Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2009


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
..... Strategia opracowana na 1 tankowanie !OKK

No jasne !OK

Znaj?c Twoje sposoby tankowania, to trzeba jeszcze doliczyć czas na doj?cie (pieszo ;) ) do stacji i oczywi?cie (także pieszo) powrót do skutera ;) . Prawda?

co? mnie się zdaje Artix, że twoja przygoda z banieczk? nie prędko przejdzie do lamusa !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    14

  • Wrzonio

    13

  • Więcek

    11

  • Marynarz

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Można pojechać tak :

Warszawa - Leszno - Chodaków - Sarnów - G?bin - Gostynin - Solec Kujawski - Inowrocław - Barcin - Żnin - W?growiec - RogoĽno.

Dla 2-3 skuterów ta trasa jest fajna, ale dla większej grupy czas przejazdu może się znacznie wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grze? ale że? trasę wybrał :) , tak troszku dookoła to tak specjalnie żeby nacieszyć się jazd? !OK ???

Odnośnik do komentarza
Można pojechać tak :

Warszawa - Leszno - Chodaków - Sarnów - G?bin - Gostynin - Solec Kujawski - Inowrocław - Barcin - Żnin - W?growiec - RogoĽno.

Dla 2-3 skuterów ta trasa jest fajna, ale dla większej grupy czas przejazdu może się znacznie wydłużyć.

No no temat bardzo ciekawa trasa Grzesiu ;)

możemy się podzielić na grupy ci co wstaj? rano, a jest na niewielu !OK

i ci co lubi? sobie pospać :)

i mamy temat rozwi?zany :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grze? ale że? trasę wybrał !w00t  , tak troszku dookoła to tak specjalnie żeby nacieszyć się jazd? !yawn  ???

E tam dookoła, przyłóż linijkę do mapy i zobaczysz, że to prawie linia prosta. !OKK

Ale żeby nie było, jazda autostrad? też mnie kręci. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

krótko i zwięĽle.

według mnie to do Konina za darmo , z Konina star? A2 przez Słupię do Poznania i do góry do RogoĽna. To chyba najbardziej optymalna trasa .

ps.

kto drogi skraca do domu nie wraca !yawn

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
krótko i zwięĽle.

według mnie to do Konina za darmo , z Konina star? A2 przez Słupię do Poznania i do góry do RogoĽna. To chyba najbardziej optymalna trasa .

ps.

kto drogi skraca do domu nie wraca  !w00t

Proponuję trochę dalej autostrad? do Wrze?ni, bo ten kawałek przez Słupcę nie nalezy do przyjemnych, w?sko i cały czas przez jakie? miejcowo?ci, a we czwartek mozna się natkn?c na jak?? pocesję. Cały czas sugeruję jednak 10.

Odnośnik do komentarza

No to ja dopisuję srebrbego rumaka !w00t , żonkę :D i siebie :D .

Z adnotacj?, że jak by się jaka? grupa "póĽniejsza" utworzyła i jechała np 10-12a, to jestem za :D

Odnośnik do komentarza

To i my z Ysabel piszemy sie wstepnie, chociaz pora rzeczywiscie wczesna !w00t .

Potwierdzimy we srode przed wyjazdem.

pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
krótko i zwięĽle.

według mnie to do Konina za darmo , z Konina star? A2 przez Słupię do Poznania i do góry do RogoĽna. To chyba najbardziej optymalna trasa .

ps.

kto drogi skraca do domu nie wraca   !happybth

Proponuję trochę dalej autostrad? do Wrze?ni, bo ten kawałek przez Słupcę nie nalezy do przyjemnych, w?sko i cały czas przez jakie? miejcowo?ci, a we czwartek mozna się natkn?c na jak?? pocesję. Cały czas sugeruję jednak 10.

masz rację wrzonio przecież to będzie czwartek boże ciało i prawdopodobieństwo spotkania procesji jest bardzo wysokie

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Nie polecam jazdy przez miasteczka, gdzie glowna droga jest ... jedna. Praktykowalem to juz na jakims zlocie w Leborku (jazda bocznymi drogami z Juraty). Przejazd przez miasteczka zajmowal czasami 20 min i trzeba bylo sie przepychac nie raz pomiedzy ludzmi i po chodniku.

Procesja zajmowala cala droge blokujac calkowicie ruch !happybth . A czasami na rogatkach stala dodatkowo Policja eskortujac cale zdarzenie, zatrzymywala wszystkie pojazdy.

Odnośnik do komentarza

No to mamy ustalone, jedziemy max A2, a potem prosto do RogoĽna omijaj?c boczne drogi.

Ja będę dalej obstawał przy godzinie 9.00 ponieważ robi nam się już niezła ekipa, a w ?ród naszej ekipy będ? jechały maszyny, które nie przekrocz? 110 km/h nawet na autostradzie, więc czas podróży się wydłuża,a chodzi o to żeby w miarę rozs?dnie dojechać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to mamy ustalone, jedziemy max A2, a potem prosto do RogoĽna omijaj?c boczne drogi.

Ja będę dalej obstawał przy godzinie 9.00 ponieważ robi nam się już niezła ekipa, a w ?ród naszej ekipy będ?  jechały maszyny, które nie przekrocz? 110 km/h nawet na autostradzie, więc czas podróży się wydłuża,a chodzi o to żeby w miarę rozs?dnie dojechać.

My?lę, że nie ma większego sensu jechać do samego Poznania A2, bo od Wrze?ni jest już dwupasmówka, a potem Poznaniu mamy niezł? trasę bo omijamy Centrum, i też wła?ciwie cały czas jest szeroka droga. Z A2 trzeba się przebić przez Centrum i nawet w ?więto może być zatłoczone ( jeszcze jedna bramka (11zł bo tak jak za samochód) i dalej ok 20-30 km). Co do godziny możemy jeszcze ponegocjować. Ty Jarku wydajesz polecenie wyjazdu i ?migasz, a z kobietami na pokładzie to nie takie proste. A tak poza tym, co nas goni, przecież to ma być wypoczynek. Nawet spokojnie jad?c w grupie to ok 7 godzin wystarczy aby dotrzeć na miejsce, a dzień jest już długi. Z Warszawy rozumiem, że jedziemy przez Ożarów i Błonie, więc może zróbmy zbiórkę na stacji Statoil na Połczyńskiej przy Powstańców |l.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam propozycje dla osób cierpi?cych na bezsenno?ć :(:(:D

Zaplanowany wyjazd godzina 5:00 - parking TORWAR - na razie jest chętnych 6 osób.

Dwa skutery i jedno kombi

!piwko 650ccm :lol: 500ccm i :lol: katamaran

I tu moje zapytanie – Jeżeli jest kto? chętny to mogę mu zabrać jakie? rzeczy samochodem żeby nie targał na skuterze. Jak kto? się zdecyduje to umówimy się dzień wcze?niej jako? wieczorem to mu je zabiorę na zlot.

trasa jak narazie nie ulega u nas zmianom:

Warszawa – Płock – Włocławek – Szubin – Krynica – W?growiec – RogoĽno - w sumie 356km (nie przewiduje ze do 9:00 na trasie gdzie kolwiek pojawi? się procesje :lol: )

Tempo dostosowane do uczestników ich maszyn pogody i nawierzchni. !tut !OK !OKK Jeżeli s? chętni to piszcie na forum lub na PM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

trasa jak narazie nie ulega u nas zmianom:

Warszawa – Płock – Włocławek – Szubin – Krynica – W?growiec – RogoĽno - w sumie 356km (nie przewiduje ze do 9:00 na trasie gdzie kolwiek pojawi? się procesje !piwko )

Tempo dostosowane do uczestników ich maszyn pogody i nawierzchni.

Trasa fajna, ja tak zamierzam wracać. Niezła jako?ć drogi, nawet Włocławek nie zaszkodzi słab? nawierzchni?. :(

Odnośnik do komentarza
Zaplanowany wyjazd godzina 5:00 - parking TORWAR - na razie jest chętnych 6 osób.

Dwa skutery i jedno kombi

!piwko 650ccm :( 500ccm i :( katamaran

Mówimy tu o 5.00 AM, a nie PM w czwartek !OKK

kusisz propozycj? bo dla mnie to ryba czy 5.00, czy 9.00 !tut

dojedziemy na miejsce wypijemy parę :lol: i zd?żymy jeszcze pozbyć się promili do przyjazdu reszty peletonu z Warszawy !OK

Ale tak bez żartów, wydaje mi się, że w ten czwartek na spotkaniu w Rout 66 będzie można wszystko doprecyzować, o której godzinie wyjedziemy, lub ile grup się stworzy i która wyjedzie o jakiej godzinie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja nadal podtrzymuję propozycję wyjazdu w ?rodę. Jak Wy będziecie startować w czwartek o 5 ja będę przewracał się na drugi bok !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarku jak najbardziej mam na my?li 5:00AM

tak jak powiedziałe? można cieszyć się prawie całym dniem wypić odespać do przyjazdu innych itp !piwko

o ile czas mi pozwoli to bede w czwartek w R66. Mam troche problemów i załatwiania wiec nie wiem jak mi czas pozwoli zgrac to wsystko. (kolizja samochodowa)

Sebatian nie dam rady pojechac w ?rodę bo Karolina pracuje jeszcze, ale życzę miłego przekręcania się na drugi bok

p.s. propozycja zabrania rzeczy do samochodu dalej jest aktualna więc jak co? to piszcie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja o 5-tej będę się przytulał do...... :lol:

W takim razie jadę sam. O godzinie, która mi przyjdzie do głowy, z prędko?ci? jak? będę miał ochotę, i tras? jak? sobie sam wybiorę. :lol: !YES :lol: !scooter

Odnośnik do komentarza

Korzystaj?c z zaproszenia od Wookash'a do routa chciałem zapytać czy "jutro" jest aktualne ? Czy będzie okazja sie poznać? Mamy ochotę wybrać się na Burgmanię i jako nowi podpytać co i jak planujecie.

posty edytujemy a nie dopisujemy 2 słowa, tym razem ł?cze, następnym razem zostan? skasowane

Artix

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...