK !OKK !OK !OK !OK :angry: !YES !YES !tut

P.S. Zdjęcia będ? za dwa dni bo mam awarię kabli i sprzętu

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

Kolejna Burgmania już zakończona...

Teraz już tylko kapcie i żona!

Każdego cieszy spotkać się razem

i do tego pi?tym już razem

Jedna my?l tylko po głowie się kręci

Gdzie kolejna Burgmania w głowie zakręci.

<_<

Pozdrawiam

Ombre

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Burgmaniakom, którzy przybyli?cie na zlot. !OK

Bez Waszej obecno?ci nasze starania i przygotowania poszłyby na .... marne. :)

Zawsze to Burgamniacy s? najważniejszymi na zlocie a wszystko inne to dodatek ;) , .... choć nie bez znaczenia.

Prowadzenie biura zlotowego pozbawiło mnie i Dankę możliwo?ci bezpo?redniego udziału w czę?ci atrakcji zlotowych :( dlatego teraz z przyjemna?ci? ogl?damy relacje zdjęciowe

i filmowe jakie zamieszczacie na forum. :):)

Dzięki za pozytywny odbiór, wspaniał? atmosferę i pochwały dla PES.

Do zobaczyska na następnych zlotach :)

P.S. Byle dalej od Poznania .... by na <_< nawin?ć trochę km. :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Najlepsze z tego wszystkiego to były szaszłyki, karkówka, wieczorna dziczyzna, sałatka z kapusty białej do karkówki.

Ech, no tak karkówka była, kiedy mnie nie było, to trzeba mieć wyj?tkowego pecha :lol::);)

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za rok :lol:

Odnośnik do komentarza

juz chyba wszystko zostało napisane :lol: fajna impreza, gratulacje dla organizatorow za profesjonalne ogarnięcie tematu!

trochę przypadki losowe i poogoda popsuły nam nasze plany... ale my?lę że za rok wszystko uda się zorganizować :lol:

pozdro

Paweł

Odnośnik do komentarza

Hejka.

Widziałem juz b.dużo zdjęć ze zlotu, ale nie natkn?łem się na foty z parady, a po trasie kilka razy mijali?my osoby robi?ce zdjęcia np. z dachu domu, czy też z ulicy.

Kto? co? wie, czy s? lub będ? upublicznione?

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Proponuje, hmm... moze jakies skany najciekawszych !YES :lol:

Misiek- mówisz- masz :)

Oto nasza Księga Wieczysta

img0563z.jpg

A to pierwsza z brzegu strona... hmmm... :)

img0564.jpg

Nie wrzucam wszystkich bo jest tego za dużo ;)

Odnośnik do komentarza

Na dachu to był Cappo udaj?cy kominiarza :) a tak na serio to większo?ć z tych osób kręciła pewno filmy swoimi aparatmi cyfrowymi i tylko czekać jak dadz? to na Youtube !YES

Odnośnik do komentarza

Mariusz dziękuję -tylko słyszałem o ciekawszych wpisach.

Ech, obowiazki przyćmiły kilku osobom możliwo?ć wpisania się.

Ale co tam, dopiszemy się "przy okazji" -datę będę pamiętać: 14/06/2009. !YES

Jeszcze raz chciałbym bardzo, bardzo... bardzo podziekować całej rodzinie Burgmaniaków.

Zrobić dla Was wszystkich imprezę, móc się wspólnie spotkać i wspaniale bawić to wielki zaszczyt i... sama przyjemno?ć ! (aż się zapomina ile trzeba było włożyć w to pracy)

Podziękowania za wpis -pozdrawiam przedstawiciela/li CR -uczestnika/ów V-tego jubileuszowego "Zlotu Maxi-Skuterowego BURGMANIA 2009".

Nie zapominajmy o osobie dzięki której mamy t? piękn? "Księgę Burgmanii" !

Nie zapominajmy też, że jest u nas także druga czę?ć księgi -czyli druga "Księga Burgmanii". (wkrótce prze?lemy do "Centrali")

Przemo76 -BARDZO DZIĘKUJEMY :) !!!

dodano:

Dla niektórych osób z grona organizatorów przygotowania zlotowe (nooo... już pozlotowe) jeszcze się nie skończyły. S? w?ród nas osoby które "walcz? jak lwy" by "posklejać" zdjęcia i filmiki dla uczestników, patronów medialnych i sponsorów zlotu -a to "trochę" pracy jeszcze jest -PODZIĘKOWANIA !

Pozostało nam również spakowanie i odesłanie materiałów reklamowych do sponsorów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze kilka wybranych fotek ze zlotu Burgmania 2009

Krótka przerwa na fotkę na MOP'ie:

resizeofimg0465.jpg

W przed zlotow? ?rodę tak wygl?dał park maszyn

resizeofimg0469.jpg

PóĽniej wszystko potoczyło się lawinowo

resizeofimg0468.jpg

... było palone...

resizeofp6110049.jpg

... podłsuchiwane i podgl?dane

resizeofp6110093.jpg

Niektórzy robili fotki pami?tkowe...

resizeofp6110096.jpg

... niestety niektórzy czasem na tym cierpieli

resizeofp6130505.jpg

Były też fotki bez tzw. "komentarza"

resizeofp6110013.jpg

Była wywiady, TV...

resizeofresizeofp612290.jpg

... i oczywi?cie konkursy

resizeofp6120076.jpg

Niektórzy wkładali weń dużo serca i energii...

resizeofp6120078.jpg

Podczas konkurencji potrzebna czasem była specyficzna "zręczno?ć"

resizeofresizeofp612293.jpg

Była również parada w której poza :) jechały też 4oo...

resizeofimg0476.jpg

Suchy prowiant-to jest to!

resizeofp6130100.jpg

Długo?ć parady

resizeofimg0492.jpg

Nie sposób zapomnieć o koncertach

dsc7729q.jpg

dsc7666.jpg

dsc7797.jpg

No i Gwiezdne Wojny... to już w zasadzie nasz rytuał

dsc7819.jpg

Cóż można jeszcze powiedzieć...? Kto był ten wie jak było... a teraz zostały nam (tylko) wspomnienia !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

... no i jeszcze dwie fotki serdeczne :)

dsc7740m.jpg

dsc7668.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz na pierwszej focie, masz zajebiste, sarmackie włosięta nad czołem :lol::)

Ech... żal, że się mi nie udało w tym roku pojechać, jednak dzięki temu... ;)

Byłem natomiast telefonicznie z niektórymi każdego dnia zlotu !YES

S?dz?c ze zdjęć i filmów było nieĽle.

pzdr

Odnośnik do komentarza

No i dzi? Qwaki mnie "pocieszył ". Urwał się zawór wydechowy a to co z niego zostało wbiło się w tłok > Małe co nie co - skromna naprawa tylko za 3 tysie . ;) Drogi wypad . prawie jak do Egiptu na 2 tygodnie <_<:lol: . Ale zlocik tak fajny , że jako? to przełknę .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No i dzi? Qwaki mnie "pocieszył ". Urwał się zawór wydechowy a to co z niego zostało wbiło się w tłok > Małe co nie co - skromna naprawa tylko za 3 tysie .  ;)  Drogi wypad . prawie jak do Egiptu na 2 tygodnie  <_<  :lol: . Ale zlocik tak fajny , że jako? to przełknę .

Współczuję. Byłoby gorzej gdyby to się stało w drodze na Burgmanię, nie byłoby nic na pociesznie, a koszty te same. Czy co? wiadomo o przyczynie?

Odnośnik do komentarza
Nie taniej kupić cały silnik na alledrogo??

Albo sprzedać w takim stanie jakim jest, dorzucić te 3 ty? i kupić co? innego? Kiedy? się tak przejechałęm na pewnych 4oo, a okazało się że lepiej było nie inwestować :-/

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Panowie- w?tek jest o wrażeniach ze zlotu. Problemy silnikowe to w technicznym <_< .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panowie- w?tek jest o wrażeniach ze zlotu. Problemy silnikowe to w technicznym  <_< .

Sorka masz rację, ale to jakby czę?c zlotu, bo zdarzyło sie w drodze powrotnej. Koniec tego tematu tutaj. Jak chcecie dalej to ci?gn?c to stwórzcie nowy w?tek na technicznym.

Odnośnik do komentarza

Zaszczytem dla nas było zrobienie BURGMANII 2009.

Bardzo się cieszę, że impreza się spodobała!

Pogoda trochę pokrzyżowała nasze plany ale byli?my przygotowani na plan "B", który wypalił.

Bardzo dziękuję WSZYSTKIM za obecno?ć i miłe słowa. Dziękuję całej ekipie Sidney'a z Frontmanem na czele i Wall of Sweat z menago Dacj? za zajebiste koncerty, które były koronacj? całego zlotu.

Dziękuję wszystkim Sponsorom za pomoc w realizacji zlotu i za zaufanie.

Dziękuję Policji za sprawne zabezpieczenie parady.

Dziękuję całej ekipie PES za sprawn? organizację, grad pomysłów i po?więcony czas.

Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłem a pomogli.

RESPEKT!

Cały czas pracuję nad materiałem zlotowym. Mogę zdradzić r?bek tajemnicy, że niebawem będzie dostępne pewne dvd... <_<;):o

tym czasem spadam przed robocze oblicze mojego jabłuszka... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cały czas pracuję nad materiałem zlotowym. Mogę zdradzić r?bek tajemnicy, że niebawem będzie dostępne pewne dvd...    ;)  :D  :lol:

:lol: Już dzi? się piszę na to DVD

Odnośnik do komentarza

Mnie osobi?cie strasznie zaskoczyła organizacja całej imprezy ! Spodziewałem sie całkiem czego? innego ! Organizatorom wielki szacunek ! A teraz napisze tak FAJNI JESTE|CIE ! Pan w kasku MO kto? tam z megafonem gdzie sie nie patrzec ?miechowo na 100% ! Dlatego co jak co ale je?li tylko będzie okazja gdzie? z wami pojechać JADE ! POZDRAWIAM ALL ! <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...