Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2009


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
PS Roni też miał ochotę się doł?czyć po drodze, ale co? zamilkł.

już wszystko wiem wrzonio i chyba nie dane nam będzie razem podróżować, ponieważ z moich obliczeń wynika, że na wjeĽdzie w emilii ( to tem za zgierzem ) powinni?my być około godz 11.30 .

półtorej godziny czekać na was to trochę długo, chyba że gdzie? po drodze się uda .

puki co pzdr i szeroko?ci. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    14

  • Wrzonio

    13

  • Więcek

    11

  • Marynarz

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
już wszystko wiem wrzonio i chyba nie dane nam będzie razem podróżować, ponieważ z moich obliczeń wynika, że na wjeĽdzie w emilii ( to tem za zgierzem ) powinni?my być około godz 11.30 .

półtorej godziny czekać na was to trochę długo, chyba że gdzie? po drodze się uda .

puki co pzdr i szeroko?ci. !scooter

OK. Zobaczymy jak to będzie. W razie czego widzimy się na miejscu. Ja my?lę być w Emilii ok 13:00 to rzeczywi?cie musiałby? czekać ok 1,5 godz.

Szeroko?ci

Odnośnik do komentarza

To ja juz nie kumam...czyli jakie sa grupy na czwartek?

Wiecek z maca o 9 oplotkami, Artix sie wymiksowal na piatek a kto jedzie pozniej w czwartek?

Wrzonio? o ktorej i gdzie? i ktoredy? Garmin mi pokazuje droge przez Plock jako najszybsza czyli gora, na Nowy Dwor ode mnie z Tarcho...ale autostrada bedzie chyba szybciej....

pozdr.pollacco

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.....Wiecek z maca o 9 oplotkami.....

Jakimi opłotkami? ;) To jest piękna trasa. Chcesz się przekonać, to wstawaj z rańca, a co najwyżej ode?pisz tę nockę jak dojedziemy do RogoĽna. Ekipa zapowiada się mocna. Jak dobrze liczę to pojedzie:

!scooter ;)<_<:lol:whist !piwko !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter i jeden 4oo + niezdecydowani ;);)

Odnośnik do komentarza

Mowisz ze nie oplotkami....

okey, jeszcze sie z Gosia narazdzimy , moze wam jeden skut i jedna puszka przybedzie:)

pozdr.pollacco

Odnośnik do komentarza

.....Wiecek z maca o 9 oplotkami.....

Ekipa zapowiada się mocna. Jak dobrze liczę to pojedzie:

!scooter ;)<_<:lol:whist !piwko !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter i jeden 4oo + niezdecydowani ;);)

Jeżeli dobrze policzyłem twoje skuterki to będzie dla naszej ekipy potrzebna eskorta policyjna

Oj będzie fajnie, a ludzie będ? przestraszeni ja będ? na nas patrzeć podczas przejazdu przez miasta i miasteczka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pollacco, !scooter

Więcu?, jacy wystraszeni ludzie.

Dziewczyny będ? machały na pasach, a małolaty podziwiały na ?wiatłach. :lol::):blink:

Odnośnik do komentarza

Niee, no więc wła?nie nie jest lepiej w kupie. Wszyscy się musz? dostosowywać do potrzeb każdego. Od siku poprzez tankowanie do prędko?ci i trasy.

Błeee

Najlepiej jechać samodzielnie.

O! !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

.....Wiecek z maca o 9 oplotkami.....

Ekipa zapowiada się mocna. Jak dobrze liczę to pojedzie:

:blink::lol: !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter i jeden 4oo + niezdecydowani :P

Jeżeli dobrze policzyłem twoje skuterki to będzie dla naszej ekipy potrzebna eskorta policyjna

Oj będzie fajnie, a ludzie będ? przestraszeni ja będ? na nas patrzeć podczas przejazdu przez miasta i miasteczka

no , no po mojemu nie eskorta policyjna tylko kaszpirowski jest potrzebny :) , a to dla tego że naliczyłem 13 !scooter

ale co rozs?dniejsi to na mój post zlewka

ps.

kmodzele ty samolubku :P a gdzie cała frajda ? po drodze będziesz sikał sam i nie będzie nikogo kto ci będzie mógł zrobić widełki !V

nie patrz na głowe tylko na ręce

Odnośnik do komentarza

He he !scooter

Mam bliżej z Piaseczna do Rogożna niż na Bemowo.... :blink:

W dodatku pracuję dzi? do 22:00 i mam zamiar się po pierwsze wyspać, po drugie zje?ć ?niadanie i po trzecie spakować.

Dopiero potem ruszę/Pewnei sie nijak nei wceluję w żadn? grupę. ALE że jade wolno, na pewno sie nawiniemy na siebie w trasie! :lol:

Odnośnik do komentarza

Opony zmienione, akumulator prawie naladowany...

Stawiamy sie z Ysabel o 9:00 na Lukoilu

Do zobaczenia o 9:00

Macek

PS. Pozostalym grupom - szerokosci i przyczepnosci :blink:

Odnośnik do komentarza

No dobra już bez bajerów o sikaniu, jechaniu i wielko?ci grupy :blink:

skutery umyte, bo mój tak !scooter

skutery zapakowane, bo mój tak !scooter

to teraz spać i jutro o 9.15 wyjazd największej grupy Warszawskiej, tak jak pisałem wcze?niej na spóĽnialskich nie czekamy

Pollacco tak trzymać :lol: , pamiętaj róg Lazurowej i Górczewskiej

Odnośnik do komentarza

No i moja Majeczka już stoi wypucowana z bagażem na pleckach i czeka na pobudkę rano. A w tedy to już tylko na stację zatankować pod korek i wio...

Do zobaczenia rano w MC :blink:

ps. zapomniałem nadmienić że już posiada piękny niebieski błotnik z przodu :lol:

Odnośnik do komentarza

No to fajowo, czekam na Was w G?binie. Między Ł?ckiem a Gostyninem będziemy musieli postać chwilkę na wahadełku ale bez stresu my?lę że max 5 minut. Wcze?niej planowałem przeprowadzić Was inn? drog? ale od kilku dni na niej też jest wahadło.

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Jedzcie ostrożnie ... bo cos ma kropic podobno jutro ....

Ja niestety rano musze jeszcze wpasc do szkoly po swiadectwo, potem mam wizyte w zwi?zkach zawodowych - pakowanie nas i malenstwa i o 20tej jestesmy umowieni z pozostalymi czlonkami zespołu.

Jak Wy juz bedziecie balowac my dopiero bedziemy sie szykowac do drogi ... no ale cóż do zobaczenia juz ( mam nadzieje ) pi?tek rano :blink:

Miłek drogi ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja gotowy.Skuter zapakowany,zatankowany, gotowy do drogi :blink:

Zycze wszystkim szerokiej drogi,ładnej pogody i do zobaczenia na zlocie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To ja juz nie kumam...czyli jakie sa grupy na czwartek?

Wiecek z maca o 9 oplotkami, Artix sie wymiksowal na piatek a kto jedzie pozniej w czwartek?

Wrzonio? o ktorej i gdzie? i ktoredy? Garmin mi pokazuje droge przez Plock jako najszybsza czyli gora, na Nowy Dwor ode mnie z Tarcho...ale autostrada bedzie chyba szybciej....

pozdr.pollacco

Ruszamy po 11 w czwartek i jedziemy tras? przez Babice, Leszno, Sochaczew, Łowicz, Stryków, A2 do Wrze?ni, a potem przez Swarzędz, Poznań do RogoĽna. Zapraszam na spotkanie na parkingu przy Media Markt na Górczewskiej około 11. W Emilii doł?cza do nas Zołza.

pozdrawiam Wiesiek

kontakt 602137655

Odnośnik do komentarza

moj maz juz wyruszyl, wstal w srodku nocy ( 7 rano:)) ja nas spakowalam i ide spac;) jaks ie wyspie to jade;) jak ktos ma jakis bagaz to ok 13 wyjezdzam z wawy, duze auto, duzo sie zmiesci, jak cos to sms/tel 506 161 357

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...